Dezynfekcja po śmierci po zaczadzeniu Rybnik

Data: 02.01.2018
Miejsce: Rybnik
Czas trwania:  8 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Dezynfekcja i czyszczenie po zgonie na terenie miasta Rybnik. Prace wykonane przez naszych techników obejmowały usuwanie śladów po zgonie z pokoju z kuchnią, znajdującym się na ostatnim piętrze w domu wolno stojącym w Rybniku. W zdarzeniu śmierć poniosło starsze małżeństwo, które zatruło się ulatniającym się dwutlenkiem węgla.

Zlecenie w Rybniku należało do bardziej wymagających. Głównie dlatego, że ciała starszych osób zostały odnalezione przez sąsiadów po prawie 3 tygodniach od nastąpienia zgonu. Dopiero, gdy wyjątkowo nieprzyjemny zapach zaczął wydostawać się z mieszkania, sąsiedzi starszej pary wezwali odpowiednie służby, które dokonały nieprzyjemnego i smutnego odkrycia. Obowiązkiem naszych techników było wyeliminowanie i całkowite usunięcie mebli ze skażonego mieszkania oraz wykonanie kompleksowej dezynfekcji mieszkania po zgonie w Rybniku, co jest standardowym elementem naszej usługi sprzątania po śmierci.

Dezynfekcja po zgonie to obowiązek!

Utylizacja wyposażenia z mieszkania w Rybniku nie była najłatwiejsza. Brak windy w budynku spowodował, że konieczne było wynoszenie wszystkich mebli z trzeciego piętra. Z powodu późnego odkrycia śmierci starszego małżeństwa, rozkład ciał był daleko rozwinięty i doszło do znacznego wypływu płynów ustrojowych. Ślady te wyeliminowany przy pomocy innowacyjnej technologii czyszczenia i dezynfekcji suchym lodem, która pozwala na sprawne i efektywne likwidowanie śladów po śmierci. Metoda jest nie tylko ekologiczna, ale również nie wymaga zastosowania wody w procesie czyszczenia. Dodatkowo, usuwa niebezpieczne dla życia człowieka, związki chemiczne wydzielane przez ludzki organizm podczas rozkładu. Podczas sprzątania po śmierci w Rybniku koniecznie należało pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, który jest nieodzownym elementem rozkładu ciała. W tym przypadku odór nie ograniczał się tylko do skażonego mieszkania, ale rozchodził się również po klatce schodowej w budynku. Problem został rozwiązany dzięki profesjonalnemu ozonowaniu, które zlikwidowało nieprzyjemny zapach i umożliwiło korzystanie z mieszkania na poddaszu przyszłym lokatorom.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego woj. Śląskiego. Oprócz kompleksowego usuwania śladów po zgonie wykonujemy także:

  • dezynfekcja po zgonach Wodzisław Śląski
  • sprzątanie pomieszczeń po śmierci Żory
  • likwidacja śladów krwi Racibórz
  • sprzątanie po zgonie Jastrzębie Zdrój
  • ozonowanie po śmierci Knurów

Całodobowa informacja telefoniczna 735-960-510 lub 660-577-511.