Sprzatanie po zgonach w Sandomierzu

Sprzątanie po zmarłych Sandomierz

+48 41 243 60 50 - Zadzwoń
Sprzątanie po zgonie Sandomierz

Sprzątanie po zmarłych Sandomierz

Naszym zadaniem w sprzątaniu po zmarłych w Sandomierzu jest skuteczna pomoc w jak najszybszym czasie od otrzymania zgłoszenia. Podczas czyszczenia specjalistycznego usuwamy ślady krwi oraz nieprzyjemne zapachy. Utylizujemy mienie z zaniedbanego mieszkania. W tej sprawie mogą Państwo się z nami kontaktować 24/7.
Ozonowanie pomieszczeń w sandomierzu

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłej osobie w Sandomierzu

Jeśli chcemy pozbyć się powstałych podczas śmierci substancji toksycznych tj. kadaweryna, czy neuryna stanowiących zagrożenie dla zdrowia człowieka, powinniśmy poddać ozonowaniu pomieszczenia, w których przebywał. Zgodnie z przepisami BHP, podczas likwidacji wirusów i bakterii nasi pracownicy są zaopatrzeni w odpowiednią odzież ochronną.
Sprzątanie po zmarłych w Sandomierzu

Sprzątanie po zgonach w Sandomierzu

Zajmujemy się ponadto likwidowaniem skutków po wypadkach komunikacyjnych na ulicach miasta Sandomierz. Swoje usługi sprzątania po zgonach świadczymy również w okolicznych miejscowościach Staszów, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski i Busko- Zdrój. Oferujemy pełną dekontaminację pomieszczeń nie tylko po zmarłych, ale również po chorobie.

Sandomierz – Certyfikat CMPZ 2024 Usuwanie niebezpiecznych toksyn i zanieczyszczeń po zmarłych

Nasze usługi kierujemy do osób z terenu Sandomierza, pracujemy na obszarze 28,32 km² oraz w innych okolicznych miejscowościach. Mieszkańcy, którzy pragną usunąć niebezpieczne toksyny oraz zanieczyszczenia powstałe po zmarłych osobach, zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z nami. Czy wiesz, iż podczas sprzątania specjalistycznego przykładamy dużą wagę do zachowania wszelkich zasad BHP? Nasi pracownicy są zaopatrzeni w niezbędną odzież ochronną oraz maski, sprzęt czyszczący, specjalistyczne pojemniki na odpady. Każdemu klientowi prywatnemu, czy instytucji po wykonanej pracy przekładamy Certyfikat  CMPZ, który świadczy o profesjonalnych wykonaniu usługi dezynfekcji.

Oferujemy Państwu następujące usługi:

 • Sprzątanie po zmarłych w Sandomierzu;
 • Sprzątanie po zgonach w Sandomierzu i okolicy;
 • Sprzątanie mieszkań po śmierci;
 • Sprzątanie sandomierskich domów po zgonie;
 • Likwidacja smrodu po śmierci;
 • Pozbywanie się i transport skażonych rzeczy;
 • Usuwanie szkód po wypadkach komunikacyjnych;
 • Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych wraz z odkażaniem;
 • Dezodoracja pomieszczeń po zmarłych;
 • Dezynfekcja biur i zakładów produkcyjnych;
 • Pozbywanie się niebezpiecznych toksyn, bakterii i wirusów;
 • Likwidacja odpadów niebezpiecznych z mieszkań po zwłokach;

Kastelnik OstatnieSprzątanie Sandomierz – to zespół profesjonalistów. Do czynności związanych ze sprzątaniem po zmarłych dokładamy wszelkich starań, ponieważ wiemy, jak delikatna jest to sprawa dla rodziny. Nasze usługi sprzątania i czyszczenia po zwłokach na terenie województwa świętokrzyskiego pozwalają nam na zdobywanie coraz większego doświadczenia niemal każdego dnia. W ramach prowadzonych usług kompleksowej dezynfekcji stosujemy jednorazowe kombinezony ochronne, rękawice oraz opakowania służące do dezynfekowania sprzętu.

Do pracy w sprzątaniu po zmarłych należy się odpowiednio przygotować, w ramach tego, nasza ekipa przeszła specjalistyczne szkolenia, używa wysokiej jakości sprzętu czyszczącego, a wszystko to z zachowaniem zasad BHP.

Pozostałe realizacje na terenie woj. Świętokrzyskiego:

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Sandomierzu
Likwidacja zapachów po zmarłych

Dezynfekcja pomieszczeń po śmierci Usuwanie niebezpiecznych toksyn Sandomierz, woj. świętokrzyskie

Wszystkie pomieszczenia, w których przebywała osoba zmarła, powinno poddać się odpowiedniej dezynfekcji. W szczególnie trudnych przypadkach np. podczas usuwania śladów krwi w zakładach przemysłowych używamy bezpiecznych urządzeń AERO 40FP marki Cold Jet, wykorzystującej technologię czyszczenia suchym lodem.

