Sprzątanie po zmarłych Sochaczew

Sprzątanie po zgonach Sochaczew

+48 22 350 72 32 - Zadzwoń
dezynfekcja po zmarłych w sochaczewie

Dezynfekcja mieszkań po zgonie Sochaczew

Nasza firma to zespół specjalistów, którzy świadczą usługę tj. sprzątanie mieszkań po zgonie w Sochaczewie. Zajmujemy się dokładnym sprzątaniem pomieszczeń i piwnic, a także dezynfekcją po zwłokach z użyciem środków zwierających m.in. nadtlenek wodoru.
miernik ozonu praca przy zmarłych Sochaczew

Ozonowanie mieszkań po zgonach Mazowsze

Przeprowadzamy odkażanie mieszkania po zmarłych na terenie miasta Sochaczew. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie wzrostu form wegetatywnych drobnoustrojów znajdujących się na wszystkich powierzchniach oraz przedmiotach po zmarłych. Do skutecznej dezynfekcji dobieramy odpowiednie preparaty odkażające, które zawierają substancje aktywne eliminujące wirusy, grzyby i bakterie.
sprzątanie po zmarłych w pracy Mazowieckie

Czyszczenie po zmarłych na terenie woj. mazowieckiego

Oferujemy całodobowe sprzątanie po zmarłych na terenie przestrzeni publicznych m.in. po wypadkach drogowych. Największym wyzwaniem wówczas jest skuteczne usunięcie śladów krwi, do tego używamy środków, które zawierają aktywny chlor ze stężeniem powyżej 10 000 ppm.

Certyfikat dezynfekcji po zgonie 2024 Sprzątanie mieszkań po zwłokach Sochaczew

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby usługi, które świadczymy, były wykonane z należytą dokładnością, za pomocą odpowiednich środków oraz sprzętu. Działamy dyskretnie i sprawnie, o czym świadczy nasza całodobowa dostępność, ustalamy jak najszybszy i dogodny termin realizacji. Podczas sprzątania po zmarłych dla mieszkańców miasta Sochaczew, bardzo ważna jest dyskrecja i profesjonalne podejście do tematu, dlatego nasi pracownicy posiadają specjalistyczne szkolenia z używania sprzętu oraz preparatów. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z przepisami BHP.

 • Sprzątanie po zmarłych – Sochaczew ;
 • Dezynfekcja mieszkania po zgonie – Sochaczew;
 • Sprzątanie po zgonie na terenie Sochaczewa i województwa mazowieckiego;
 • Sprzątanie pomieszczeń po zwłokach;
 • Usuwanie zapachu śmierci po zmarłych;
 • Utylizacja mebli po śmierci bliskiej osoby;
 • Usuwanie śladów krwi z przestrzeni publicznej;
 • Ozonowanie pomieszczeń po zgonach;
 • Dezynfekcja pomieszczeń socjalnych;
 • Likwidowanie skażonych przedmiotów po zmarłych osobach;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci, tzw. ozonowanie;
 • Transport i utylizacja skażonego mienia.

Najważniejszym aspektem dla nas podczas sprzątania po zmarłych jest zachowanie zasad bezpieczeństwa BHP. Biorąc pod uwagę fakt, iż z ciała człowieka po śmierci wydala się trupi jad, który jest niebezpieczny dla naszego zdrowia, przykładamy dużą wagę do odpowiedniej ochrony. Nasi pracownicy podczas dezynfekcji noszą jednorazowe kombinezony ochronne, rękawice oraz specjalne buty do kontaktu z chemikaliami. Nasz sprzęt dezynfekujemy w odpowiednich pojemnikach, a po wykonanej usłudze wystawiamy  Certyfikat  CMPZ.

Zapraszamy do współpracy w ramach dezynfekcjo Państwa mieszkania lub innego pomieszczenia. Pracujemy na obszarze całego Mazowsza!

dokument wystawiony dla rodziny zmarłego
Likwidacja zapachów po zmarłych

Sprzątanie mieszkań po zgonach 7/24h Likwidowanie bakterii, wirusów i grzybów po śmierci w Sochaczewie

Nieszczęśliwe wypadki na terenie miejsca pracy to zdarzenia, których nie da się przewidzieć. Jeśli już do nich dojdzie, powinniśmy zająć się usuwaniem ich skutków np. krwi, dlatego powinniśmy wybrać do tego jak najskuteczniejszy sposób. Technologia suchego lodu to idealna metoda na usunięcie wszystkich bakterii, wirusów i grzybów. Świadcząc tę usługę używamy sprzętu AERO 40FP marki Cold Jet.

