Sprzątanie po zmarłych w Rybniku i Raciborzu

Sprzątanie po zmarłych w Rybniku i Raciborzu

+48 735 96 05 10 - Zadzwoń
Dyskretne czyszczenie po zgonie Rybnik, Racibórz

Całodobowe sprzątanie mieszkań po zmarłych Rybnik

Oferujemy najwyższej jakości usługi związane z sprzątaniem mieszkań po zgonie wraz z pełną dezynfekcją wszystkich pomieszczeń po zmarłej osobie. Poza czyszczeniem lokali oferujemy utylizację mebli po zmarłym dla mieszkańców miasta Rybnik, a także wszelkich odpadów niebezpiecznych, w tym krwi. Zapewniamy bezpieczny transport ADR.
Dezynfekcja, sprzątanie mieszkania po śmierci Racibórz Rybnik

Ozonowanie pomieszczeń po zgonie woj. Śląskie

Jeżeli szukasz sprawdzonej rzetelnej firmy zajmującej się sprzątaniem po zwłokach w Raciborzu lub na Śląsku zadzwoń! Zamów jedną z naszych licznych usług dot. czyszczenie po śmierci lub ozonowanie mieszkania. Usuwamy nieprzyjemne zapachy po zmarłych. Dla spółdzielni mieszkaniowych wystawiamy certyfikaty poświadczające jakościowe wykonanie usługi czyszczenia oraz dezynfekcji po śmierci.
Profesjonalne czyszczenie miejsca po wypadku Rybnik, Racibórz

Usuwanie krwi po wypadku w pracy Racibórz

W naszej ofercie znajdziesz także dokładne i profesjonalne sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych i usuwanie śladów krwi z posadzek i sprzętu w zakładach przemysłowych i produkcyjnych. Od lat współpracujemy z policją, strażą miejską oraz największymi ubezpieczycielami na terenie całego kraju, dzięki czemu interwencje w firmach przemysłowych i zakładach przeprowadzamy szybko i skutecznie.

Sprzątania po zgonie z certyfikatem 2024 Likwidacja mieszkań po zmarłych Rybnik, Racibórz

Nasza firma sprzątająca po zgonach działa w mieście Rybnik i okolicy od 2013 roku. Pracujemy w różnych miastach na Śląsku oraz w innych zakątkach Polski. Od ponad 7 lat specjalizujemy się zwłaszcza w sprzątaniu mieszkań po zmarłych i dezynfekcji lokali mieszkalnych i użytkowych po chorobach i wirusach dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o specjalistyczne usługi w zakresie sprzątania i dezynfekcji po wypadkach i zdarzeniach losowych m.in. w zakładach pracy na terenie miasta Rybnik, Racibórz, Cieszyn, Goczałkowice Zdrój, Rydułtowy, Marklowice, Knurów, Kuźnia Raciborska, Zdzieszowice, Zebrzydowice. Wśród innych podobnych nam przedsiębiorstw wyróżnia nas pełen profesjonalizm usług oraz precyzyjność i drobiazgowość przy ich wykonaniu.

 • sprzątanie po zmarłych Rybnik, Racibórz Centrum;
 • sprzątanie po zgonie Rybnik Chwałowice;
 • sprzątanie po wypadkach na terenie Elektrowni w Rybniku;
 • sprzątanie po samobójstwie w motelu;
 • sprzątanie mieszkania po śmierci Rybnik Bogucice;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zalaniach i powodziach Rybnik Nowiny;
 • czyszczenie mieszkań po zmarłych okolice Rybnika, Wodzisławia Śląskiego 24H
 • czyszczenie pomieszczeń po zmarłych okolice Raciborza, Jastrzębia Zdrój – telefon do nas czynny całodobowo!
 • czyszczenie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych;
 • czyszczenie i usuwanie śladów krwi, po wypadkach w zakładzie pracy;
 • ozonowanie po zmarłej osobie w mieszkaniu woj. Śląskie;
 • ddd;
 • likwidowanie zapachów śmierci za pomocą ozonu;
 • całodobowy wywóz odpadów biologicznie niebezpiecznych z mieszkań po zmarłych osobach.

Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty w naszej pracy przy sprzątaniu mieszkań po zgonach i wypadkach wykorzystujemy najwyższej jakości specjalistyczny sprzęt. W posiadaniu mamy m.in. generatory ozonu od 80g/h, sprzęt do czyszczenia przy użyciu suchego lodu ColdJet, najnowszej generacji wytwornice pary oraz wysokiej jakości zamgławiacze elektryczne ULV. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujemy szybko, dokładnie i bezpiecznie!

Nasze realizacje w Rybniku, Raciborzu i okolicach:

Dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach Rybnik, Racibórz - całe województwo Czyszczenie specjalistyczne, odkażanie po zmarłych!

Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach w Rybniku i okolicy wykonywana przez specjalistów z naszej firmy wykonywana jest zawsze w zgodzie z obowiązującymi zasadami BHP oraz z poszanowaniem prywatności klienta. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość, więc w pracy wykorzystujemy nie tylko porządny i jakościowy sprzęt, ale również niezawodne środki dezynfekujące. Kładziemy duży nacisk na ochronę osobistą naszych pracowników, wykonujących czyszczenie specjalistyczne po zgonach.  Nasi fachowcy to wykwalifikowani eksperci w sprzątaniu specjalistycznym i przy każdej interwencji są wyposażeni w specjalny ubiór roboczy, składający się z nieprzepuszczalnego żadnych drobnoustrojów kombinezonu, pełnotwarzowej maski na twarz oraz grubych szczelnych rękawic. Dzięki temu zachowują bezpieczeństwo i mogą bez zakłóceń wykonywać swoją pracę.

Nasza oferta odkażania zawiera również transport materiałów biologicznych np. kanapy poplamionej krwią. Posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz pojazdy do przewozu takich odpadów. Transport substancji niebezpiecznych odbywa się  pojazdem specjalistycznego przeznaczenia ADR.

Nasza firma czyszcząca zaniedbane lokale po zgonach świadczy opisane usługi na terenie całego kraju, nie tylko w Rybniku oraz miastach tj. Racibórz, Gliwice, Żory, Knurów.  Nie ograniczamy działalności tylko do Śląska i zajmiemy się także sprzątaniem po zmarłych w innych miastach Polski np. w Katowicach, Wrocławiu, Opolu, Częstochowie i Bielsko-Białej.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczna firma sprzątająca po zmarłych Rybnik, Racibórz

Czyszczenie po zmarłym

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli z domów po śmierci mieszkańca. Wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie, mycie pomieszczeń oraz remont mieszkań zaniedbanych. Bezpłatna wycena sprzątania po zgonie w mieście Rybnik – umów dogodny dla siebie termin spotkania.

Ozonowanie w rolnictwie

PLN 150 /1h

Szybko, bezpiecznie i ekologicznie neutralizujemy wszelkie niemiłe 
zapachy w budynkach gospodarczych. Dzięki zabiegowi ozonowania zwalczamy drobnoustroje: wirusy, bakterie i grzyby w rolnictwie np. w chlewniach, oborach czy kurnikach. Zdezynfekuj swoje pomieszczenia gospodarcze w czasie kilku godzin. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

Czyszczenie krwi

PLN 700 /od*

Specjalistyczne i jakościowo wykonane prace sprzątające w miejscach po wypadkach w zakładach pracy i firmach przetwórczych. Stosujemy najnowszą technologię czyszczenia suchym lodem, dzięki czemu ekspresowo i dokładnie dezynfekujemy pomieszczenia. Jeżeli jesteś zainteresowany usługami czyszczenia i bezpiecznego usunięcia krwi po wypadku zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Nowa technologia czyszczenie suchym lodem w temperaturze -78,5 °C Sublimacja w miejscach gdzie nie można używać wody.

Dezynfekcja suchym lodem woj. Śląskie Używając CO2 w postaci suchego lodu wykonujemy czyszczenie powierzchni poplamionych krwią w zakładach przemysłowych, likwidacja śladów krwi z pomieszczeń, gdzie brak jest dostępu do wody oraz jest zakaz używania środków chemicznych.

Pracujemy we wszystkich miastach aglomeracji Śląskiej Zagłębia Dąbrowskiego, a także miast na obrzeżach województwa: tj. Rybnik, Pszczyna, Tychy, Czechowice-Dziedzice, Skoczów, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz, Żory. Obsługujemy również klientów z innych miast Polski, np. Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław – zapraszamy do kontaktu!

Ostatniesprzatanie-pl Rybnik, Racibórz Technika mycia suchym lodem jest w 100% bezpieczna dla człowieka. W tej technologii nie używa się absolutnie żadnych środków chemicznych. Ta nowatorska technika dostępna od dziś dla mieszkańców całego woj. Śląskiego.

Wysoka jakość usług, szybki czas realizacji zleceń, błyskawiczny dojazd do klienta to wszystko sprawiło, iż naszą pracę doceniono również w innych województwach; małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Czyszczenie mieszkania po zwłokach Rybnik

Nigdy sam nie podejmuj się sprzątania lokalu po zmarłym. To może być bardziej niebezpieczne niż myślisz! W mieszkaniu, gdzie nastąpił zgon człowieka może wystąpić nawet ponad 30 trujących związków chemicznych. Tzw. trupie jady są niezwykle szkodliwe dla zdrowia osób przebywających w mieszkaniu, gdzie leżały zwłoki. Powierz misję sprzątania po zmarłym specjalistom i nie ryzykuj zdrowia i życia swojego i swoich bliskich

Przewożenie odpadów niebezpiecznych ADR 24H

Transportowanie materiałów niebezpiecznych to kolejny ważny etap odkażania mieszkań po zmarłych osobach w Rybniku, Żorach czy Wodzisławiu Śląskim. Szybko i skutecznie usuwamy potencjalnie skażone lub zniszczone meble w sprzątanym domu. W naszej firmie utylizacja wszelkich elementów wyposażenia mieszkania odbywa się z zachowaniem standardów bezpieczeństwa, ich przewóz odbywa się w specjalnych samochodach przez osoby z uprawnieniami ADR.

