Sprzątanie po zmarłych Namysłów

Sprzątanie po zmarłych Namysłów

+48 77 546 61 87 - Zadzwoń
dezynfekcja po zmarłym Namysłów

Sprzątanie po zmarłych Namysłów

Gruntowne sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu w Namysłowie.  Zajmujemy się skutecznym odkażaniem domów, mieszkań, piwnic oraz strychów po zmarłych. W trakcie świadczenia tej usługi używamy specjalistycznych środków dezynfekujących oraz nowoczesnych metod czyszczących. Czekamy na Państwa telefony 365 dni w roku 7 dni w tygodniu.
ozonowanie Namysów

Dezynfekcja mieszkań po zgonie Namysłów

Oferujemy usługę neutralizacji ozonem nieprzyjemnych zapachów po śmierci w mieszkaniach i domach. Naszym zadaniem jest zlikwidowanie go na stałe, a nie tylko maskowanie. Podczas wykonywanych prac stosujemy przemysłowe generatory ozonu o mocy do 240 g/h. Działamy na terenie Namysłowa oraz całego województwa opolskiego.
dezynfekcja krwi po wypadku w Namysłowie

Usuwanie szkód po wypadkach woj. opolskie

Od wielu lat zajmujemy się również usuwaniem skutków wypadków komunikacyjnych na terenie woj. opolskiego. Oferujemy usuwanie śladów krwi z powierzchni komercyjnych po wypadkach pracowniczych. To spore wyzwanie dla każdego pracodawcy, posiadamy do tego odpowiednie kwalifikacje zawodowe.
Działamy po uzyskaniu zgody od służb takich jak policja, straż pożarną czy pogotowie. 

Certyfikat dezynfekcji 2021 Odkażanie biologicznie niebezpiecznych powierzchni w Namysłowie

Nasi pracownicy to zespół wykwalifikowanych specjalistów sprzątania mieszkań po zmarłych w Namysłowie. Państwa satysfakcja to dla nas najlepsza nagroda za zaangażowanie. Podczas każdej realizacji dobieramy indywidualnie metodę czyszczenia mieszkania po zgonie, tak aby pozbyć się wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia wirusów, bakterii i grzybów. Po wykonaniu ww. czynności wystawiamy Państwu certyfikat dezynfekcji.

  • Sprzątanie po zmarłych Namysłów;
  • Odkażanie mieszkań po zgonie w Namysłowie;
  • Sprzątanie mieszkań po śmierci samobójczej;
  • Usuwanie śladów krwi po wypadkach komunikacyjnych;
  • Dezynfekcja po zgonie woj. opolskie;
  • Utylizacja mienia;
  • Ozonowanie pomieszczeń po zgonie;

Na terenie całego województwa  przeprowadziliśmy wiele realizacji dezynfekcji po zmarłych. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści. Inwestujemy w naszą firmę, dlatego szkolenia oraz kupowanie nowoczesnych sprzętów to dla nas codzienność. Dużą wagę przykładamy do tego, aby nasze zlecenia były wykonywane w jak najszybszym oraz dogodnym dla państwa czasie, a zarazem były dyskretne.

Działamy nie tylko na terenie Namysłowa, ale i innych miejscowości z woj. opolskiego. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!.

Nasze realizacje w Opolu i okolicach:

Certyfikat sprzątania po zgonach w Namysłowie
Likwidacja zapachów po zmarłych

Odkażanie mieszkania po chorobie Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłym w Namysłowie

W trakcie sprzątania po osobach zmarłych ważne jest zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Niezbędna tutaj jest odzież ochronna m.in. maska, rękawice oraz kombinezon. Gdy ciało leżało bardzo długo mogły w nim “zamieszkać” różne gatunki stawonogów. Wówczas konieczne jest jak najszybsze pozbycie się ich z mieszkania. Robimy to za pomocą specjalistycznych środków. Należy pamiętać, aby nie otwierać wtedy pod żadnych pozorem okna, a na drzwiach wywiesić ostrzeżenie “trwa dezynfekcja zakaz wstępu”, aby osoby postronne nie mogły wejść do dezynfekowanego pomieszczenia.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Kastelnik - Ostatnie Sprzątanie Namysłów - firma sprzątająca po zgonach

Sprzątanie po zmarłych

PLN 700 /od*

Oferujemy specjalistyczne sprzątanie po zmarłych mieszkań w Namysłowie. W ramach wykonywanych prac: czyścimy skażone powierzchnie, dezynfekujemy, usuwamy nieprzyjemne zapachy. Działamy całodobowo.

