Sprzątanie po zmarłych Namysłów

Sprzątanie po zmarłych Namysłów

+48 71 750 62 04 - Zadzwoń
dezynfekcja po zmarłym Namysłów

Sprzątanie po zmarłych Namysłów

Gruntowne sprzątanie po zmarłym w mieszkaniu w Namysłowie.  Zajmujemy się skutecznym odkażaniem domów, mieszkań, piwnic oraz strychów po zmarłych. W trakcie świadczenia tej usługi używamy specjalistycznych środków dezynfekujących oraz nowoczesnych metod czyszczących. Czekamy na Państwa telefony 365 dni w roku 7 dni w tygodniu.
ozonowanie Namysów

Dezynfekcja mieszkań po zgonie Namysłów

Oferujemy usługę neutralizacji ozonem nieprzyjemnych zapachów po śmierci w mieszkaniach i domach. Naszym zadaniem jest zlikwidowanie go na stałe, a nie tylko maskowanie. Podczas wykonywanych prac stosujemy przemysłowe generatory ozonu o mocy do 240 g/h. Działamy na terenie Namysłowa oraz całego województwa opolskiego.
dezynfekcja krwi po wypadku w Namysłowie

Usuwanie szkód po wypadkach woj. opolskie

Od wielu lat zajmujemy się również usuwaniem skutków wypadków komunikacyjnych na terenie woj. opolskiego. Oferujemy usuwanie śladów krwi z powierzchni komercyjnych po wypadkach pracowniczych. To spore wyzwanie dla każdego pracodawcy, posiadamy do tego odpowiednie kwalifikacje zawodowe.
Działamy po uzyskaniu zgody od służb takich jak policja, straż pożarną czy pogotowie. 

Certyfikat dezynfekcji 2021 Odkażanie biologicznie niebezpiecznych powierzchni w Namysłowie

Nasi pracownicy to zespół wykwalifikowanych specjalistów sprzątania mieszkań po zmarłych w Namysłowie. Państwa satysfakcja to dla nas najlepsza nagroda za zaangażowanie. Podczas każdej realizacji dobieramy indywidualnie metodę czyszczenia mieszkania po zgonie, tak aby pozbyć się wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia wirusów, bakterii i grzybów. Po wykonaniu ww. czynności wystawiamy Państwu certyfikat dezynfekcji.

  • Sprzątanie po zmarłych Namysłów;
  • Odkażanie mieszkań po zgonie w Namysłowie;
  • Sprzątanie mieszkań po śmierci samobójczej;
  • Usuwanie śladów krwi po wypadkach komunikacyjnych;
  • Dezynfekcja po zgonie woj. opolskie;
  • Utylizacja mienia;
  • Ozonowanie pomieszczeń po zgonie;

Na terenie całego województwa  przeprowadziliśmy wiele realizacji dezynfekcji po zmarłych. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści. Inwestujemy w naszą firmę, dlatego szkolenia oraz kupowanie nowoczesnych sprzętów to dla nas codzienność. Dużą wagę przykładamy do tego, aby nasze zlecenia były wykonywane w jak najszybszym oraz dogodnym dla państwa czasie, a zarazem były dyskretne.

Działamy nie tylko na terenie Namysłowa, ale i innych miejscowości z woj. opolskiego. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!.

Nasze realizacje w Opolu i okolicach:

Likwidacja zapachów po zmarłych - Zgierz

Odkażanie mieszkania po chorobie Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłym w Namysłowie

W trakcie sprzątania po osobach zmarłych ważne jest zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa. Niezbędna tutaj jest odzież ochronna m.in. maska, rękawice oraz kombinezon. Gdy ciało leżało bardzo długo mogły w nim “zamieszkać” różne gatunki stawonogów. Wówczas konieczne jest jak najszybsze pozbycie się ich z mieszkania. Robimy to za pomocą specjalistycznych środków. Należy pamiętać, aby nie otwierać wtedy pod żadnych pozorem okna, a na drzwiach wywiesić ostrzeżenie “trwa dezynfekcja zakaz wstępu”, aby osoby postronne nie mogły wejść do dezynfekowanego pomieszczenia.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Kastelnik - Ostatnie Sprzątanie Namysłów - firma sprzątająca po zgonach

Sprzątanie po zmarłych

PLN 700 /od*

Oferujemy specjalistyczne sprzątanie po zmarłych mieszkań w Namysłowie. W ramach wykonywanych prac: czyścimy skażone powierzchnie, dezynfekujemy, usuwamy nieprzyjemne zapachy. Działamy całodobowo.

