Czyszczenie mieszkania po zgonie Kraków

Zlecenie sprzątania po zgonie

Data: 10.04.2020
Miejsce: Kraków
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Czyszczenie mieszkania po zmarłym w Krakowie. Zlecenie obejmowało czyszczenie i dezynfekcję wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu po śmierci starszej osoby oraz ozonowanie, dzięki któremu można ekspresowo pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów, zarówno tych związanych z chorobą i zgonem, jak i zapachu środków do dezynfekcji.

Sprzątanie mieszkania po zmarłych Częstochowa

Dezynfekcja mieszkań po śmierci – dlaczego jest tak istotna?

Dezynfekcja po zmarłych to zabieg, który warto wykonać nie tylko w przypadku długo niewykrytych zgonów i zaawansowanego rozkładu ciała bądź przy samobójstwach. Sprzątanie po śmierci jest procedurą polecaną także przy zgonach z przyczyn naturalnych. Taka z pozoru „zwykła” śmierć jest w większości przypadków tylko pozornie czysta. Nawet jeśli nie widzimy krwi, czy innych zanieczyszczeń dookoła ciała, nie znaczy to, że proces rozkładu już się nie rozpoczął. Tak naprawdę dezynfekcja lokalu po zgonie jest konieczna nawet wtedy, gdy zwłoki leżały w pomieszczeniu kilka godzin. W tym czasie do otoczenia mogły dostać się przeróżne szkodliwe drobnoustroje, które mogą stać się poważnym zagrożeniem dla mieszkańców. 

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych w Częstochowie

Realizacje naszej firmy w sprzątaniu po zgonach w Krakowie

Nasi pracownicy zdają sobie sprawę, że sprzątanie mieszkania po zgonie to praca nad wyraz odpowiedzialna. Profesjonalne czyszczenie lokali po śmierci wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy oraz znajomości przepisów prawa, ale także wysokiej empatii.  Te oto wartości są mottem przewodnim wszystkich naszych pracowników. W przypadku opisanego wyżej zlecenia, sprzątanie po śmierci miało miejsce w mieszkaniu w Krakowie. Odbyło się w pełnej dyskrecji, z wcześniejszym dokładnym omówieniem procedur ze zleceniodawcą.

Całodobowa infolinia po zmarłych

W pierwszej kolejności nasi specjaliści zajęli się usunięciem materiału biologicznego po zmarłej osobie. Jego niewielkie ilości znajdowały się w sypialni denata. Następnie, wszystkie pomieszczenia w niedużym mieszkaniu zostały odkażone silnym środkiem do dezynfekcji. Zgodnie z ogólnymi zasadami BHP, wyczyszczona środkami chemicznymi została także klatka schodowa bloku, w którym realizowaliśmy sprzątanie po śmierci, gdyż tą drogą przenoszone było ciało zmarłej osoby. Na koniec wykonaliśmy specjalistyczne ozonowanie pomieszczeń w mieszkaniu po zmarłym z wykorzystaniem generatorów ozonu. Ozon oprócz tego, że skutecznie eliminuje trudne i brzydkie zapachy, zabija również wirusy oraz bakterie.

W razie potrzeby nasza firma oferuje także bezpieczną utylizację mebli po zmarłym. Są one przewożone w odpowiednich warunkach specjalnymi samochodami. Powyższy opis jest tylko przykładowym schematem postępowania w przypadku zlecenia czyszczenia lokalu po śmierci. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jasno precyzując warunki wykonania usług. Do każdego przypadku dostosowujemy odpowiednie środki czyszczące i metody przynoszące najlepsze efekty. Naszym pierwszorzędnym celem jest bezpieczne oddanie lokalu po zmarłym klientowi do dalszego użytkowania oraz spełnienie wszelkich jego życzeń dotyczących sprzątania.

Nasze usługi sprzątania po zgonach świadczymy na terenie całego kraju. Dla klientów z małopolski oferujemy:

  • czyszczenie lokali po śmierci Nowy Targ;
  • sprzątanie po zmarłym Rabka Zdrój;
  • czyszczenie po zgonach Kraków;
  • sprzątanie piwnicy po zmarłej osobie Myślenice;
  • ozonowanie mieszkania po denacie Wadowice;
  • dezynfekcje po zmarłej osobie Kraków;
  • czyszczenie domu po samobójstwie Chrzanów;

We wszystkich wyżej wymienionych miastach wykonujemy specjalistyczne sprzątanie pomieszczeń po zmarłej osobie oraz zajmujemy się likwidacją i wywozem przedmiotów znajdujących się w skażonym mieszkaniu. Nasze usługi cechuje profesjonalizm, dyskrecja i wykorzystanie najnowocześniejszych metod sprzątania po zgonach. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia terminu bezpłatnej wyceny i szczegółów współpracy.

Całodobowa informacja telefoniczna +48 735-960-510 lub 660-577-511.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie