Czyszczenie mieszkania po zgonie w Wałbrzychu

Sprzątanie po zmarłym Wałbrzych

+48 71 750 62 04 - Zadzwoń

Sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach Wałbrzych

Świadcząc usługę sprzątania po zmarłych na terenie Wałbrzycha, dokładamy wszelkich starań, aby była ona wykonywana pod należytym rygorem sanitarnym. Posiadamy do tego niezbędne środki ochrony osobistej oraz potrzebne szkolenia. Odpady pozostałe po specjalistycznym sprzątaniu wałbrzyskich mieszkań po zgonach, które zawierają żywe drobnoustroje chorobotwórcze oraz ich toksyny, transportujemy w sposób zapewniający bezpieczeństwo. Do skażonych przedmiotów zaliczamy również wszystkie użyte przez nas w trakcie realizacji sprzątania po zgonach artykuły jednorazowe. 
odkażanie po zmarłej osobie w Legnicy

Ozonowanie pomieszczeń Dolnośląskie

Ozonując pomieszczenia za pomocą specjalnego generatora ozonu, niszczymy wirusy oraz zarodniki przetrwalnikowe bakterii. Czy wiesz, że po śmierci w mieszkaniu, nawet gdy ciało zmarłego leżało tylko kilka godzin, w powietrzu mogą znajdować się niebezpieczne dla zdrowia toksyny, to właśnie dlatego niezbędne jest jego odkażenie pomieszczeń po zwłokach! Podczas ozonowania zachowujemy wszelkie zasady BHP- dobieramy odpowiednie stężenie O3, zabezpieczamy przedmioty, meble oraz na życzenie wietrzymy pomieszczenie. Po tak przeprowadzanym zabiegu mieszkanie można ponownie bezpiecznie użytkować.
Sprzętanie po zmarłych Legnica

Dezodoryzacja legnickich mieszkań po zgonach

Dezodoryzacją mieszkań po zgonach nazywamy skuteczne neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów. W skład tego odoru wchodzą śmiertelne czynniki chorobotwórcze, dlatego niezbędne jest jak najszybsze pozbycie się ich. W celu skutecznej neutralizacji smrodu czasami potrzebne jest pozbycie się wszystkich mebli, zdarcie wykładziny, czy nawet kłucie ścian. Po śmierci z ciała człowieka wydziela się ponad 30 toksycznych substancji. To właśnie one, bardzo często powodują nieprzyjemny zapach na klatce schodowej, który jest wyczuwany przez sąsiadów zmarłego. Nasza ekipa dokłada wszelkich starań, aby uciążliwy fetor już nigdy nie powrócił. 

Certyfikat CMPZ 2024 Odkażanie mieszkań po zgonach Wałbrzych

Nasz firma dokłada wszelkich starań, aby usługi sprzątania po zgonach dla mieszkańców Wałbrzycha były świadczone na najwyższym poziomie. Analizując cały proces świadczenia tejże usługi, stawiamy na: szkolenia pracowników, innowacyjne technologie, specjalistyczne środki chemiczne, kompleksowość usług. Co to oznacza? Powierzone zadanie realizujemy od A do Z – czyszczenie mieszkania po zmarłym, dezynfekcja i utylizacja skażonego mienia.

Do usług firmy Kastelnik zaliczyć można:

  • Sprzątanie po zmarłym w Wałbrzychu;
  • Likwidacja mieszkań po zmarłych;
  • Sprzątanie po zmarłych w całym województwie dolnośląskim;
  • Sprzątanie domów po zwłokach; 
  • Sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych;
  • Sprzątanie hal przemysłowych po śmierci w miejscu pracy.
  • Dezynfekcja po zgonie na terenie miasta Wałbrzych;

Ponadto dużą wagę przykładamy do przestrzegania przepisów BHP oraz stworzonego przez nas wewnętrznego regulaminu postępowania podczas sprzątania mieszkań po śmierci dla naszych pracowników. Wręczają oni również klientom certyfikat CMPZ wykonanej usłudze. Wszystkie te składowe sprawiają, że świadczone usługi na terenie miasta Wałbrzych, są przeprowadzane profesjonalnie.

Poznaj relację z naszych zleceń:

Odkażanie mieszkań po zgonach Utylizacja i wywóz odpadów po zmarłym Wałbrzych woj. Dolnośląskie

Do realizacji usługi sprzątania po zgonach w Wałbrzychu nasi pracownicy są odpowiednio zabezpieczeni przed  działaniami czynników zewnętrznych. Odzież ochronna, którą noszą nasi technicy jest pyłoszczelna, odporna na skażenia biologiczne oraz wytrzymała na rozerwanie. To wszystko stanowi o bezpieczeństwie, na jakie stawiamy, podczas wykonywanej u Państwa pracy. Po jej wykonaniu odpady niebezpieczne transportujemy za pomocą specjalistycznych pojazdów.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Wałbrzychu

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Świadcząc tę usługę, staramy się, aby była ona wykonywana w dogodnym terminie oraz z zachowaniem wszelkich zasad BHP. W ramach prac wykonujemy m.in. specjalistyczne dogłębne mycie za pomocą profesjonalnych środków, dezynfekcje oraz likwidujemy skażone mienie. W celu skorzystania ze sprzątania po zgonach zapraszamy do kontaktu przez całą dobę!

Dezynfekcja mieszkań po zgonach w Wałbrzychu

PLN 150 /1h

Odkażanie mieszkań po zgonach wymaga zastosowania skutecznej metody, jaką jest dezynfekcja. W jej celu używamy skutecznych dezynfekantów. Nasze prace wykonujemy, posiadając odpowiednie zgody oraz zachowując przepisy BHP. 

Usuwanie śladów krwi

PLN 700 /od*

Przestrzeń publiczna, na której zdarzył się śmiertelny wypadek, wymaga jak najszybszego pozbycia się jego skutków oraz usunięcie substancji biologicznie niebezpiecznych np. śladów krwi. By skutecznie zlikwidować wszystkie skutki śmierci, używamy socjalistycznego sprzętu typu Karcher IB 7/40 ADV. 

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Czyszczenie suchym lodem Niezawodność i brak odpadów wtórnych to najważniejsze cechy, za które cenimy innowacyjną metodę suchego lodu. Nasi pracownicy sprawnie pozbywają się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, a w szczególności tych niewidocznych dla oka np. ze względu na niemożność dostania się do tych miejsc. Po więcej szczegółów zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Usługi sprzątania po zmarłym w Wałbrzychu wykonywane są tylko przez doświadczonych pracowników. Pracujemy również na terenie Katowic, Krakowa, Bielsko-Białej, Częstochowy i Opola.

Sprzątanie po zmarłych
Czym jest CO2? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wiedzy musimy zaczerpnąć z samej fizyki. Zestalony dwutlenek węgla za pomocą specjalnego urządzenia, jest poddany zjawisku sublimacji zmieniając się w gaz. Dzięki temu łatwo dociera do wszystkich trudno dostępnych i zanieczyszczonych miejsc.
Metoda suchego lodu sprawdza się idealnie na terenie dużych hal magazynowych jak i na mniejszych powierzchniach. Usługę sprzątania po zgonach świadczymy na terenie miasta Legnicy oraz okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich z całego powiatu wałbrzyskiego.

Sprzątanie po zgonach Legnica

Świadcząc usługę sprzątania po zgonach na terenie Legnicy, dokładamy wszelkich starań, aby była ona wykonywana pod należytym rygorem sanitarnym. Posiadamy do tego niezbędne środki ochrony osobistej oraz potrzebne szkolenia. Odpady pozostałe po specjalistycznym sprzątaniu legnickich mieszkań po zmarłych osobach, które zawierają żywe drobnoustroje chorobotwórcze oraz ich toksyny, transportujemy w sposób zapewniający bezpieczeństwo. Do skażonych przedmiotów zaliczamy również wszystkie użyte przez nas w trakcie realizacji sprzątania po zgonach artykuły jednorazowe.

