Sprzątanie po zmarłych na Śląsku

Czyszczenie po zmarłej osobie woj. Śląskie gwarancja realizacji w 24 godziny

Kastelnik Ostatniesprzątanie.pl Śląsk oferuje specjalistyczne sprzątanie domów, mieszkań i innych lokali po zgonie zarówno naturalnym, jak i tym będącym wynikiem przestępstwa, wypadku czy samobójstwa całodobowo. Gwarancja realizacji usługi na Śląsku w 24 godziny dla miast Katowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Wojkowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Imielin, Bieruń, Lędziny, Mysłowice, Sosnowiec, Lubliniec, Częstochowa, Cieszyn, Żywiec, Bielsko-Biała.
Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych Śląsk

Ozonowanie po samobójstwie, sprzątanie po zgonie Katowice, Gliwice, Wodzisław Śląski

Mieszkasz na przemysłowym Śląsku? Skuteczne ozonowanie mieszkań oraz niwelowanie nieprzyjemnego zapachu po zwłokach. Na życzenie certyfikat poświadczający fachowe wykonanie usługi. Obsługujemy wszystkie śląskie miasta: Ruda Śląska, Rybnik, Racibórz, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Toszek, Pyskowice, Siewierz, Czeladź, Radzionków, Knurów.
Sprzątanie po zwłokach Śląsk

Odkażanie mieszkań po śmierci, zmarłych wraz z certyfikatem jakości 2020 na Śląsku

Śmierć bliskich wywołuje w człowieku szereg emocji, często skrajnych i bardzo silnych. Do najczęściej obserwowanych emocji po stracie ukochanej bliskiej osoby należą takie stany jak lęk, smutek, rozpacz, litość, niepokój, złość, ból, bezradność. Lęk zdaje się być z tych uczuć najbardziej związanym z pojęciem śmierci. Oferując Państwu usługę czyszczenia oraz sprzątania miejsc w których nastąpił zgon najbliższej osoby staramy się zawsze pomóc w jak najbardziej dyskretny i profesjonalny sposób.

Opróżnianie mieszkań po zmarłych na Śląsku - pracujemy 24h / dobę Firma sprzątająca Kastelnik Ostatniesprzatanie.pl

Kastelnik Ostatniesprzatanie.pl Katowice to firma założona w 2013 roku. Pracujemy w branży specjalistycznych usług sprzątających już od ponad siedmiu lat. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie związane z obsługą polskiego przemysłu jak również klientów detalicznych.  Czyszczenie mieszkań po zmarłych wraz ich opróżnianiem i dezynfekcją to zadanie wymagające specjalistycznej wiedzy oraz wszechstronnych kompetencji. Usuwanie plam z krwi po wypadkach na terenie śląskich zakładów przemysłowych świadczymy w zakładach pracy na terenie miasta firm zlokalizowanych w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Obsługujemy na stałe szpitale, placówki medyczne oraz wspólnoty mieszkaniowe świadcząc usługi dezynfekcji pomieszczeń w Gliwicach, Katowicach – odkażania ozonem, zamgławiania oraz sprzątania i czyszczenia specjalistycznego. 

 • sprzątanie po zwłokach Katowice Załęże, woj. śląskie;
 • sprzątanie po zmarłych Katowice Szopienice, woj. śląskie;
 • czyszczenie po zmarłym Katowice Tysiąclecia, woj. śląskie;
 • czyszczenie po samobójstwie Katowice Centrum, woj. śląskie;
 • dezynfekcja po zgonie Sosnowiec Centrum;
 • dezynfekcja po zmarłym Sosnowiec Niwka;
 • dezynfekcja po śmierci Sosnowiec Zagórze;;
 • dezynfekcja i odkażanie miejsc po wypadku w pracy – całe woj. Śląskie dojazd do 2 godzin;
 • czyszczenie specjalistyczne po wypadkach na terenie zakładów pracy;
 • sprzątanie specjalistyczne po wypadkach na terenie zakładów przemysłowych, kopalń, zakładów hutniczych;
 • sprzątanie po samobójstwie Czeladź Centrum – dojazd do 1.5h;
 • czyszczenie mieszkania po śmierci Będzin Kamionka;
 • odkażanie pomieszczeń po zalaniach Dąbrowa Górnicza;
 • czyszczenie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych;
 • czyszczenie i usuwanie śladów krwi, po wypadkach w zakładzie pracy;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych Mysłowice, Chorzów i okolica, dojazd w 1,5h od otrzymania zgłoszenia;
 • dezynfekcja, nawet do 3000m2 w jedną godzinę;
 • usuwanie zapachu śmierci po trupie w piwnicy, na strychu;
 • wywóz odpadów biologicznie niebezpiecznych z mieszkań po zmarłych osobach;
 • utylizacja mieszkań po zmarłej osobie, zgodnie wraz z wystawieniem i przekazaniem karty odpadu i certyfikatu.

