Sprzątanie po zgonach Słupsk

Sprzątanie po zgonach Słupsk

+48 58 333 41 58 - Zadzwoń

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Słupsku

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych wraz z fachową dezynfekcją. Zgodny z procedurami wywóz wraz z utylizacją mebli i odpadów niebezpiecznych.

Skuteczne ozonowanie

Ozonowanie lokali w Słupsku w pełni efektywne i skuteczne. Profesjonalna dezynfekcja oraz usunięcie nieprzyjemnego zapachu. Dostępny certyfikat poręczający kompetentność usługi.

Czyszczenie miejsc po wypadkach w mieście Słupsk

Pomieszczenia po wypadkach w zakładach pracy lub komunikacyjnych starannie i precyzyjnie wyczyszczone. Współpraca ze strażą pożarną, pogotowiem, policja i innymi służbami ratowniczymi i komunalnymi.

Certyfikat CMPZ 2024 Całościowe sprzątanie po zgonach Słupsk

Naszą działalność prowadzimy od 2013 roku. Od początku istnienia świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi m.in. odkażania, sprzątania i czyszczenia po zgonach i wypadkach. Zgodnie ze sztuką funeralną dokonujemy sprzątań po zgonach w Słupsku. Kompleksowo czyścimy miejsca pracy po wypadkach oraz przestrzenie po zdarzeniach komunikacyjnych. Oferujemy usługi na terenie Słupska i okolic. Gwarancją naszego profesjonalizmu jest certyfikat dotyczący specjalistycznego wykonania naszych usług, wystawiany po ukończeniu prac.

Przyjmiemy następujące prace do wykonania m.in.:

 • sprzątanie po zgonie
 • sprzątanie po wypadku
 • sprzątanie po zmarłych
 • sprzątanie po samobójstwie
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Do świadczenia naszych usług wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i środki. Wśród naszych maszyn znajdują się m.in. zamgławiacze elektryczne ULV, przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu. Skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę!

Sprawdź nasze realizacje:

Nowoczesny sprzęt w sprzątaniu po zmarłych

Nasza firma sprzątająca po zgonach i wypadkach w Słupsku świadczy usługi w pełni profesjonalnie oraz z należytym szacunkiem. Podstawą naszej pracy są nowoczesne technologie oraz najnowocześniejsze środki dezynfekujące m.in. wyjątkowo efektywny granulat w postaci proszku o szerokim spektrum zastosowania. Nasz zespół korzysta także ze specjalistycznego sprzętu Cold Jet Aero 40FP, który czyści i dezynfekuje suchym lodem. Materiał biologiczny niebezpieczny przewozimy własnym transportem z oznakowaniem „biohazard”.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Słupsku

Sprzątanie po zgonie w Słupsku

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby w słupskich lokalach mieszkalnych i użytkowych. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie po zwłokach Słupsk Suchy lód pozwala na skuteczne i pewne czyszczenie mieszkań po zwłokach, zgonach i śmierci. Proces odbywa się za pomocą urządzenia pracującego pod wysokim ciśnieniem. Sprzątanie mieszkań po zwłokach w Słupsku suchym lodem (przy temperaturze - 79 °C) jednocześnie czyści i dezynfekuje pomieszczenie.

Pracujemy we wszystkich miastach województwa pomorskiego, tj. Gdańsk, Gdynia. Obsługujemy również klientów z innych miast Polski, np. KrakówCzęstochowaBielsko-BiałaOpoleWrocław – zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zmarłych
Doskonała dezynfekcja – suchy lód Zmrożony dwutlenek węgla nazywany jest suchym lodem. Proces sublimacji sprawia, że lód ten się nie rozpuszcza, a od razu ze stanu stałego przechodzi w stan gazowy. To unikalna technologia, która dotarła również do Polski.

Atrakcyjne ceny naszych usług sprawiły, że jesteśmy dostępny także na terenie województwa m.in. śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, lubuskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, podkarpackiego oraz lubelskiego.