Dezodoryzacja legnickich mieszkań po zgonach

Dezodoryzacją mieszkań po zgonach nazywamy skuteczne neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów. W skład tego odoru wchodzą śmiertelne czynniki chorobotwórcze, dlatego niezbędne jest jak najszybsze pozbycie się ich. W celu skutecznej neutralizacji smrodu czasami potrzebne jest pozbycie się wszystkich mebli, zdarcie wykładziny, czy nawet kłucie ścian. Nasza ekipa dokłada wszelkich starań, aby uciążliwy fetor już nigdy nie powrócił

Ozonowanie pomieszczeń woj. dolnośląskie

Ozonując pomieszczenia za pomocą specjalnego generatora ozonu, niszczymy wirusy oraz zarodniki przetrwalnikowe bakterii. Czy wiesz, że po śmierci w mieszkaniu, nawet gdy ciało zmarłego leżało tylko kilka godzin, w powietrzu mogą znajdować się niebezpieczne dla zdrowia toksyny, to właśnie dlatego niezbędne jest jego odkażenie pomieszczeń po zwłokach! Podczas ozonowania zachowujemy wszelkie zasady BHP- dobieramy odpowiednie stężenie O3, zabezpieczamy przedmioty, meble oraz na życzenie wietrzymy pomieszczenia.

Skuteczne czyszczenie w przemyśle spożywczym

Zachowanie sterylnej czystości w przemyśle spożywczym to sprawa nadrzędna, dlatego świadczymy usługę czyszczenia maszyn przemysłowych oraz hal, w których się one znajdują. Wykonując zlecenie, nasza ekipa zachowuje rygor, który obejmuje na terenie danego zakładu oraz działa zgodnie z zasadami BHP. W ramach prac domywamy trudne zabrudzenia oraz dezynfekujemy wszystkie powierzchnie.

FAQ

W mieszkaniu w Wałbrzychu, gdzie znaleziono ciało, występuje intensyfikujący się zapach rozkładu. Aby go zneutralizować, należy usunąć przedmioty skażone biologicznie, przeprowadzić ozonowanie oraz zastosować środki chemiczne neutralizujące zapachy. W przypadku długiego czasu rozkładu zaleca się wielokrotne ozonowanie. Choć profesjonalne czyszczenie zmniejsza nieprzyjemny zapach, może on utrzymywać się przez pewien czas, ale remont i nowe zapachy w mieszkaniu ostatecznie go eliminują.
W mieszkaniu w Wałbrzychu, gdzie odnaleziono zwłoki, konieczna jest utylizacja wszystkich przedmiotów zanieczyszczonych biologicznie. Pozostałe meble mogą pozostać, jednak ich dalsze użytkowanie zależy od czasu, jaki upłynął od momentu śmierci do odkrycia ciała. Im dłuższy był ten okres, tym trudniejsze może być całkowite usunięcie nieprzyjemnego zapachu z przedmiotów w lokalu. W niektórych przypadkach może okazać się konieczne usunięcie lub wymiana wykończenia podłóg, takich jak panele, parkiet czy wykładzina, by skutecznie wyeliminować wszelkie resztki zapachu.
W lokalu mieszkalnym w Wałbrzychu, podczas prac porządkowych po zgonie, dopuszczalna jest obecność osób bliskich zmarłemu lub zleceniodawców usługi. Zanim jednak ktokolwiek wejdzie do mieszkania, wykonujemy wstępną dezynfekcję, aby zapewnić bezpieczeństwo i higienę pomieszczeń. Wszystkim przebywającym wewnątrz podczas sprzątania zapewniamy odpowiednie środki ochrony osobistej, w tym kombinezon ochronny, rękawice oraz maskę, co ma na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i minimalizację ryzyka kontaktu z potencjalnie niebezpiecznymi substancjami.
W procesie czyszczenia mieszkania po zmarłym w Wałbrzychu oferujemy Zleceniodawcy opcję osobistego zabrania dokumentów i wartościowych przedmiotów. Jeśli Zleceniodawca woli nie wchodzić do lokalu, nasz zespół, po dokładnej dezynfekcji, bezpiecznie przekazuje wszystkie cenne przedmioty, dokumenty oraz pamiątki właścicielowi. Dbamy o to, aby wszystkie te przedmioty były odpowiednio zdezynfekowane i bezpieczne do przekazania, zapewniając spokój i bezpieczeństwo Zleceniodawcy w trakcie trudnego procesu odzyskiwania ważnych przedmiotów.

Sprzątanie po zmarłych Wałbrzych - nasz zespół

Kastelnik to firma z tradycjami, której celem jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie w przystępnej cen. Sprzątanie po zgonach w Wałbrzychu wykonujemy od wielu lat, dlatego właśnie telefony od Państwa odbieramy całodobowo przez 365 dni w roku.

Oferujemy całkowicie bezpłatną wycenę – zadzwoń!

zespol-sprzatania-po-zmarlych