Ozonowanie po zgonie

PLN 150 /1h

Po śmierci człowieka, w szczególności, gdy ten długo leżał w mieszkaniu, wydobywają się uciążliwe zapachy. Nasi pracownicy za pomocą ozonowania neutralizują fetor oraz usuwają niebezpieczne drobnoustroje.

Likwidacja szkód po wypadkach

PLN 700 /od*

Oferujemy usługi profesjonalnego czyszczenia w przestrzeni publicznej oraz na terenach zakładów pracy  po nagłych wypadkach. Do usuwania szkód używamy.

Czyszczenie powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży funerlanej

Sprzątanie po zmarłych
Czyszczenie suchym lodem Innowacyjna technologia suchego lodu stosowana jest przez nas podczas wielu zleceń na terenie Strzelec Opolskich. Używamy jej przede wszystkim na terenach przemysłowych, ponieważ idealnie sprawdza się w czyszczeniu trudnodostępnych miejsc. Ciekawostką jest fakt, iż do produkcji suchego lodu potrzebna jest temperatura -79 Celsjusza.

Zapraszamy do kontaktu, oferujemy całkowicie bezpłatną wizję lokalną związaną z realizacją usługi czyszczenia po zmarłym w Namysłowie. Pracujemy również dla klientów z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Bielsko-Białej i Częstochowy, zapraszamy!

Sprzątanie po zgonach
Suchy lód Metoda ta jest bezinwazyjna, ekologiczna a przede wszystkim niezwykle skuteczna! Dlaczego? Tajemnica tkwi w fizyce. Cząsteczki stałe zmieniają stan skupieni i stają się lotne, dzięki czemu dogłębnie wnikają w nawet największe zabrudzenia.

Profesjonalne usługi odkażania po zgonach na terenie miasta Namysłów w cenie już od 700 zł netto. Zapraszamy do kontaktu. 

Jak przeprowadzić dezynfekcje po zmarłej osobie?

Kastelnik – Ostatnie Sprzątanie Namysłów do każdej realizacji sprzątania po zmarłym podchodzi niezwykle indywidualnie. W ramach przeprowadzanych prac znajduję się m.in. czyszczenie ścian, podłóg oraz dezynfekcja i likwidacja skażonego mienia. Do dezynfekcji używamy profesjonalnych środków oraz generatorów ozonu. Podczas pracy nasi pracownicy przestrzegają zasad BHP oraz dbają, aby na miejsce nie miału wstępu osoby trzecie.

Likwidacja mieszkań po zmarłych osobach w Namysłowie

Gdy ciało po śmierci leżało w mieszkaniu długo lub przed śmiercią denat miał chorobę zakaźną, wskazane jest, aby pozbyć się skażonych przedmiotów. W ramach przeprowadzanych prac: usuwamy owady, plamy krwi, zrywamy podłogi, utylizujemy mienie. Po wykonaniu tych czynności możemy zrobić remont, nie martwiąc się, że będziemy narażeni na substancje biologicznie niebezpieczne.

Usuwanie bakterii i wirusów

Smugi dyfuzyjne, ociekliny gnilne to tylko niektóre ze zjawisk towarzyszących rozkładowi ciała. Po śmierci w mieszkaniu niezbędne jest jego odkażenie, aby pozbyć się niebezpiecznych dla zdrowia człowieka bakterii i wirusów. W celu ich usunięcia używamy środków ze związkami nadtlenowymi. Wybierając dobre dezynfekaty zwracamy uwagę, aby były one ekologiczne i bezpieczne dla otoczenia.