Ozonowanie po zgonie

PLN 150 /1h

Po śmierci człowieka, w szczególności, gdy ten długo leżał w mieszkaniu, wydobywają się uciążliwe zapachy. Nasi pracownicy za pomocą ozonowania neutralizują fetor oraz usuwają niebezpieczne drobnoustroje.

Likwidacja szkód po wypadkach

PLN 700 /od*

Oferujemy usługi profesjonalnego czyszczenia w przestrzeni publicznej oraz na terenach zakładów pracy  po nagłych wypadkach. Do usuwania szkód używamy.

Czyszczenie powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży funerlanej

Sprzątanie po zmarłych
Czyszczenie suchym lodem Innowacyjna technologia suchego lodu stosowana jest przez nas podczas wielu zleceń na terenie Strzelec Opolskich. Używamy jej przede wszystkim na terenach przemysłowych, ponieważ idealnie sprawdza się w czyszczeniu trudnodostępnych miejsc. Ciekawostką jest fakt, iż do produkcji suchego lodu potrzebna jest temperatura -79 Celsjusza.

Zapraszamy do kontaktu, oferujemy całkowicie bezpłatną wizję lokalną związaną z realizacją usługi czyszczenia po zmarłym w Namysłowie. Pracujemy również dla klientów z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Bielsko-Białej i Częstochowy, zapraszamy!

Suchy lód Metoda ta jest bezinwazyjna, ekologiczna a przede wszystkim niezwykle skuteczna! Dlaczego? Tajemnica tkwi w fizyce. Cząsteczki stałe zmieniają stan skupieni i stają się lotne, dzięki czemu dogłębnie wnikają w nawet największe zabrudzenia.

Profesjonalne usługi odkażania po zgonach na terenie miasta Namysłów w cenie już od 700 zł netto. Zapraszamy do kontaktu. 

Jak przeprowadzić dezynfekcje po zmarłej osobie?

Kastelnik – Ostatnie Sprzątanie Namysłów do każdej realizacji sprzątania po zmarłym podchodzi niezwykle indywidualnie. W ramach przeprowadzanych prac znajduję się m.in. czyszczenie ścian, podłóg oraz dezynfekcja i likwidacja skażonego mienia. Do dezynfekcji używamy profesjonalnych środków oraz generatorów ozonu. Podczas pracy nasi pracownicy przestrzegają zasad BHP oraz dbają, aby na miejsce nie miału wstępu osoby trzecie.

Likwidacja mieszkań po zmarłych osobach w Namysłowie

Gdy ciało po śmierci leżało w mieszkaniu długo lub przed śmiercią denat miał chorobę zakaźną, wskazane jest, aby pozbyć się skażonych przedmiotów. W ramach przeprowadzanych prac: usuwamy owady, plamy krwi, zrywamy podłogi, utylizujemy mienie. Po wykonaniu tych czynności możemy zrobić remont, nie martwiąc się, że będziemy narażeni na substancje biologicznie niebezpieczne.

Usuwanie bakterii i wirusów

Smugi dyfuzyjne, ociekliny gnilne to tylko niektóre ze zjawisk towarzyszących rozkładowi ciała. Po śmierci w mieszkaniu niezbędne jest jego odkażenie, aby pozbyć się niebezpiecznych dla zdrowia człowieka bakterii i wirusów. W celu ich usunięcia używamy środków ze związkami nadtlenowymi. Wybierając dobre dezynfekaty zwracamy uwagę, aby były one ekologiczne i bezpieczne dla otoczenia.

Zamgławianie pomieszczeń po zmarłym Namysłów

Zamgławianie po zmarłych to zabieg, podczas którego możemy działać różnorako np. dezynfekować, usuwać nieprzyjemne zapachy, czy też likwidować pleśń. Dzięki zastosowaniu technologii “suchej mgły” możemy dotrzeć do wielu trudno dostępnych miejsc. W trakcie realizacji tej usługi rozpowszechniane są mikrocząsteczki o rozmiarach 5 – 30 μm.  Metoda ta jest stosowana w domach oraz w różnego rodzaju przedsiębiorstwach.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłych Namysłów - zespół

Nasza zespół stanowią profesjonaliści, którzy są do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku. Oferujemy specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Namysłowie, działając całodobowo, wszystko po to, by mogli Państwo na nas liczyć przez 24 godziny na dobę. 

Zapraszamy serdecznie do całodobowego kontaktu wszystkie osoby z terenu Namysłowa i okolicy.

Oferujemy najlepszą jakość na rynku usług funeralnych. Zadzwoń.