Dezynfekcja po zgonie mieszkanie Dęblin

Sprzątanie po zmarłym Dęblin

+48 81 470 72 74 - Zadzwoń

Sprzątanie po zmarłych Dęblin

Błyskawiczne sprzątanie po zmarłym w Dęblinie. Całe mieszkania i domy kompleksowo, przez 24h na dobę. Transport i utylizacja mebli oraz niebezpiecznych i trujących odpadów. Dezynfekcja i usuwanie nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach po śmierci.

Ozonowanie woj. Lubelskie

Dezynfekcja ozonem pomieszczeń w Dęblinie – profesjonalne likwidacja bakterii oraz uciążliwego i nieprzyjemnego zapachu po zgonie. Wystawiamy dokument tj. certyfikat określający zakres przeprowadzonych czynności w trakcie dezynfekcji miejsca zgonu.

Usuwanie śladów krwi

Profesjonalne usuwanie śladów krwi oraz sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych w Dęblinie we współpracy ze służbami miejskimi lub zarządcami nieruchomości. Fachowe sprzątanie po wypadkach w zakładach pracy. 100% zgonie z przepisami BHP.

Certyfikat CMPZ 2024 Sprzątanie i odkażanie mieszkań z wirusów

Nasza firma świadczy usługi kompleksowego sprzątania po zmarłych w Dęblinie od wielu lat. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne referencje od naszych zadowolonych klientów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i spółdzielnie mieszkaniowe i zakłady produkcyjne. Po przeprowadzonych pracach czyszczących wystawiamy certyfikat sprzątania miejsca śmierci, dotyczący przeprowadzonych usług. Posiadamy liczne uprawnienia i szkolenia uprawniające do pracy w tym zawodzie. Metodę czyszczenia i sprzątania po zwłokach zawsze dobieramy indywidualnie. 

Usługi, które świadczymy:

  • sprzątanie po zmarłym Dęblin
  • sprzątanie po zgonie Dęblin
  • Usuwanie śladów krwi w Dęblinie
  • sprzątanie po samobójstwie Dęblinie
  • czyszczenie po zalaniach
  • dezynfekcja i likwidacja śladów po wypadku komunikacyjnym
  • czyszczenie i usuwanie śladów po wypadku w zakładzie pracy
  • dezynfekcja pomieszczeń i likwidacja nieprzyjemnych zapachów
  • ddd
  • likwidacja i wywóz niebezpiecznych odpadów

Kastelnik Ostatnie Sprzatanie to firma, która zajmuje się sprzątaniem po zwłokach w Dęblinie. Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt.  Służą nam do tego: przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary, zamgławiacze elektryczne ULV oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń z użyciem suchego lodu.

W trakcie sprzątania mieszkań po śmierci nasza firma, korzysta z doświadczenia swoich wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i szkolenia. Usunięcie nieprzyjemnego zapachu po śmierci to sprawa priorytetowa. Pozwala nam to zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Dezynfekcja po zgonie Utylizacja i wywóz odpadów Dęblin, woj. lubelskie

W trakcie sprzątania mieszkania po zwłokach w Dęblinie używamy bardzo skutecznych preparatów dezynfekujących, oraz technologii suchego lodu. Urządzenie Cold Jet  Aero 40FP, którego używamy do specjalistycznego czyszczenia jest wykorzystywane w zakładach produkcyjnych do jednego z etapów dezynfekcji. Materiały biologiczne, które pojawiają się podczas świadczenia usług sprzątania pomieszczeń po zmarłych osobach są przewożone do dalszej utylizacji. 

