Profesjonalne sprzątanie po zgonach Poznań

Fachowe sprzątanie po śmierci na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego razem z dokładną dezynfekcją zgodnie z zasadami BHP. Utylizacja mebli oraz wywóz odpadów biologicznie niebezpiecznych.

Ozonowanie mieszkań po zgonie Poznań, Wielkopolska

Profesjonalne ozonowanie mieszkań i domów po zgonie w Poznaniu. Dokładna dezynfekcja 
i dezodoracja w pomieszczeniu po śmierci. Na życzenie klienta dostarczamy certyfikat jakości, zaświadczający o sposobie wykonania usługi.

Kompleksowe czyszczenie miejsc po wypadkach Poznań

Staranne usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy lub wypadkach komunikacyjnych. Pełna współpraca ze służbami porządkowymi, ratowniczymi, komunalnymi oraz ubezpieczycielami.

Certyfikat czyszczenie po zmarłym 2020 Gruntowne sprzątanie po zgonach Poznań

Nasza firma od 2013 oferuje usługi w zakresie sprzątania po zgonach zarówno w Poznaniu, jak i na terenie całego województwa wielkopolskiego. Oferujemy usuwanie śladów krwi, czyszczenie po śmierci na skutek wypadków komunikacyjnych, samobójstw oraz wypadków na terenie zakładu pracy. Takie sytuacje nie są dla nas nowością. Naszą pracę wykonujemy z szacunkiem, starannością oraz przy zachowaniu wszelkich obowiązujących przepisów i norm BHP. Kompleksowo oczyszczamy mieszkania, domy, hale produkcyjne po śmierci oraz wykonujemy dezynfekcję i dezodorację pomieszczeń. Wykonaną pracę potwierdzamy wystawieniem certyfikatu, który poświadcza dokładne, profesjonalne i bezpieczne sprzątanie po zgonie. Oferujmy cały szereg usług m.in.:

 • sprzątanie po zwłokach – Poznań ;
 • sprzątanie po zgonie – Poznań;
 • sprzątanie po wypadku – Poznań;
 • sprzątanie po samobójstwie – Poznań;
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu;
 • utylizacja mebli i wyposażenia;
 • usuwanie śladów i sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych;
 • usuwanie śladów po wypadkach na terenie zakładu pracy;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym;
 • ddd – dezynsekcja, dezynfekcja, dezodoryzacja;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci;
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych w Poznaniu i okolicach;

Nasi technicy do pracy na miejscu zdarzenia wykorzystują sprzęt najwyższej jakości. Używamy m.in przemysłowych generatorów ozonu, zmgławiaczy elektrycznych ULV czy też profesjonalnych wytwornic pary. Do najtrudniejszych zabrudzeń np. z krwi wykorzystujemy innowacyjną technologię czyszczenia suchym lodem. Zastosowanie profesjonalnych urządzeń gwarantuje doskonały efekt w szybkim czasie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Poznaniu i na terenie województwa wielkopolskiego!
Nasze realizacje w Poznaniu i okolicach:

Likwidacja zapachów po zmarłych - Zgierz

Kompleksowe sprzątanie po zgonach i dezynfekcja Dezynfekcja dla mieszkańców Poznania

Nasza firma sprzątająca po zgonie i wypadkach w Poznaniu i okolicach (woj. wielkopolskie) oferuje profesjonalne usługi sprzątania po śmierci. Pracę wykonujemy z należytym szacunkiem i zgodnie z obowiązującym prawem. Nasi technicy do sprzątania zarówno w mieszkaniach, domach, jak i zakładach produkcyjnych wykorzystują innowacyjną technologię czyszczenia suchym lodem dzięki urządzeniom z serii Performance Cold Jet.  Zastosowanie granulatu suchego lodu o temperaturze 78,5˚C i prędkości ponad 500 km/h pozwala na usunięcie krwi z każdej powierzchni bez potrzeby zastosowania środków ściernych lub chemicznych, a przede wszystkim bez użycia wody! W ten sposób eliminuje się ryzyko zalania czyszczonych powierzchni. Sprzątanie po zgonie w Poznaniu dopełniamy kompletną dezynfekcją przy użyciu odpowiednio dobranych środków o szerokim spektrum działania. W ten sposób zapewniamy wysoką jakość świadczonych przez naszą firmę usług.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Profesjonalne sprzątanie po zgonie Poznań

Oczyszczenie po zgonach

PLN 700 /od*

Oferujemy wywóz mebli oraz sprzętów gospodarstwa domowego tzw. AGD,
utylizacja odpadów, demontaż paneli na ścianie oraz podłodze,
czyszczenie, sprzątanie oraz dezynfekcja mieszkania po zmarłym. Powierzaj te prace firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dziesiątki zadowolonych klientów, W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zmarłym i umówienia terminu, zapraszamy do kontakt.