Po zakończeniu prac utylizujemy wszystkie niebezpieczne biologicznie przedmioty, wywożąc je za pomocą odpowiedniego transportu. Posiadamy  specjalne uprawnienia ADR do przewozu odpadów niebezpiecznych.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Wysokiej jakości sprzątanie po zgonie Warszawa

Czyszczenie po zgonie

PLN 700 /od*

Podstawową zasadą sprzątania po zmarłych jest sprzątanie wstępne, podczas którego pozbywamy się pierwszych zabrudzeń i możemy przejść do mycia głównego i samej dezynfekcji. W ramach tych prac myjemy i dezynfekujemy również meble oraz skażone przedmioty, a jeśli te nie nadają się do ponownego użytku, utylizujemy je. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu!

Dezodoracja po śmierci

PLN 150 /1h

W celu stałego usunięcia smrodu wydobywającego się z ciała po śmierci należy zapachy te skutecznie zneutralizować. W ramach tych prac często potrzebne jest zerwanie wykładzin i parkietów, usunięcie skażonych przedmiotów. Środki, których używamy w tym celu środków usuwających odór, czyli tzw. eliminatorów.

Usuwanie śladów krwi

PLN 700 /od*

Skutki wypadków, które powstały na terenach publicznych powinny być jak najszybciej zlikwidowane. Niezbędne w tym celu jest zatrudnienie profesjonalnej firmy, która używa specjalistycznego sprzętu. My w tym celu korzystamy z Karcher IB 7/40 ADV. Zapraszamy do kontaktu całodobowo.

Czyszczenie suchym lodem w skrajnie niskiej temperaturze -78,5 °C. Usuwanie krwi w zakładzie po wypadku w pracy - Sochaczew i okolica

Sprzątanie po zgonie
Czyszczenie suchym lodem Duże hale przemysłowe, czy magazyny to miejsca, gdzie czystość i sterylność to podstawa. Niestety w tych miejscach pracy powstają również wypadki, które niosą za sobą silne zabrudzenia lub niebezpieczne ślady, do których zaliczamy m.in. ślady krwi. W celu skutecznego pozbycia się owych zanieczyszczeń kluczowe jest zastosowanie odpowiedniej technologii, dlatego zdecydowaliśmy się na suchy lód.

Usługę sprzątania po zmarłych  wykonujemy w mieście Sochaczew, ale i również w takich miastach jak Żyrardów, Piaseczno oraz Grodzisk Mazowiecki. Obsługujemy również klientów z pozostałych regionów i miast Polski, tj. Wrocław, OpoleKraków, Częstochowa, Bielsko-Biała

Sprzątanie po zmarłych
Czym jest Co2? Technologia suchego lodu to nic innego jak fizyka. Każdy z Państwa zna wszystkie stany skupienia i wie, że zmieniają się one za pomocą zjawiska sublimacji. Nie inaczej jest w tym przypadku, zestalony dwutlenek węgla zamienia się w stan lotny, dzięki czemu wnika skutecznie we wszystkie zabrudzenia.

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów, bądź mają jakieś pytania- jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy również po darmową wycenę wstępną Państwa zlecenia. Pomożemy również w ustaleniu dogodnego dla obydwóch stron terminu realizacji. Z naszych usług  można skożystać na terenie całego województwa mazowieckiego.

Etapy sprzątania mieszkań po zmarłych

Niewątpliwie podczas sprzątania mieszkań po zmarłych, dla mieszkańców Sochaczewa, ważne jest zachowanie odpowiednich zasad oraz wykonanie niezbędnych czynności w bezpieczny sposób. Dokładamy wszelkich starań, aby po wykonanej przez nas usłudze specjalistycznego sprzątania po zgonie, mogli Państwo bezpiecznie przebywać w skażonym niegdyś miejscu. W ramach przeprowadzonych czynności: usuwamy wszystkie drobnoustroje, skutecznie myjemy powierzchnie oraz pozbywamy się skażonych mebli. Niezbędnym zabiegiem tutaj jest również zadbanie o odpowiednie środki, dlatego używamy m.in. preparaty z aktywnym tlenem, które eliminują bakterie i inne ustroje.

Usuwanie zapachu po zmarłej osobie

Podczas procesów po śmierci człowieka mamy do czynienia z powstaniem niebezpiecznych substancji, które wnikają w meble, ściany oraz wszystkie przedmioty znajdujące się w mieszkaniu. Skutkiem tego jest powstanie przykrego zapachu. Rozprzestrzenia się on za pomocą kombinacji tlenku siarki, metanu, pochodnych benzenu oraz długołańcuchowych węglowodorów. Naszym zadaniem jest skuteczne zneutralizowanie tego odoru, do czego używamy np. metody zamgławiania aerozolem zimnym.

