Sprzątanie po zgonach w Kielcach

Sprzątanie po zgonach w Kielcach

+48 735 960 510 - Zadzwoń

Dyskretne czyszczenie po zgonie Kielce, Świętokrzyskie

Profesjonalne sprzątanie mieszkań po śmierci w Kielcach wraz z zabiegiem ozonowania po zmarłym. Utylizacją mebli i odpadów biologicznych, zgodnie z procedurami obowiązującego prawa. Oferujemy transport odpadów wg. przepisów prawa ADR.

Dezynfekcja, sprzątanie mieszkania po śmierci Kielce

Oferujemy usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci. Ozonowanie mieszkań, piwnic w pełni efektywne i skuteczne. Profesjonalna dezynfekcja oraz dezodoracja. Dostarczamy certyfikat potwierdzający rzetelność przeprowadzonych usług.

Profesjonalne czyszczenie miejsca po wypadku Kielce

Dezynfekcja pomieszczenia po wypadku lub zdarzeniu losowym w zakładzie pracy lub po śmiertelnym wypadku komunikacyjnym. Współpracujemy z pogotowiem, policja, strażą pożarną oraz służbami komunalnymi jak również ratowniczymi.

Certyfikat CMPZ 2020 Bezpieczne sprzątanie mieszkania po śmierci Kielce

Nasza spółka została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym – KRS w 2013 roku. Od samego początku istnienia świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi dotyczące dezynfekcji, odkażania, sprzątania i czyszczenia po zgonie i po wypadku. Pracując w zgodzie ze sztuką funeralną oferujemy czyszczenie po zgonach w Kielcach. Profesjonalnie czyścimy  i doczyszczamy miejsca pracy po wypadkach śmiertelnych, gdzie mamy do czynienia z krwią. Sprzątamy po zdarzeniach komunikacyjnych, usuwamy skutki awarii. Oferujemy usługi na terenie Kielc i województwa Świętokrzyskiego. Nasz dewiza to gwarancja profesjonalizmu zespołu, poświadczona certyfikatem jakości, określającym sposób wykonania specjalistycznych usług. Wystawiany jest po zakończeniu prac.

Pomagamy naszym klientom w następujących obszarach.:

 • czyszczenie po zgonie – Kielce;
 • sprzątanie po zgonie – Kielce;
 • sprzątanie mieszkania po śmierci – Kielce;
 • sprzątanie po samobójstwie – Kielce;
 • czyszczenie, sprzątanie i dezynfekcja po zalaniach i powodzi;
 • czyszczenie i usuwanie śladów krwi po wypadku komunikacyjnym;
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń i usuwanie zapachów;
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • dezynfekcja po pożarze, zalaniu, powodzi;
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych ADR;
 • usuwanie skutków zdarzeń losowych i awarii;

Nasze usługi świadczymy w pełni profesjonalnie przy użyciu najnowszych maszyn do czyszczenia suchym lodem. W naszym parku maszyn znajdują się światowe marki tj. Cold Jet Professional oraz Karcher, używane do czyszczenia miejsc wypadku przy użyciu suchego lodu. Ponadto posiadamy zamgławiacze elektryczne ULV oraz niezwykle wydajne przemysłowe generatory ozonu. Wszystko to sprawie, że nie tylko wiem jak czyścić, ale równie mamy czym pracować. Jesteśmy niezwykle dumni z tego co robimy i jak pomagamy innym. W celu uzyskania dodatkowych informacji i rozpoczęcia współpracy zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Nasze realizacje w Kielcach i na terenie woj. Świętokrzyskiego:

Likwidacja zapachów po zmarłych - Zgierz

Gruntowne czyszczenie miejsc po zgonie, dezynfekcja mieszkań Kielce Transport i wywóz odpadów po śmierci

Firma sprzątająca po zgonach i wypadkach w Kielcach usługi swe oferuje całkowicie dyskretnie oraz z zachowaniem należytego szacunku do rodziny zmarłego. Podstawą naszej filozofii jest dyskrecja i profesjonalizm. Nasze nowoczesne maszyny, technologie oraz bezpieczne środki dezynfekujące m.in. wyjątkowo efektywny granulaty pod postacią proszku o niezwykle bogatym wachlarzu zastosowania sprawdzają się od wielu lat na rynku świadczonych przez nas usług. Kompetentny zespół techników, w szczególnych przypadkach w prace swej wykorzystuje maszyny Cold Jet Aero PP60, którym to powierzchnie czyści i dezynfekuje suchym lodem. Odpady biologiczne przewozimy do utylizacji transportem, przez osoby z uprawieniam ADR. Zastanawiasz się jak doprowadzić do porządku mieszkanie po zgonie w Ostrowcu Świętokrzyskim, Starachowicach czy Sandomierzu? Nie ryzykuj – powierz to profesjonalnej firmie zajmującej się sprzątaniem miejsc po zgonach.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Kielce

Czyszczenie po zgonie

PLN 700 /od*

Utylizacja pozostałości z mieszkania oraz sprzętów AGD, mebli
wywóz odpadów, demontaż boazerii, paneli podłogowych, parkietów,
sprzątanie i ozonowanie pomieszczeń. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bliższych informacji.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Skutecznie oraz szybko usuwamy i niszczymy brzydkie i nieprzyjemne zapachy – tzw. zapach śmierci, zwalczamy
bakterie oraz wirusy, grzyby. Zniszcz natychmiast grzyb i pozbądź się nieprzyjemnych zapachów bez użycia szkodliwych środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące maszyną do czyszczenia suchym lodem Cold JET PP60. Najnowsza technologia już dostępna! Dezynfekcja po wypadkach w zakładach pracy suchym lodem. W celu uzyskania szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o umówienie bezpłatnej konsultacji.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Czyszczenie po wypadku śmiertelnym w zakładzie pracy