Dezynfekcja pomieszczeń po śmierci Racibórz

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Rybniku, Raciborzu w wielu przypadkach uzupełniamy usługą dezynfekcji pomieszczeń. To nieskomplikowany i szybki zabieg, dzięki któremu po zakończeniu całego procesu czyszczenia oddajemy kientom lokal w pełni gotowy do ponownego użytku lub do sprzedaży. Podczas dezodoryzacji pomieszczeń używamy specjalistycznych środków bezpiecznych dla organizmu. Jesteśmy także wyposażeni w najwyższej klasy generatory ozonu, które w błyskawiczny sposób likwidują nieprzyjemny specyficzny zapach po zmarłej osobie tzw. odór śmierci.

Sprzątanie obiektów zaniedbanych Śląsk

Od wielu już lat zajmujemy się nie tylko czyszczeniem pomieszczeń po śmierci oraz wypadkach komunikacyjnych i usuwaniu śladów krwi w zakładach produkcyjnych. W naszym zakresie usług warto wyróżnić także czyszczenie i wysprzątanie zaniedbanych mieszkań, lokali użytkowych oraz pomieszczeń na strychach i w piwnicy w tym sprzątanie po zalaniach i po wybiciu kanalizacji. Nasze usługi realizujemy całodobowo na terenie całego województwa śląskiego.  W bezpieczny i ekspresowy sposób wywozimy meble i przedmioty przeznaczone do utylizacji.

FAQ

W pomieszczeniach, gdzie znaleziono zwłoki w Raciborzu, wyczuwalny jest specyficzny zapach po zmarłej osobie. Intensyfikuje się on w miarę postępującego procesu rozkładu, zależnego od liczby dni, przez które ciało przebywało w danym miejscu, ulegając procesom gnilnym. Aby skutecznie pozbyć się tego zapachu, konieczne jest zutylizowanie wszystkich rzeczy zanieczyszczonych płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu kompleksowego czyszczenia stosujemy ozonowanie oraz oprysk chemiczny z wykorzystaniem środka wirusobójczego i neutralizatora zapachów. W sytuacji, gdy zwłoki przebywały w mieszkaniu przez długi okres, zalecamy rozważenie usunięcia wszystkich przedmiotów. W takich przypadkach zabieg ozonowania może wymagać kilkukrotnego powtórzenia. Choć po profesjonalnym sprzątaniu po zgonie, zapach może utrzymywać się przez pewien czas, po przeprowadzeniu remontu oraz wprowadzeniu nowego życia i innych aromatów do mieszkania, przestaje być wyczuwalny.
Zaleca się zutylizowanie przedmiotów zanieczyszczonych biologicznie, pozostawiając możliwość zachowania pozostałych mebli. Trudność usunięcia zapachu zależy od czasu obecności zwłok. W niektórych przypadkach, zwłaszcza przy długotrwałym pobycie zwłok, może być konieczne usunięcie wykończenia podłogi, takiego jak panele czy drewno. Dokładna ocena ekspertów ds. sprzątania po zgonie jest kluczowa, uwzględniając specyfikę sytuacji w Raciborzu.
Podczas sprzątania mieszkania po zmarłym w Raciborzu, istnieje możliwość obecności osób bliskich lub tych, które zleciły usługę. Przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pomieszczeń. Dodatkowo udostępniamy kombinezon ochronny, rękawice oraz maskę ochronną, dbając o pełną ochronę wszystkich obecnych podczas prac sprzątających.
W trakcie czyszczenia mieszkania po zgonie w Raciborzu, oferujemy Zleceniodawcy opcję osobistego zabrania dokumentów i wartościowych przedmiotów. W przypadku, gdy klient nie chce wchodzić do mieszkania, wszystkie cenne przedmioty, dokumenty i pamiątki przekazujemy właścicielowi po wcześniejszym zdezynfekowaniu, zapewniając pełne bezpieczeństwo tych rzeczy.

Sprzątanie po zmarłych Racibórz, Rybnik

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie sprzątania po zgonie w Rybniku, Raciborzu. O naszej jakości świadczą liczne opinie zadowolonych klientów a także wieloletnia współpraca z zarządcami nieruchomości na terenie całego woj. śląskiego. Co ważne jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie przez 24 godziny, 365 dni w roku.


Zapytaj o detale naszej oferty dotyczącej
dotyczącej dezynfekcji mieszkań po zmarłych osobach i sprzątania specjalistycznego . Bezpłatna wycena w jeden dzień. Zadzwoń do nas – telefon czynny całodobowo 24H

zespol-sprzatania-po-zmarlych