W naszych codziennych czynnościach podczas czyszczenia, sprzątaniu domów, lokali użytkowych po zgonach i zmarłych wszędzie tam, gdzie występuje krew (materiał biologicznie niebezpieczny) stosujemy sprawdzone generatory ozonu  80g/h, maszyny do mycia suchym lodem ColdJet ( bez konieczności stosowania wody), jak również zamgławiacze ULV. Szukasz lokalnej firmy sprzątającej z województwa Śląskiego? Zadzwoń do nas dziś. Gwarantujemy bezpłatną wycenę w 24 godziny. 

Certyfikat sprzątania po zmarłych na Śląsku

Psychologiczne aspekty śmierci Sprzątanie specjalistyczne po zwłokach woj. Śląskie

Czy wiesz, że psychologowie mówią wyraźnie, aż o 5 fazach żałoby. Pierwszą z nich jest szok, kolejna to gniew, targowanie się, żal często połączony z depresją i na koniec akceptacja. Niemal wszystkie z nich wystąpić, tak by żałoba przebiegła prawidłowo. Jest to niezmiernie ważne. Każdy z nas reaguje inaczej, wszystkie  etapy mogą zmieniać nie tylko kolejność, ale również intensywność. Bez względu na jakim jesteś etapie – zawsze możesz liczyć na profesjonalną firmą Kastelnik Ostatniesprzątanie.pl. Na Śląsku jesteśmy do Państwa dyspozycji niezmiennie od wielu lat, gdzie świadczymy od wielu lat usługi odkażania i dezynfekcji po zwł0kach i zmarłych osobach.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ŚLĄSKIE☞ SZUKASZ POMOCY? ZADWOŃ

Cennik czyszczenie po zgonie Śląsk Specjalistyczna firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik Ostatniesprzątanie.pl

Czyszczenie po zgonie

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli z lokali po zmarłych, zwłokach. Wywóz odpadów, demontaż boazerii, podłóg drewnianych, odkażanie pomieszczeń wraz z remontem pomieszczeń od A do Z.
Błyskawiczna wycena
sprzątania po zgonie Śląskie
umów dogodny termin spotkania.

Dezynfekcja pomieszczeń

PLN 250 /*

Bez wątpienia, rok 2020 jest inny niż wszystkie poprzednie. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w dezynfekcji pomieszczeń Katowice, poprzez ozonowanie. Obsługujemy banki, placówki medyczne, zakłady przemysłowe już od 2013 roku!

Czyszczenie po wypadku

PLN 700 /od*

Odkażanie miejsc po wypadu w zakładzie przemysłowym, produkcyjnym, sklepie, restauracji. Usuwanie śladów krwi i pozostałości po materiale biologicznym. Do dyspozycji mamy technologię czyszczenia suchym lodem oraz dezynfekujemy pomieszczenia ozonem – nawet do 3000m2 w godzinę. Szukasz firmy ze Śląska? Zadzwoń do nas – jesteśmy z Katowic. Firma sprzątająca po zgonach Kastelnik Ostatniesprzątanie.pl

Sublimacja, czyszczenie suchym lodem w temperaturze -78,5 °C Technologia, która zmieniła oblicze branży sprzątającej w 2020 r.