W ramach likwidacji skażonych przedmiotów zajmujemy się zabraniem ich w przeznaczonych do tego opakowaniach oraz ich wywozie i utylizacji. Posiadamy specjalne samochody na wywóz odpadów.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Profesjonalne sprzątanie po śmierci Sandomierz

Dezynfekcja po zmarłych

PLN 700 /od*

Oferujemy dokładne sprzątanie po zmarłej osobie wszystkich pomieszczeń ścian, sufitów oraz usuwanie niebezpiecznych bakterii, pozbywamy się niebezpiecznych odpadów i je utylizujemy. Więcej informacji udzielamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Ozonowanie pomieszczeń po śmierci

PLN 150 /1h

Dezynfekcja mieszkań, domów z enzymów bakterii i grzybów powstałych po śmierci. Zastosowanie innowacyjnego sprzętu z metodą oczyszczania suchym lodem pomaga przygotować pomieszczenie do remontu.

Usuwanie skutków wypadków komunikacyjnych

PLN 700 /od*

Likwidacja wszelkich szkód i skutków wypadków komunikacyjnych. Dogłębne oczyszczanie nawierzchni z użyciem sprzętu marki Karcher IB 7/40 ADV. Nasza ekipa jest dostępna dla Państwa całodobowo 24/7.

Usuwanie zanieczyszczeń po zwłokach suchym lodem Dezynfekcja pomieszczeń socjalnych po śmierci

Sprzątanie po zmarłych w Sandomierzu
Sprzątanie krwi po wypadku Wysoce skuteczne czyszczenie powierzchni po zgonie z użyciem suchego lodu. To nasz sposób na pozbycie się wnikliwych zabrudzeń, czy zaschniętych śladów krwi. Po jego zastosowaniu nie musimy martwić się o to, że na jego wskutek powstaną odpady.

Obszar wykonywania naszej usługi sprzątania po zmarłych to nie tylko Sandomierz, a całe województwo świętokrzyskie i jego okolice tj. Jędrzejów, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Kazimierza Wielka, Starachowice. Działamy również w całej Polsce, między innymi we Wrocławiu, Opolu, Bielsko-Białej i Krakowie.

Sprzątanie po zgonach w Sandomierzu
Suchy lód dezynfekcja po zgonie Świętokrzyskie Specjalistyczne czyszczenie za pomocą suchego lodu jest możliwe dzięki fizyce, a mianowicie zjawisku sublimacji. W tym przypadku dzieje się to, ponieważ zamrożony CO2 zamienia się w stan gazowy i skutecznie wnika w trudne do pozbycia się zabrudzenia.

Zapraszamy do kontaktu osoby chcące skorzystać z naszej usługi sprzątania po zwłokach. Nasi przeszkoleni pracownicy pomogą bezpłatnie wycenić pracę oraz jak najszybciej przyjadą na realizacje zlecenia.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Zadzwoń do nas i zapytaj o bezpłatną wycenę!

Sprzątanie mieszkania po śmierci Sandomierz

Do czynności sprzątania po zmarłych należy się odpowiednio przygotować, dlatego nie powinniśmy robić tego na własną rękę. Śmierć bliskiej osoby to często szok dla rodziny, dlatego my do powyższych czynności należy zatrudnić firmę, która specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu miejsc po zgonach. Kastelnik OstatnieSprzątanie Sandomierz posiada doświadczenie oraz sprzęty niezbędne do realizacji tego typu specjalistycznych prac dezynfekujących. W ramach świadczonych usług oferujemy pozbycie  się szkodliwych toksyn oraz nieprzyjemnego zapachu powstałego na ich skutek.

Utylizacja mieszkań po zmarłym

Wykonujemy usługi kompleksowo, dlatego również oferujemy Państwu usługę utylizacji mieszkań po zmarłym. Jest to niezwykle ważna sprawa, ponieważ na przedmiotach oraz meblach mogą znajdować się toksyczne substancje szkodliwe dla zdrowia, a my w bezpieczny sposób się ich pozbywamy. Posiadamy również samochody do transportu niebezpiecznych odpadów, którymi je przewozimy w celu utylizacji.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych Sandomierz

Po zgonie w pomieszczeniu może powstać mnóstwo niebezpiecznych bakterii,  grzybów i toksycznych substancji, dlatego niezbędne jest, aby się ich pozbyć w jak najszybszym czasie. Naszym klientom oferujemy usługę ozonowania, która jest jedną z najskuteczniejszych dostępnych na rynku metod czyszczenia po zmarłym. Po przeprowadzeniu usługi ozonowania pomieszczeń wystawiamy dokumentację z jego wykonania oraz certyfikat.

Zamgławianie pomieszczeń

Etapem końcowym usuwania nieprzyjemnych zapachów po śmierci, likwidacji wirusów i grzybów używamy technologii, polegającej na zamgławianiu pomieszczeń. Usługę te wykonujemy na dwa możliwe sposoby: na sucho lub na mokro. Metody te są stosowane z użyciem specjalnych agregatów, środków chemicznych z użyciem NANO- srebra lub nadtlenku wodoru.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłych Sandomierz - nasz zespół

Oferujemy sprzątanie po zmarłych na terenie Sandomierza oraz całego województwa świętokrzyskiego! Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Sprawność w działaniu oraz dokładność, to zdecydowanie naczelne cechy naszego zespołu. Wymiar naszej pracy tj. nagłe sytuacje wymagają od nas tego, abyśmy byli dla Państwa przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Posiadamy wszelkie szkolenia oraz uprawnienia do wystawiania certyfikatów do wykonywanych usług, co daje Państwu gwarancje jakości.

zespol-sprzatania-po-zmarlych