Sprzątanie po zgonach Tarnów

Sprzątanie po zgonie w Tarnowie

+48 12 350 60 51 - Zadzwoń
Sprzątanie mieszkań po zgonie Tarnów

Sprzątanie po zmarłych w Tarnowie

Kompleksowe czyszczenie oraz fachowa dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych na terenie Tarnowa. Oferujemy również wywóz i utylizację mebli oraz odpadów niebezpiecznych. Nasze usługi są szybkie, dyskretne i profesjonalne, zapewniając pełne zadowolenie klienta oraz zgodność z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.
Ozonowanie pomieszczeń w Tarnowie

Ozonowanie mieszkań po zwłokach


Skuteczne ozonowanie mieszkań oraz niwelowanie nieprzyjemnego zapachu po zwłokach w Tarnowie. Na życzenie wystawiamy certyfikat poświadczający fachowe wykonanie usługi. Zapewniamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, dbając o pełną satysfakcję naszych klientów.
Sprzątanie po wypadku w Tarnowie

Sprzątanie po zgonach w Tarnowie

Precyzyjne sprzątanie śmierci w Tarnowie na skutek wypadków w miejscu pracy lub komunikacyjnych. Współpraca ze służbami ratowniczymi, pogotowiem, policją oraz strażą pożarną.

Certyfikat CMPZ 2024 Dezynfekcja niebezpiecznych miejsc - Tarnów

Nasza firma sprzątająca po zgonach w Tarnowie istnieje na rynku od 2013 roku. Świadczymy usługi odkażania i sprzątania mieszkań po zmarłych, po wypadkach komunikacyjnych oraz po zdarzeniach w zakładach pracy na terenie Tarnowa i okolic. Profesjonalizm naszych usług oraz fachowość ich wykonania potwierdzamy wystawieniem certyfikatu dotyczącego specjalistycznego czyszczenia miejsc po zgonie w Tarnowie. Gwarantujemy szybkie, dyskretne i skuteczne usługi, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Posiadamy cały szereg usług m.in.:

 • sprzątanie po zwłokach
 • sprzątanie po zgonie
 • sprzątanie po wypadku
 • sprzątanie po samobójstwie
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Do wykonywania naszych usług w Tarnowie wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny. Są to m.in. przemysłowe generatory ozonu, maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu, profesjonalne wytwornice pary oraz zamgławiacze elektryczne ULV. Dzięki temu możemy zagwarantować skuteczność i bezpieczeństwo naszych działań. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Nasze realizacje w okolicach Tarnowa:

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Tarnowie
Likwidacja zapachów po zmarłych

Dezynfekowanie po zmarłych - Tarnów Profesjonalna utylizacja i wywóz odpadów woj. małopolskie

Nasze kompleksowe usługi czyszczenia oraz dezynfekowania pomieszczeń po zmarłym w Tarnowie wykonujemy zgodnie ze sztuką funeralną. Wykorzystujemy wyjątkowo niezawodne środki dezynfekujące, takie jak granulat w postaci proszku o szerokim zakresie zastosowania. Nasi fachowcy korzystają z zaawansowanych urządzeń do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni suchym lodem, takich jak Cold Jet Aero 40FP. Transport wszystkich materiałów biologicznych, w tym także niebezpiecznych, odbywa się specjalistycznym pojazdem ze znacznikiem „biohazard”. Tego typu produkty uboczne przewożone są w odpowiednich, bezpiecznych opakowaniach.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Tarnów

Sprzątanie po zgonach w Tarnowie

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkań po zmarłych. W celu szczegółowej wyceny
i umówienia terminu,
prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń po zwłokach

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy po zwłokach, zwalczamy wirusy, bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie zapach związany ze zgonem bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po śmierci na skutek wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcja powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie po zgonach Tarnów - czyszczenie suchym lodem Do sprzątania wykorzystujemy urządzenie pracujące pod wysokim ciśnieniem. Granulki suchego lodu, przy temperaturze - 79 °C uderzają o powierzchnię, czyszcząc ją oraz dezynfekując w tym samym czasie.

Nasza firma sprzątająca po zwłokach i wypadkach świadczy swoje usługi na terenie całego województwa małopolskiego m.in. w Tarnowie, Olkuszu, Nowym Sączu, Wieliczce, Oświęcimiu i Zakopanem. Z należytym szacunkiem zajmiemy się także sprzątaniem po zmarłych w innych miastach Polski, między innymi w Katowicach, Wrocławiu, Opolu, Częstochowie i Bielsko-Białej.

Sprzątanie po zgonie
Czym jest suchy lód? Zmrożony dwutlenek węgla popularnie nazywany jest suchym lodem. Jest to unikalna technologia, która od kilku lat dostępna jest również w Polsce. Suchy lód ulega procesowi sublimacji, czyli przejścia bezpośrednio w stan gazowy. Suchego lodu nie można rozpuścić.

Korzystne ceny naszych usług sprzątania mieszkań po śmierci w Tarnowie sprawiły, że świadczymy je nie tylko w tym jednym mieście, ale także w innych województwach m.in. śląskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim oraz mazowieckim.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Tarnów

W procesie rozkładu ciała wydziela się ponad 30 związków chemicznych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia otoczenia. Przy sprzątaniu mieszkań po zgonach w Tarnowie rygorystycznie stosujemy się do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP).

Transport odpadów niebezpiecznych - Tarnów

Podczas wykonywania naszych usług nie zapominamy o przestrzeganiu norm i procedur. Transport odpadów niebezpiecznych odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów.

Dezynfekcja - Tarnów

W Tarnowie sprzątanie mieszkań po zgonach często obejmuje również dezynfekcję. Wykorzystujemy specjalistyczne środki dezynfekujące, takie jak podchloryn wapnia. Nasza praca obejmuje także użycie nowoczesnych urządzeń do oprysku ciśnieniowego oraz dezynfektantów o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym.

Sprzątanie obiektów zaniedbanych - Tarnów

Sprzątanie mieszkań, domów i zaniedbanych pomieszczeń w Tarnowie i okolicach to nasza codzienna praca. Nasze usługi obejmują również czyszczenie piwnic, garaży i komórek. Zajmujemy się także wywozem starych mebli oraz innych przedmiotów przeznaczonych do utylizacji.

FAQ

W pomieszczeniach w Tarnowie, w których znaleziono zwłoki, obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Jego intensywność rośnie wraz z postępującym procesem rozkładu, zależnie od liczby dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym. Aby usunąć zapach, należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonowanie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym i neutralizatorem zapachów. Jeśli ciało znajdowało się w mieszkaniu przez dłuższy czas, zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takim przypadku zabieg ozonowania często trzeba powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie, zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
W Tarnowie wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie muszą zostać zutylizowane. Pozostałe meble mogą pozostać, w zależności od czasu, jaki zwłoki spędziły w pomieszczeniu. Im dłużej ciało leżało, tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z rzeczy w mieszkaniu. Niekiedy konieczne jest także usunięcie wykończenia podłogi, takiego jak panele, drewno czy wykładzina.
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zgonie Tarnów - nasz zespół

Specjalistyczne sprzątanie po zgonie w Tarnowie realizujemy już od wielu lat. Jesteśmy dla Ciebie codziennie przez 24 godziny na dobę. Wyróżnia nas szybkość działania, dyskrecja oraz profesjonalizm.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas. Z zapałem pomożemy!

zespol-sprzatania-po-zmarlych