Dezynfekcja suchym lodem woj. Śląskie Za pomocą suchego lodu czyszczenia po zwłokach, usuwanie śladów krwi można wykonywać w mieszkaniach, gdzie brak jest dostępu do wody oraz nie możemy stosować silnych środków chemicznych.

Pracujemy we wszystkich miastach aglomeracji Śląskiej oraz Zagłębia Dąbrowskiego  tj. Katowice, Świętochłowice, Bytom, Chorzów, Zabrze, Żory. Obsługujemy również klientów z innych miast Polski, np. Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław – zadzwoń do nas!

OstatnieSprzatanie-pl Kastelnik Od wielu lat, używamy technologi mycia silnych zabrudzeń suchym lodem. To sprawdzona i w pełni bezpieczne dla środowiska metoda sprawdza się podczas czyszczenia miejsc po zgonach, sprzątania po wypadkach w zakładach pracy. Idealna w miejscach, gdzie nie ma dostępu do wody lub jest zakaz jest stosowania.

Dyskrecja oraz błyskawiczny czas realizacji zleceń u klienta sprawia, iż naszą pracę związaną z odkażaniem po zgonach realizujemy również  w innych województwach; małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Opróżnianie mieszkań po zmarłych osobach Katowice, Śląskie

W ramach naszej działalności oferujemy likwidacje trujących związków chemicznych, które zostały uwalniane z ciała zmarłej osoby po jej śmierci. W pomieszczeniu, w którym nastąpił zgon człowieka występuje nawet 30 niebezpiecznych związków chemicznych. Są one niezwykle szkodliwe dla innych mieszkańców. To dlatego właśnie przestrzegamy bezwzględnie obowiązujących procedur i przepisów BHP dezynfekcji i odkażania pomieszczeń, domów po zgonach.

ADR czyli transport odpadów niebezpiecznych biologicznie po zmarłym wg. przepisów 2020 r.

Przewożenie odpadów niebezpiecznych biologicznie to jeden z etapów czyszczenia po zmarłych osobach. Powszechnie wiadomo, że krew jest zaliczana jako odpad medyczny oraz niezwykle niebezpieczny. W firmie Kastelnik Ostatniesprząatnie.pl utylizacja elementów wyposażenia mieszkania odbywa się z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa i norm, dbamy o to by substancji niebezpiecznej przewożone były w specjalnych pojemnikach przez osoby z uprawnieniami do transportu ADR.

Usuwanie zapachu śmierci po zgonie. Dla mieszkańców Śląska oraz Zagłębia całodobowo 7/24h

Ozonowanie to kolejny ze sposobów dezynfekcji mieszkań po zmarłych. To niezwykle skuteczny sposób na odświeżenie pomieszczeń i usunięcie zapachu śmierci. W naszej firmie za pomocą specjalnych generatorów wytwarzamy ozon O3, który jest dobrym sposobem na pozbycia się przykrego zapachu. Niestety często zapach po zgonie jest wszechobecny, na klatce schodowej, w mieszkaniu po w którym nastąpiła śmierć osoby. Ozonowanie pomieszczeń to również sprawdzony sposób na usuwanie wirusów i pozbycie się wszelkich bakterii i patogenów.

Usuwanie śladów krwi po wypadku

Niezwykle często zdarza się tak, że w zakładzie pracy dochodzi do wypadku. Czasami człowiek po upadku zostawia krew na posadzce. Jest to materiał biologicznie niebezpieczny. Nie należy takich miejsc czyścić we własnym zakresie. Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy, która po realizacji zlecenia wystawie certyfikat oraz dokumentacje z miejsca wypadku – zadzwoń do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłym Ostatniesprzątanie Śląsk

Kastelnik OstatnieSprzątanie.pl oferuje profesjonalne czyszczenie miejsc po zgonie na Śląsku. Usługi wykonujemy profesjonalnie i dyskretnie, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wystawiamy fakturę VAT, kartę odpadu oraz odpowiedni certyfikat. Jeśli szukasz firmy sprzątającej po zmarłych na Śląsku, skontaktuj się z nami!

Jesteśmy z Katowic, oferujemy bezpłatny dojazd, codziennie przez 24 godziny, 365 dni w roku.

zespol-sprzatania-po-zmarlych