Zamgławianie pomieszczeń po zmarłym Namysłów

Zamgławianie po zmarłych to zabieg, podczas którego możemy działać różnorako np. dezynfekować, usuwać nieprzyjemne zapachy, czy też likwidować pleśń. Dzięki zastosowaniu technologii “suchej mgły” możemy dotrzeć do wielu trudno dostępnych miejsc. W trakcie realizacji tej usługi rozpowszechniane są mikrocząsteczki o rozmiarach 5 – 30 μm.  Metoda ta jest stosowana w domach oraz w różnego rodzaju przedsiębiorstwach.

FAQ

W pomieszczeniach w Namysłowie, gdzie odnaleziono ciała, występuje specyficzny odór wynikający z rozkładającej się materii zmarłej osoby. Intensywność tego zapachu rośnie w miarę postępowania procesu rozkładu, co jest bezpośrednio powiązane z liczbą dni, przez które ciało pozostawało w lokalu, ulegając dekompozycji. Aby wyeliminować ten nieprzyjemny zapach, konieczna jest utylizacja wszystkich elementów kontaminowanych płynami biologicznymi. Po zakończeniu czyszczenia przystępujemy do ozonowania oraz aplikacji środków chemicznych mających na celu dezynfekcję i neutralizację odórów. W sytuacjach, gdy ciało było obecne w mieszkaniu przez dłuższy czas, zalecane jest usunięcie wszystkich przedmiotów, a procedurę ozonowania może być konieczne powtórzyć. Chociaż dokładne oczyszczenie może znacząco zredukować zapach, to czasami może on utrzymywać się do czasu przeprowadzenia remontu i wprowadzenia nowych, odświeżających elementów do wnętrza.
W Namysłowie, w przypadku pomieszczeń, gdzie znaleziono zwłoki, konieczna jest utylizacja wszystkich przedmiotów, które zostały zanieczyszczone biologicznie. Meble, które nie zostały kontaminowane, mogą pozostać, ale ostateczna decyzja zależy od długości okresu, przez który ciało przebywało w danym miejscu. Im ten czas był dłuższy, tym trudniejsze staje się usunięcie nieprzyjemnego zapachu z przedmiotów w mieszkaniu. W niektórych sytuacjach może okazać się konieczna również wymiana wykończenia podłogi, takiego jak panele, parkiet czy wykładzina, aby całkowicie pozbyć się niechcianych aromatów.
W Namysłowie, podczas czyszczenia mieszkania po zgonie, umożliwiamy obecność bliskich zmarłego lub osób, które zleciły usługę. Aby zagwarantować ich bezpieczeństwo, przeprowadzamy wstępną dezynfekcję mieszkania, zanim ktokolwiek wejdzie do środka. Dla dodatkowej ochrony, dostarczamy wszystkim obecnym odpowiedni kombinezon ochronny, rękawice oraz maski, co minimalizuje ryzyko ewentualnego kontaktu z szkodliwymi substancjami. Ta procedura zapewnia, że sprzątanie odbywa się w bezpiecznych i higienicznych warunkach.
W Namysłowie, w trakcie realizacji usługi czyszczenia po zgonie, oferujemy Zleceniodawcy możliwość osobiście odebrać dokumenty i cenne przedmioty. Dla tych, którzy nie chcą wchodzić do mieszkania, gwarantujemy, że wszystkie wartościowe rzeczy, w tym dokumenty i pamiątki, zostaną zdezynfekowane, a następnie bezpiecznie przekazane właścicielowi. Zapewniamy, że każdy z tych przedmiotów przejdzie przez skrupulatny proces dezynfekcji, aby zapewnić bezpieczeństwo i higienę w momencie przekazania.

Sprzątanie po zmarłych Namysłów - zespół

Nasza zespół stanowią profesjonaliści, którzy są do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku. Oferujemy specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Namysłowie, działając całodobowo, wszystko po to, by mogli Państwo na nas liczyć przez 24 godziny na dobę. 

Zapraszamy serdecznie do całodobowego kontaktu wszystkie osoby z terenu Namysłowa i okolicy.

Oferujemy najlepszą jakość na rynku usług funeralnych. Zadzwoń.