Sprzątanie po zgonach Opole

Sprzątanie po zgonach w Opolu

+48 77 546 61 87 - Zadzwoń
Sprzątanie po zmarłych w Opolu

Sprzątanie po zgonie Opole

Profesjonalne sprzątanie mieszkań po zgonach w Opolu wraz z wywozem i utylizacją mebli oraz niebezpiecznych odpadów. Odkażanie i usuwanie nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach.
Ozonowanie pomieszczeń Opole

Ozonowanie pomieszczeń Opole

Ozonowanie pomieszczeń w Opolu – skuteczne usuwanie drobnoustrojów oraz uciążliwego, nieprzyjemnego zapachu. Firmy otrzymują certyfikat poświadczający wykonanie czynności ozonowania.
Sprzątanie po zgonie w Opolu

Sprzątanie po wypadkach Opole

Dokładne sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych w Opolu przy współpracy ze służbami policji, straży pożarnej oraz pogotowia. Profesjonalne sprzątanie również po wypadkach w zakładach pracy.

Certyfikat CMPZ 2024 Czyszczenie biologicznie niebezpiecznych miejsc

Jesteśmy firmą sprzątającą po zgonach w Opolu od 2013r. Posiadamy certyfikację na świadczone przez nas usługi i jesteśmy upoważnieni do wystawiania odpowiedniego dokumentu potwierdzającego wykonanie specjalistycznego sprzątania po zmarłych w Opolu.

Świadczymy następujące usługi:

  • sprzątanie po zgonie Opole
  • sprzątanie po zmarłym Opole
  • sprzątanie po wypadku Opole
  • sprzątanie po samobójstwie Opole
  • sprzątanie i po zalaniu
  • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadku komunikacyjnym
  • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadku w zakładzie pracy
  • ozonowanie pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnych zapachów
  • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
  • utylizacja i wywóz niebezpiecznych odpadów

Jesteśmy firmą sprzątającą po zwłokach w Opolu. W swojej pracy wykorzystujemy jedynie specjalistyczny sprzęt do czyszczenia. Są to przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary, zmgławiacze elektryczne ULV oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń z użyciem suchego lodu.

Nasze usługi sprzątania po śmierci w Opolu są wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników, posiadających odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich przeszkolenie. Dzięki temu możemy zagwarantować wykonanie każdego zlecenia na najwyższym poziomie.

Nasze realizacje w Opolu i okolicach:

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Opolu
Likwidacja zapachów po zmarłych

Sprzątanie po zwłokach Utylizacja i wywóz odpadów Opole, woj. opolskie

Podczas sprzątania po zgonach w Opolu, korzystamy z niezwykle skutecznych środków dezynfekujących, tj. granulat w proszku oraz ze specjalistycznego urządzenia do czyszczenia i dezynfekcji suchym lodem – Cold Jet Aero 40FP. Niebezpieczne materiały biologiczne są przewożone w przeznaczonych do tego celu opakowaniach ze znacznikiem biohazard i transportowane są specjalistycznym pojazdem.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Opole

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Czyszczenie suchym lodem Czyszczenie suchym lodem polega na wyrzucaniu pod ciśnieniem granulek suchego lodu o temperaturze -79 °C. Jest to nieinwazyjna i skuteczna metoda czyszczenia oraz dezynfekowania.

Zapraszamy do kontaktu, a przygotujemy bezpłatną wycenę wykonania usługi sprzątania po zgonie w Opolu lub innym mieście woj. opolskiego.  Obsługujemy również klientów z innych miast Polski w tym z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Bielsko-Białej i Częstochowy, zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zmarłych
Czym czyścimy? Czyszczenie suchym lodem czyli zmrożonym dwutlenkiem węgla to unikalna technologia stosowana od niedawna również w Polsce. Wykorzystuje się w niej zjawisko sublimacji a więc przechodzenia ze stanu stałego bezpośrednio w gazowy.

Świadczymy usługi sprzątania po zmarłym w Opolu w atrakcyjnych cenach, które wykonywane przez profesjonalistów. Zapraszamy. 