Solidne sprzątanie po zgonach i zmarłych

Po śmierci ciało uwalnia ponad 30 związków chemicznych. Wiele z nich może niekorzystnie wpływać na zdrowie osób, które wciąż użytkują pomieszczenie po zmarłym. Drobiazgowo przestrzegamy wszystkich procedur bezpieczeństwa BHP.

Sprawdzony transport materiałów niebezpiecznych

Wyróżniają nas najwyższe standardy usługi i rzetelność. Transport odbywa się z zachowaniem wszystkich norm, przepisów oraz procedur.

Profesjonalna dezynfekcja

Nasz zespół wykorzystuje tylko sprawdzone środki dezynfekujące o dużej skuteczności m.in. podchloryn wapnia. Podczas prac wykorzystujemy również dezynfektantów bakteriobójczych oraz wirusobójczych.

Fachowe czyszczenie obiektów zaniedbanych

Sprzątamy zaniedbane mieszkania, domy i pomieszczenia gospodarcze w Słupsku i okolicach. Fachowo wyczyścimy także garaży i piwnice. Zajmujemy się wywozem i utylizacją starych mebli oraz innych przedmiotów.

FAQ

W lokalu w Słupsku, gdzie doszło do znalezienia zwłok, wyczuwalna jest charakterystyczna woń, która nasila się w miarę postępów rozkładu. Czas, przez który ciało pozostało w pomieszczeniu, ma kluczowe znaczenie dla intensywności zapachu. Usunięcie tego zapachu wymaga zutylizowania przedmiotów zanieczyszczonych biologicznie. Procedura czyszczenia obejmuje ozonowanie i aplikację środków chemicznych z wirusobójczymi i neutralizującymi zapach właściwościami. W przypadku długotrwałej obecności ciała, zaleca się opróżnienie pomieszczenia z zawartości, co może wymagać wielokrotnego ozonowania. Choć profesjonalne czyszczenie znacznie redukuje zapach, może on utrzymywać się do czasu, aż remont oraz nowe elementy wnętrzarskie i zapachy nie zaczną dominować w przestrzeni mieszkalnej.
W mieszkaniu w Słupsku, gdzie odnaleziono ciało, niezbędne są specyficzne procedury sanitarne. Wszelkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie muszą zostać usunięte z przestrzeni mieszkalnej. Meble, które nie były w bezpośrednim kontakcie z ciałem, mogą pozostać, ale ich dalsze użytkowanie zależy od okresu, przez który zwłoki były obecne w pomieszczeniu. Długi czas ekspozycji może znacznie utrudnić eliminację nieprzyjemnych aromatów, a w niektórych przypadkach konieczne może okazać się wymienienie elementów podłogowych, by skutecznie usunąć wszelkie ślady zapachu.
W trakcie czyszczenia mieszkania po zgonie w Słupsku, umożliwiamy obecność osób bliskich zmarłemu lub zleceniodawców usługi. Zanim jednak zezwolimy na wejście do wnętrza, realizujemy wstępną dezynfekcję, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim obecnym. Dodatkowo, zapewniamy każdej osobie odpowiedni kombinezon ochronny, rękawice oraz maskę, co umożliwia bezpieczne przebywanie w pomieszczeniach po procedurach sanitarnych, minimalizując ryzyko kontaktu z potencjalnie szkodliwymi substancjami.
Podczas usuwania skutków zgonów w mieszkaniu w Słupsku, dajemy zleceniodawcy szansę osobiście zabrać ważne dokumenty i cenne przedmioty. Jeśli jednak zleceniodawca woli nie wchodzić do środka, zapewniamy, że wszystkie wartościowe rzeczy zostaną starannie zdezynfekowane, a następnie przekazane właścicielowi. Ta procedura zapewnia bezpieczne przekazanie przedmiotów, minimalizując stres i ryzyko dla zleceniodawcy.

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych w Słupsku

Do Twojej dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy błyskawiczną realizację zlecenia w pełnej dyskrecji. Działamy profesjonalnie, kompetentnie i bezpiecznie.

Chcesz znać szczegóły sprzątania po zgonie w Słupsku i okolicy? Zadzwoń do nas! Odpowiemy na każde pytanie.

zespol-sprzatania-po-zmarlych