Sprzątanie po zgonach Stargard

Sprzątanie po zgonach Stargard

+48 91 350 80 93 - Zadzwoń

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Stargardzie

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych w Stargardzie z profesjonalną dezynfekcją. Przestrzegamy rygorystycznych procedur dotyczących usuwania i utylizacji mebli oraz odpadów niebezpiecznych. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo i higienę w każdym etapie naszych usług.

Skuteczne ozonowanie

W pełni efektywne i skuteczne ozonowanie lokali w Stargardzie. Profesjonalna dezynfekcja oraz eliminacja nieprzyjemnych zapachów. Usługa poparta certyfikatem potwierdzającym najwyższe kompetencje.

Czyszczenie miejsc po wypadkach w mieście Stargard

Pomieszczenia po wypadkach w zakładach pracy lub komunikacyjnych starannie i precyzyjnie wyczyszczone. Współpracujemy ze strażą pożarną, pogotowiem, policją oraz innymi służbami ratowniczymi i komunalnymi, zapewniając pełne bezpieczeństwo i higienę.

Certyfikat CMPZ 2024 Całościowe sprzątanie po zgonach Stargard

Naszą działalność prowadzimy od 2013 roku, oferując kompleksowe i profesjonalne usługi takie jak odkażanie, sprzątanie i czyszczenie po zgonach oraz wypadkach. Zgodnie ze sztuką funeralną realizujemy sprzątanie po zgonach w Stargardzie. Dokładnie czyścimy miejsca pracy po wypadkach oraz przestrzenie po zdarzeniach komunikacyjnych. Działamy na terenie Stargardu i okolic, a nasz profesjonalizm potwierdza certyfikat specjalistycznego wykonania usług, wystawiany po zakończeniu prac.

Przyjmujemy do wykonania następujące prace m.in.:

 • sprzątanie po zgonie
 • sprzątanie po wypadku
 • sprzątanie po zmarłych
 • sprzątanie po samobójstwie
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych
Do świadczenia naszych usług wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i środki. Wśród naszych maszyn znajdują się m.in. zamgławiacze elektryczne ULV, przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu. Skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę!

Poznaj nasze realizacje:

Nowoczesny sprzęt w sprzątaniu po zmarłych

Nasza firma sprzątająca po zgonach i wypadkach w Stargardzie świadczy usługi w pełni profesjonalnie oraz z należytym szacunkiem. Podstawą naszej pracy są nowoczesne technologie oraz najnowocześniejsze środki dezynfekujące, w tym wyjątkowo efektywny granulat w postaci proszku o szerokim spektrum zastosowania. Nasz zespół korzysta również ze specjalistycznego sprzętu Cold Jet Aero 40FP, który czyści i dezynfekuje suchym lodem. Materiał biologicznie niebezpieczny przewozimy własnym transportem oznakowanym jako „biohazard”.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Stargardzie

Sprzątanie po zgonie w Stargardzie

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby w stargardzkich lokalach mieszkalnych i użytkowych. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie po zwłokach Stargard Suchy lód pozwala na skuteczne i pewne czyszczenie mieszkań po zwłokach, zgonach i śmierci. Proces odbywa się za pomocą urządzenia pracującego pod wysokim ciśnieniem. Sprzątanie mieszkań po zwłokach w Stargardzie suchym lodem (przy temperaturze -79°C) jednocześnie czyści i dezynfekuje pomieszczenie, zapewniając maksymalną higienę i bezpieczeństwo.

Pracujemy we wszystkich miastach województwa zachodniopomorskiego. Obsługujemy również klientów z innych miast Polski, np. KrakówCzęstochowaBielsko-BiałaOpoleWrocław – zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zmarłych
Doskonała dezynfekcja – suchy lód Zmrożony dwutlenek węgla, nazywany suchym lodem, jest wyjątkowym środkiem czyszczącym. Proces sublimacji sprawia, że suchy lód nie rozpuszcza się, a bezpośrednio przechodzi ze stanu stałego w gazowy. Ta unikalna technologia, która dotarła również do Polski, pozwala na efektywne i higieniczne sprzątanie, szczególnie w przypadkach wymagających najwyższego poziomu czystości i dezynfekcji.

Atrakcyjne ceny naszych usług sprawiły, że jesteśmy dostępny także na terenie województwa m.in. śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, lubuskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, podkarpackiego oraz lubelskiego.

Solidne sprzątanie po zgonach i zmarłych

Po śmierci ciało uwalnia ponad 30 związków chemicznych, z których wiele może niekorzystnie wpływać na zdrowie osób wciąż użytkujących pomieszczenie po zmarłym. Drobiazgowo przestrzegamy wszystkich procedur bezpieczeństwa BHP, aby zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki po sprzątaniu takich miejsc. Nasze metody i sprzęt gwarantują skuteczne usunięcie wszelkich niebezpiecznych substancji.

Sprawdzony transport materiałów niebezpiecznych

Wyróżniają nas najwyższe standardy usług i rzetelność. Transport odbywa się z zachowaniem wszystkich norm, przepisów oraz procedur, co gwarantuje bezpieczne i zgodne z prawem usuwanie materiałów niebezpiecznych. Dbamy o każdy detal, aby zapewnić naszym klientom pełne bezpieczeństwo i satysfakcję z naszych usług.

Profesjonalna dezynfekcja

Nasz zespół wykorzystuje tylko sprawdzone środki dezynfekujące o dużej skuteczności, w tym podchloryn wapnia. Podczas prac stosujemy również dezynfektanty bakteriobójcze oraz wirusobójcze, aby zapewnić najwyższy poziom czystości i bezpieczeństwa. Dzięki temu skutecznie eliminujemy wszelkie zagrożenia biologiczne i chemiczne z pomieszczeń po zgonach i wypadkach.

Fachowe czyszczenie obiektów zaniedbanych

Sprzątamy zaniedbane mieszkania, domy i pomieszczenia gospodarcze w Stargardzie i okolicach. Fachowo wyczyścimy również garaże i piwnice. Zajmujemy się wywozem i utylizacją starych mebli oraz innych przedmiotów, zapewniając kompleksowe i profesjonalne usługi sprzątania. Skontaktuj się z nami, aby przywrócić czystość i porządek w Twojej przestrzeni.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych w Stargardzie

Do Twojej dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy błyskawiczną realizację zlecenia w pełnej dyskrecji. Działamy profesjonalnie, kompetentnie i bezpiecznie.

Chcesz znać szczegóły sprzątania po zgonie w Stargardzie i okolicy? Zadzwoń do nas! Odpowiemy na każde pytanie.

zespol-sprzatania-po-zmarlych