Sprzątanie po zgonach Świętochłowice

Sprzątanie po zgonach Świętochłowice

+48 32 718 60 24 - Zadzwoń
Sprzątanie po zmarłych - Świętochłowice

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Świętochłowicach

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych wraz z fachową dezynfekcją. Zgodny z procedurami wywóz wraz z utylizacją mebli i odpadów niebezpiecznych.
Ozonowanie pomieszczeń - Świętochłowice

Skuteczne ozonowanie

Ozonowanie lokali w Świętochłowice w pełni efektywne i skuteczne. Profesjonalna dezynfekcja oraz usunięcie nieprzyjemnego zapachu. Dostępny certyfikat poręczający kompetentność usługi.
Sprzątanie po wypadku - Świętochłowice

Czyszczenie miejsc po wypadkach w mieście Świętochłowice

Pomieszczenia po wypadkach w zakładach pracy lub komunikacyjnych starannie i precyzyjnie wyczyszczone. Współpraca ze strażą pożarną, pogotowiem, policja i innymi służbami ratowniczymi i komunalnymi.

Certyfikat CMPZ 2020 Całościowe sprzątanie po zgonach Świętochłowice

Naszą działalność prowadzimy od 2013 roku. Od początku istnienia świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi m.in. odkażania, sprzątania i czyszczenia po zgonach i wypadkach. Zgodnie ze sztuką funeralną dokonujemy sprzątań po zgonach w Świętochłowicach. Kompleksowo czyścimy miejsca pracy po wypadkach oraz przestrzenie po zdarzeniach komunikacyjnych. Oferujemy usługi na terenie Świętochłowic i okolic. Gwarancją naszego profesjonalizmu jest certyfikat dotyczący specjalistycznego wykonania naszych usług, wystawiany po ukończeniu prac.

Przyjmiemy następujące prace do wykonania m.in.:

 • sprzątanie po zgonie
 • sprzątanie po wypadku
 • sprzątanie po zmarłych
 • sprzątanie po samobójstwie
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Do świadczenia naszych usług wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i środki. Wśród naszych maszyn znajdują się m.in. zamgławiacze elektryczne ULV, przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu. Skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę!

Zapoznaj się z naszymi realizacjami:

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Świętochłowicach
Likwidacja zapachów po zmarłych

Nowoczesny sprzęt w sprzątaniu po zmarłych

Nasza firma sprzątająca po zgonach i wypadkach w Świętochłowicach świadczy usługi w pełni profesjonalnie oraz z należytym szacunkiem. Podstawą naszej pracy są nowoczesne technologie oraz najnowocześniejsze środki dezynfekujące m.in. wyjątkowo efektywny granulat w postaci proszku o szerokim spektrum zastosowania. Nasz zespół korzysta także ze specjalistycznego sprzętu Cold Jet Aero 40FP, który czyści i dezynfekuje suchym lodem. Materiał biologiczny niebezpieczny przewozimy własnym transportem z oznakowaniem „biohazard”.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Świętochłowicach

Sprzątanie po zgonie w Świętochłowicach

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby w świętochłowickich lokalach mieszkalnych i użytkowych. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie po zwłokach Świętochłowice Suchy lód pozwala na skuteczne i pewne czyszczenie mieszkań po zwłokach, zgonach i śmierci. Proces odbywa się za pomocą urządzenia pracującego pod wysokim ciśnieniem. Sprzątanie mieszkań po zwłokach w Świętochłowicach suchym lodem (przy temperaturze - 79 °C) jednocześnie czyści i dezynfekuje pomieszczenie.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej aglomeracji śląskiej m.in. w Świętochłowicach, Zabrzu, Katowicach, Zawierciu i Tarnowskich Górach. Działamy również w całej Polsce, między innymi we Wrocławiu, Opolu, Bielsko-Białej i Krakowie.

Sprzątanie po zmarłych
Doskonała dezynfekcja – suchy lód Zmrożony dwutlenek węgla nazywany jest suchym lodem. Proces sublimacji sprawia, że lód ten się nie rozpuszcza, a od razu ze stanu stałego przechodzi w stan gazowy. To unikalna technologia, która dotarła również do Polski.

Atrakcyjne ceny naszych usług sprawiły, że jesteśmy dostępny także na terenie województwa m.in. śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, lubuskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, podkarpackiego oraz lubelskiego.

Solidne sprzątanie po zgonach i zmarłych

Po śmierci ciało uwalnia ponad 30 związków chemicznych. Wiele z nich może niekorzystnie wpływać na zdrowie osób, które wciąż użytkują pomieszczenie po zmarłym. Drobiazgowo przestrzegamy wszystkich procedur bezpieczeństwa BHP.

Sprawdzony transport materiałów niebezpiecznych

Wyróżniają nas najwyższe standardy usługi i rzetelność. Transport odbywa się z zachowaniem wszystkich norm, przepisów oraz procedur.

Profesjonalna dezynfekcja

Nasz zespół wykorzystuje tylko sprawdzone środki dezynfekujące o dużej skuteczności m.in. podchloryn wapnia. Podczas prac wykorzystujemy również dezynfektantów bakteriobójczych oraz wirusobójczych.

Fachowe czyszczenie obiektów zaniedbanych

Sprzątamy zaniedbane mieszkania, domy i pomieszczenia gospodarcze w Świętochłowicach i okolicach. Fachowo wyczyścimy także garaży i piwnice. Zajmujemy się wywozem i utylizacją starych mebli oraz innych przedmiotów.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych w Świętochłowicach

Do Twojej dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy błyskawiczną realizację zlecenia w pełnej dyskrecji. Działamy profesjonalnie, kompetentnie i bezpiecznie.

Chcesz znać szczegóły sprzątania po zgonie w Świętochłowicach i okolicy? Zadzwoń do nas! Odpowiemy na każde pytanie.

zespol-sprzatania-po-zmarlych