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Dęblin

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Likwidacja różnego rodzaju sprzętów AGD oraz mebli, utylizacja niebezpiecznych odpadów, sprzątanie podłóg, ścian, dezynfekcja po zmarłej osobie. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły oferty lub umówić się na oględziny, zapraszamy do kontaktu.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Pozbywamy się zapachów powstałych w mieszkaniu po zgonie. Pomagamy w likwidowaniu niebezpiecznych dla zdrowia grzybów, bakterii oraz roztoczy z użyciem specjalistycznej technologii ozonowania.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Oferujemy profesjonalne czyszczenie miejsc po wypadkach. Używamy do tego sprzętu Karcher IB 7/40 ADV. Wszystkie miejsca sprzątamy za pomocą suchego lodu. Z prośbą o wycenienie usługi, bądź ustaleniem możliwej daty jej wykonania, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

suchym lodem czyszczenie po zmarłych Lublin
Czyszczenie suchym lodem Czyszczenie ciekłym dwutlenkiem węgla w temperaturze -79 °C, to metoda, która jest bezpieczna dla środowiska. Ponadto używanie suchego lodu jest bezpieczne dla powierzchni, którą oczyszczamy ze względu na swój skład bez chemii.

Usługi sprzątania po zgonie w Dęblinie oraz na terenie województwa lubelskiego świadczymy całodobowo.  Obsługujemy również klientów z innych miast Polski w tym z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Bielsko-Białej i Częstochowy, zapraszamy do kontaktu!

pracownik sprzątający po śmierci Lublin
Metody dezynfekcji Metoda dezynfekcji suchym lodem, polega na sublimacji tj. zamrożony dwutlenek węgla po prostu przechodzi w stan gazu. Ta bezinwazyjna i bezpieczna metoda, to idealne rozwiązanie dla osób chcących pozbyć się nieprzyjemnych zapachów oraz bakterii, które stosujemy już od lat.

Świadczymy usługi sprzątania po zmarłym w Dęblinie w atrakcyjnych cenach, które wykonywane są przez przeszkolonych techników w zakresie sprzątania po śmierci. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Dęblin

Świadcząc usługę sprzątanie mieszkania po zgonie Dęblin, stawiamy na to, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Pomieszczenia, w których przebywał zmarły, powinny być odpowiednio oczyszczone. Potrzebny do tego jest specjalistyczny sprzęt oraz preparaty chemiczne. 

W celu usunięcia szkodliwych substancji wydzielających się z rozkładającego się ciała, miejsce zgonu należy poddać profesjonalnemu sprzątaniu.

Utylizacja szkodliwych odpadów

Ważne  w sprzątaniu po zmarłym jest pozbycie się szkodliwych dla zdrowia odpadów. Ze względu na wysoki rodzaj niebezpieczeństwa niezbędna do tego jest ich utylizacja i bezpieczny transport ADR. Posiadamy uprawnienia na ich transport i wywóz.

Sprzątanie po zwłokach woj. Lubelskie

Sprzątanie po zwłokach w Lubelskim to często rozkładające się po śmierci ciało, które może powodować w mieszkaniu i na klatce schodowej nieprzyjemny zapach oraz rozwój niebezpiecznych dla zdrowia patogenów. Sprzątanie po zgonach w miastach tj. Dęblin, Puławy, Lubartów, Chełm, Krasnystaw, Kraśnik. Profesjonalną dezynfekcją po śmierci, pomaga pozbyć się tego problemu.

Dezynfekcja ścian i usuwanie grzyba

Przez lata gromadzone rzeczy, czy zaniedbane pomieszczenia wymagają profesjonalnej dezynfekcji. Często ze starych mebli, zagrzybionych ścian wydzielają się nieprzyjemne zapachy, a co gorsza są szkodliwe zdrowia mieszkańców. Oferujemy usuwanie grzyba ze ścian i osuszanie wilgotnych powierzchni. 

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłych Dęblin - zespół

Lata doświadczenia, jakimi możemy się pochwalić w profesjonalnym sprzątaniu po zmarłych w Dęblinie, sprawiają, że wykonaliśmy już wiele tego typu realizacji. Dużą zaletą naszej firmy jest fakt, iż jesteśmy dla Państwa dostępni całodobowo siedem dni w tygodniu.

Cenimy sobie wysoką jakość wykonywanej pracy, dlatego staramy się, aby była wykonywana z należytą starannością w jak najszybszym czasie w dogodnym terminie dla klienta.

Dział sprzedaży sprzątania po zmarłych Lublin