Sprzątanie mieszkania po zgonie Opole

Wszystkie pomieszczenia, w których znajdowało się ciało zmarłego oraz przedmioty, które miały z nim bezpośredni kontakt, wymagają czyszczenia i dezynfekcji. W trakcie rozkładu ciała wydzielane są trujące toksyny – ponad 30 związków chemicznych, które mogą być niebezpieczne dla osób tam przebywających. Pomieszczenie takie przed profesjonalnie wykonanym sprzątaniem nie nadaje się do użytku.

Transport odpadów niebezpiecznych Opole

Podczas transportu odpadów niebezpiecznych należy pamiętać o przestrzeganiu wszelkich procedur i norm prawa. Nasza firma posiada zezwolenie na odbiór i wywóz odpadów niebezpiecznych a zlecone czynności wykonuje z zachowaniem najwyższych standardów obowiązujących w branży.

Dezynfekcja w Opolu

Sprzątanie po zwłokach w Opolu najlepiej zlecić profesjonalistom. Dezynfekcja pomieszczeń musi być wykonana z użyciem silnych, specjalistycznych środków dezynfekujących, np. podchlorynu wapnia oraz urządzeń do oprysku ciśnieniowego.

Sprzątanie obiektów zaniedbanych Opole

Sprzątanie pomieszczeń zaniedbanych w Opolu również warto zlecić profesjonalnej firmie. Mogą to być pomieszczenia tj. mieszkanie, piwnica, garaż czy pomieszczenie gospodarcze. W ramach usługi wywożone są stare meble oraz wszelkie przedmioty zbierane latami.

FAQ

W Opolu, w pomieszczeniach, gdzie znaleziono zwłoki, obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie, intensyfikujący się w miarę postępu procesu rozkładu. Usunięcie tego zapachu wymaga zutylizowania wszelkich rzeczy zanieczyszczonych biologicznie płynami ustrojowymi.

Po dokładnym czyszczeniu stosujemy ozonowanie i oprysk chemiczny z użyciem środka wirusobójczego i neutralizatora zapachów. Jeśli czas obecności zwłok był długi, zalecamy rozważenie usunięcia wszystkich przedmiotów. W takich przypadkach, zabieg ozonowania może wymagać kilkukrotnego powtórzenia. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie, zapach może utrzymywać się przez pewien czas, lecz po wykonaniu remontu i wprowadzeniu nowego życia oraz różnych zapachów do mieszkania, staje się niewyczuwalny.

Zaleca się zutylizowanie zanieczyszczonych biologicznie przedmiotów, pozostawiając meble. Skuteczność usuwania zapachu zależy od czasu obecności zwłok, a długotrwała może wymagać usunięcia wykończenia podłogi, takiego jak panele czy drewno. Każda sytuacja jest jednak unikalna, a ekspert ds. sprzątania po zgonie w Opolu może dostarczyć dokładnych wskazówek, biorąc pod uwagę konkretną sytuację.
Podczas sprzątania mieszkania po zmarłym w Opolu, mogą być obecne osoby bliskie lub zleceniodawcy. Przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję, zapewniając bezpieczeństwo pomieszczeń. Dodatkowo udostępniamy kombinezon ochronny, rękawice oraz maskę ochronną, dbając o pełną ochronę wszystkich obecnych podczas prac sprzątających.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonie w Opolu, zapewniamy Zleceniodawcy opcję osobistego zabrania dokumentów i wartościowych przedmiotów. W przypadku, gdy klient nie chce wchodzić do mieszkania, wszystkie cenne przedmioty, dokumenty i pamiątki przekazujemy właścicielowi po wcześniejszym zdezynfekowaniu, zapewniając pełne bezpieczeństwo tych rzeczy.

Sprzątanie po zgonach Opole - zespół

Nasza firma od wielu lat oferuje specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Opolu i okolicy. Nasze usługi świadczymy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Pracę wykonujemy szybko, dyskretnie i profesjonalnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Pojawiły się pytania? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy!

zespol-sprzatania-po-zmarlych