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie krwi po wypadku Kielce Technologia suchego lód oferuje na skuteczne i bezpieczne czyszczenie krwi po wypadku śmiertelnym w mieszkaniu lub w zakładzie pracy, fabryce. Dezynfekujemy oraz sprzątamy po zwłokach, zgonach i śmierci. Proces odbywa się za pomocą urządzenia pracującego pod wysokim ciśnieniem. Sprzątanie miejsca po zwłokach w Kielcach, Starachowicach suchym lodem (przy temperaturze - 78,5°C) czyści a równocześnie dezynfekuje powierzchnie w pomieszczeniu po wypadku.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej aglomeracji śląskiej m.in. w Kielcach, Włoszczowie, Jędrzejowie, Miechowie oraz Busku Zdrój, Końskie. Pińczów, Sandomierz, Ostrowiec Świętokrzyski, Kazimierza Wielka, Starachowice. Działamy również w całej Polsce, między innymi we Wrocławiu, Opolu, Bielsko-Białej i Krakowie.

Sprzątanie po zmarłych
Suchy lód dezynfekcja po zgonie Świętokrzyskie Czyszczenie suchym lodem to mało inwazyjna, strumieniowa metoda czyszczenia, w której jako czynnika roboczego używa się granulatu. Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla. Pod wysokim ciśnieniem, uderza w czyszczoną powierzchnię z prędkości 500 km/h, w wyniku czego, powstaje energia kinetyczna, która w połączeniu z niską temperaturą granulatu, rozwarstwia zanieczyszczoną krwią powierzchnię, dezynfekując ją. Ta światowa technologia dostępna jest również, dla naszych klientów.

Atrakcyjne ceny naszych usług sprawiły, że jesteśmy dostępni na terenie całego województwa świętokrzyskiego a także na terenie innych miast w województwach;  śląskim, małopolskim, łódzkim, mazowieckim, lubuskim, podkarpackim, dolnośląskim oraz lubelskim. Zadzwoń do nas i zapytaj o bezpłatną wycenę!

Bezpieczne czyszczenie miejsc po śmierci Kielce

Czy wiesz, że po śmierci ciało człowieka uwalnia ponad trzydzieści trujących związków chemicznych. Wiele z nich bardzo źle wpływa na zdrowie osób, które przebywają w pomieszczeniu po zmarłym. To niezwykle niebezpieczne! Nasi technicy przestrzegają wszystkich procedur bezpieczeństwa podczas wykonywania czynności czyszczenia oraz dezynfekcji miejsc zdarzenia.

Transport materiałów niebezpiecznych Kielce

Wyróżniają nas najwyższe standardy usługi i rzetelność. Transport materiałów biologicznie niebezpiecznych odbywa się z zachowaniem obowiązujących norm,  oraz procedur przepisów transportu ADR. Przepisy te dotyczą międzynarodowej konwencji dotyczącej przewozu drogowego towarów i ładunków niebezpiecznych w tym krwi. W naszym kraju przewóz materiałów niebezpiecznych dozwolony jest wyłącznie przez wykwalifikowane osoby, spełniające wymagania ustawy o transporcie drogowym oraz ustawy o ruchu drogowym. Nie ryzykuj i nie wyrzucaj skażonych materiałów do osiedlowego śmietnika. To jest zabronione prawem!

Dezynfekcja po wypadkach śmiertelnych Starachowice

Nasi pracownicy używają wyłącznie sprawdzonych substancji dezynfekujących nie tylko w Starachowicach , ale również w innych zakładach przemysłowych oraz produkcyjnych, czyszcząc pomieszczenia po wypadku z krwi na terenie całego kraju. W czasie pracy wykorzystujemy również preparaty bakteriobójcze oraz rozpylacze. Natomiast jedną z wielu zalet czyszczenia suchym lodem np. ścian, podłóg w mieszkaniu to, brak wydziela się wilgoci, po uderzeniu suchy lód przechodzi bezpośrednio ze stanu stałego w stan gazowy, jednym słowem ulega sublimacji.

Doczyszczanie zaniedbanych mieszkań Kielce

Sprzątamy zaniedbane pomieszczenia, budynki, mieszkania oraz komórki gospodarcze w Kielcach oraz na terenie całego województwa Świętokrzyskiego. Profesjonalnie czyścimy oraz sprzątamy i dezynfekujemy strychy oraz piwnice. Zajmujemy profesjonalnym wywozem i utylizacją starych mebli oraz przedmiotów niebezpiecznych w tym odpady biologiczne.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Kompleksowe sprzątanie po zgonie Kielce

W naszej pracy to ważne, by być dostępnym przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy błyskawiczną realizację zlecenia w pełnej dyskrecji. Działamy profesjonalnie, bezpiecznie z zachowaniem wszelkich procedur.

Jesteś zainteresowany zapoznaniem się ze szczegółami oferty dotyczącej czyszczenia mieszkań po zgonie w Kielcach oraz na terenie Świętokrzyskiego województwa? Zadzwoń do nas a my odpowiemy na każde Twoje pytanie.

zespol-sprzatania-po-zmarlych