Ozonowanie po śmierci

PLN 150 /1h

Oferujemy usuwanie wszelkich niebezpiecznych i toksycznych związków z miejsca zgonu. Zawsze w bezpieczny sposób likwidujemy przykre zapachy. Usuwamy wirusy
oraz bakterie. Czy wiesz, że trupi jad może być śmiertelnie niebezpieczny, czy wiesz, że może on doprowadzić do licznych powikłań zdrowotnych, jak choćby zatrucia układu pokarmowego? Zamów ozonowanie pomieszczenia po śmierci.

Czyszczenie miejsc po wypadku

PLN 700 /od*

Przeprowadzamy prace czyszczące po wypadkach w tym śmiertelnych. Usługę wykonujemy z wykorzystaniem technologii suchego lodu. Dezynfekcja powierzchni po wypadku śmiertelnym suchym lodem*. Usuwamy plamy krwi oraz wystawiamy certyfikat i dokumentacje z przeprowadzonych czynności.
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po wypadku
i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcja suchym lodem w skrajnie niskiej temperaturze -78,5 °C. Czyszczenie mieszkań po zmarłych całe woj. Wielkopolskie

Sprzątanie po zgonie
Mycie suchym lodem Pracując pod niezmiernie wysokim ciśnieniem suchy lód w bardzo niskiej temperaturze - 78,5 °C uderza w czyszczoną powierzchnie , przemrażając ją myjąc oraz dezynfekując ją w tym samym czasie. Najlepsza znana metoda, którą pozbędziesz się plam krwi po zgonie.

Pracujemy we wszystkich miastach województwa wielkopolskiego tj. Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Śrem, Krotoszyn, Jarocin, Rawicz, Kępno oraz Turek. Obsługujemy również klientów z pozostałych miast Polski, tj. Wrocław, OpoleKraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, – Zadzwoń teraz. Zapraszamy do kontaktu.

Sprzątanie po zmarłych
Jak czyścimy po śmierci? Używamy między innymi suchego lodu, jest to zestalony dwutlenek węgla! Granulat
ten, pod wysokim ciśnieniem uderza w czyszczoną powierzchnię z prędkości 500 km/h, w wyniku tego uderzenia powstaje energia kinetyczna, która w połączeniu z niską temperaturą granulatu, rozwarstwia zanieczyszczoną powierzchnię w tym krew zmarłego. W ten oto sposób czyścimy oraz dezynfekujemy pomieszczenia po zmarłych osobach. Ta nowatorska technologia czyszczenia miejsc po zgonie dostępna jest już dla naszych klientów w Poznaniu i okolicy.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa wielkopolskiego.

Sprzątanie w domu po zgonie Poznań

Przestrzeganie zasad i procedur bezpieczeństwa BHP podczas sprzątania mieszkań po zgonie w Poznaniu jest dla nas absolutnym priorytetem. Do pracy podchodzimy z największą dokładnością oraz szacunkiem, dbając przy tym o najlepszy efekt. To sprawa niezwykle istotna, podczas wykonywania tego zawodu – prac związanych z dezynfekcją, ozonowaniem miejsc po zmarłych

Transport materiałów niebezpiecznych Wielkopolska

Transport materiałów niebezpiecznych odbywa się zgodnie z obowiązującym  prawem oraz przy zachowaniu największej ostrożności. Nasi kierowcy posiadają uprawnienia ADR oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Transport krwi z mieszkania po zgonie to proces  usankcjonowany prawnie.  Zawsze działamy dyskretnie z poszanowaniem woli naszego klienta.

Profesjonalna dezynfekcja Poznań

Gruntowna dezynfekcja pomieszczeń zaniedbanych w tym usługa czyszczenia po śmierci w tym po samobójstwie. Do dezynfekcji zarówno w mieszkaniach jak i zakładach pracy używamy środków o szerokim spektrum działania, preparatów bakteriobójczych oraz wirusobójczych. Tak zapewniamy wysoką jakość naszych  usług.

Czyszczenie obiektów zaniedbanych Poznań

Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w sprzątaniu mieszkań zaniedbanych. Dezynfekujemy domy oraz zaniedbane i brudne lokale na terenie Poznania. Oferujemy również sprzątanie piwnic po zalaniu, dezynfekcję strychów czy garaży, a także utylizację niepotrzebnego wyposażenia oraz mebli z mieszkania po zgonie.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Kompleksowe sprzątanie po zgonie Poznań | Wielkopolska

Jesteśmy do Twoje dyspozycji w Poznaniu oraz na terenie województwa wielkopolskiego. Działamy na rynku usług specjalistycznych już od 2013 r. Oferujemy usługi w zakresie specjalistycznego sprzątania miejsc po zgonie. Działamy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Zapewniamy dyskrecję oraz szybkie i profesjonalne wykonanie usług.

Chcesz znać szczegóły sprzątania po zgonie? Zadzwoń do nas. Odpowiemy na każde pytanie.

zespol-sprzatania-po-zmarlych