BHP podczas sprzątania po zmarłych

Nieodzownym elementem naszej pracy jest bezpieczeństwo państwa oraz naszych pracowników. Niezbędne do tego jest zachowanie wszelkich zasad BHP oraz kierowanie się kartą charakterystyki poszczególnych środków czyszczących i dezynfekujących. Nasi pracownicy przed przystąpieniem do pracy zakładają odpowiedni strój składający się ze specjalistycznej i jednorazowej odzieży ochronnej. Podczas dezynfekcji zwracamy uwagę na to, aby odpowiednio stosować środki odkażające, patrząc np. na wilgotność w danym pomieszczeniu lub z jakimi drobnoustrojami mamy walczyć. Jeśli podczas odkażania powstają odpady, pozbywamy się ich, transportując je w specjalnych  pojemnikach i samochodach, potem utylizując.

Ozonowanie placówek oświatowych Sochaczew

Usługę tę kierujemy do wszystkich placówek oświatowych, które chcą skutecznie zdezynfekować swoje budynki. Ozonowanie to idealne rozwiązanie, ponieważ preparaty z aktywnym tlenem działają na bakterie i inne drobnoustroje. Ponadto jest to metoda bezinwazyjna i nie powstają przy niej odpady wtórne. Nie tworzy substancji rakotwórczych oraz innych środków ubocznych. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

FAQ

W pomieszczeniach w Sochaczewie, gdzie odnaleziono zwłoki, wyczuwalny jest intensywny zapach wynikający z procesu rozkładu ciała. Aby skutecznie usunąć ten zapach, konieczne jest staranne zutylizowanie wszelkich biologicznie skażonych przedmiotów oraz przeprowadzenie ozonowania i oprysku chemicznego z użyciem środków wirusobójczych. Jeśli zwłoki przebywały w danym miejscu przez dłuższy czas, zaleca się również usunięcie wszystkich przedmiotów z pomieszczenia, a proces ozonowania może wymagać powtórzenia. Profesjonalne sprzątanie, połączone z przeprowadzeniem remontu i ponownym zamieszkaniem, pozwala stopniowo zneutralizować zapach. Nasze usługi nie tylko eliminują skutki tragicznego zdarzenia, ale także przywracają świeżość i neutralność wnętrzom.
Po znalezieniu zwłok w Sochaczewie konieczne jest zutylizowanie zanieczyszczonych biologicznie przedmiotów, aby skutecznie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. W przypadku pozostałych mebli decyzja zależy od czasu, jaki zwłoki spędziły w pomieszczeniu. Im dłuższy okres, tym trudniejsze usuwanie nieprzyjemnego aromatu. Czasami konieczne jest nawet usunięcie wykończenia podłogi, takiego jak panele, drewno czy wykładzina, aby całkowicie pozbyć się śladów tragicznego zdarzenia. Nasze profesjonalne podejście obejmuje indywidualne podejście do każdej sytuacji, dostosowane do specyfiki lokalnej, takiej jak Sochaczew.
Podczas sprzątania mieszkania po zmarłym w Sochaczewie, istnieje możliwość obecności osób bliskich lub osób zlecających usługę. Jednakże, zanim ktokolwiek wejdzie do pomieszczeń, przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję, zapewniając tym samym bezpieczeństwo. Dodatkowo, naszym standardem jest zapewnienie kombinezonu ochronnego, rękawic oraz maski ochronnej dla wszystkich osób uczestniczących w procesie sprzątania. Dzięki temu nie tylko dbamy o higienę i bezpieczeństwo, ale również zapewniamy odpowiednie środki ochrony dla wszystkich zaangażowanych w tę delikatną operację.
W trakcie procesu sprzątania mieszkania po zgonie w Sochaczewie, oferujemy naszym Zleceniodawcom możliwość bezpośredniego zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów. Jeśli Zleceniodawca unika wejścia do pomieszczenia, wszystkie cenne przedmioty, dokumenty i pamiątki, po wcześniejszym zdezynfekowaniu, przekazujemy bezpiecznie w ręce właściciela. Dzięki temu nie tylko zapewniamy pełne bezpieczeństwo podczas procesu sprzątania, ale także szanujemy prywatność oraz indywidualne preferencje naszych klientów.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Sochaczew

Nasze specjalistyczne prace świadczymy w Sochaczewie oraz na terenie województwa mazowieckiego. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszej usługi sprzątania po zmarłych w mieście Sochaczew. Nasi specjaliści są dostępni pod telefonem dla Państwa 24/7.

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie czyszczenia po zmarłym zapraszamy do kontaktu.

zespol-sprzatania-po-zmarlych