Usuwanie zapachu po zgonie w mieszkaniu w Białymstoku

Data: 20.08.2021
Miejsce: Białystok
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: wspólnota mieszkaniowa

Nasi pracownicy świadczą całodobowe usługi sprzątania po zgonach i to w całej Polsce. Nie powinno więc dziwić nasze ostatnie zlecenie, które wykonaliśmy w Białymstoku. Wezwała nas tam wspólnota mieszkaniowa, która zarządzała jednym z budynków. Do naszej pracy należało usunięcie zapachu po zgonie w mieszkaniu w Białymstoku, które było urządzone w stylu eklektycznym. Salon był staromodny i znajdowało się w nim wiele atrakcyjnych mebli z prawdziwego drewna, które przeżyły pewnie już wiele. Pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu były natomiast urządzone nowocześnie, według najnowszych trendów.

W mieszkaniu doszło do nagłego zgonu dość młodej, bo 33-letniej osoby. Nie wiadomo co było powodem śmierci tej osoby. Z informacji od rodziny wiemy jedynie, że zmarła kobieta cierpiała na silne migreny, które bardzo utrudniały jej normalne życie.

Sprzątanie po zmarłych Białystok

Sprzątanie po zgonie w Białymstoku

Sprzątanie mieszkania po śmierci to trudne zadanie. Zawsze staramy się okazać jak największe wsparcie rodzinie zmarłej osoby, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężkim przeżyciem jest utrata członka rodziny. Staramy się również podkreślać fakt, że domowe sposoby usuwania zapachu rozkładających zwłok nigdy nie dadzą oczekiwanego efektu, mogą natomiast wiązać się z traumą związaną z przebywaniem w pomieszczeniach, gdzie ktoś umarł.

Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie z powodzeniem zlikwidować nieprzyjemne zapachy po zmarłej osobie. Technikę dezynfekcji i usuwania zapachu po zmarłych w Białymstoku dobieramy każdorazowo po wstępnych oględzinach miejsca zdarzenia.

Sprzątanie po zgonie Białystok
Zdjęcie: usuwanie zapachu po zgonie z mieszkania w Białymstoku Copyright 2021 © Mieszko Kastelnik

Sprzątanie po zmarłych w Białymstoku

W pierwszym etapie prac porządkowych mieszkania po zgonie w Białymstoku w miejscach skażonych rozprowadziliśmy środek dezynfekujący. Specyfik ten ma bardzo szerokie spektrum działania i pozwala na skuteczne odkażanie.

Następnie, na życzenie rodziny, z którą byliśmy w kontakcie telefonicznym, zabezpieczyliśmy kilka starych obrazów, które znajdowały się na ścianach salonu. Były to rodzinne pamiątki, które miały być później odebrane przez krewnych.

Po przygotowaniu wszystkich pomieszczeń, czyli zabezpieczeniu malowideł i uszczelnieniu otworów wentylacyjnych, mogliśmy przystąpić do kompleksowej dezynfekcji po zmarłej.

Specjalistyczne sprzątanie po zwłokach Kastelnik

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach

Skuteczna dezynfekcja po śmierci powinna wiązać się z dobrze dobraną techniką odkażania. Najczęściej w naszej pracy stosujemy ozonowanie pomieszczeń po zgonie w Białymstoku lub równie skuteczne zamgławianie. Obie te metody pozwalają nam na pozbycie się z pomieszczeń niebezpiecznych drobnoustrojów. Ozon skutecznie likwiduje wirusy, bakterie, roztocza, grzyby, a także pleśnie.

Co najważniejsze, ozon rewelacyjnie rozprawia się z odorem rozkładających się zwłok. Wystarczy odpowiednie stężenie i czas emisji, aby w kilka godzin mieszkanie, w którym do niedawna unosił się okropny zapach, pachniało przyjemną świeżością.

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!
Oferujemy również:

Odkażanie po zwłokach Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.ostatniesprzatanie.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Mieszko Kastelnik jest zabronione.