Sprzątanie po zmarłych Strzelce Opolskie

Sprzątanie po zmarłych w Strzelcach Opolskich

+48 77 546 61 87 - Zadzwoń
Czyszczenie po zmarłych w mieszkaniu w Strzelcach Opolskich

Sprzątanie po zmarłych Strzelce Opolskie

Profesjonalne sprzątanie po zmarłym w Strzelcach Opolskich. Zakres naszych prac to m.in. mycie podłóg, ścian, dezynfekcja, utylizacja skażonego mienia. W celu pozbycia się uciążliwego zapachu po śmierci w mieszkaniu wykonujemy dezodoryzacje. 
zamglawianie mieszkania po zgonie strzelce Opolskie

Dezynfekcja mieszkań po zgonie w Strzelcach Opolskich

Dla mieszkańców Strzelec Opolskich, po śmierci bliskiej osoby niezbędna może okazać się dezynfekcja po zgonie ozonem. W szczególności, gdy zmarły miał chorobę zakaźną. Odkażamy  skażone meble, a także utylizujemy przedmioty po zmarłym. 
ratowania człowieka poszkodowanego w wypadku na drodze Kastelnik

Usuwanie szkód po wypadkach woj. opolskie

Skutecznie likwidujemy skutki wypadków, które zdarzyły się w przestrzeni publicznej. Podczas przeprowadzonych prac szczególną uwagę zwracamy na zachowanie wszelkich zasad BHP oraz procedur  panujących na danym zakładzie pracy. 

Certyfikat CMPZ 2024 Dezynfekcja biologicznie niebezpiecznych miejsc

Nasza firma działa z zachowaniem wszelkich zasad BHP w ramach realizacji sprzątania mieszkań po zmarłych we wszystkich dzielnicach Strzelec Opolskich tj. Osiedle Piastów Śląskich, Zydlungi, Koszary, Suche Łany. Po realizacji usługi wystawiamy certyfikat na świadczone przez nas prace związane z dezynfekcją miejsca śmierci.

Świadczymy następujące usługi:

  • Sprzątanie po zmarłym Strzelce Opolskie;
  • Czyszczenie strzelecko-opolskich mieszkań po śmierci;
  • Dezynfekcja domów po zgonie w województwie opolskim;
  • Sprzątanie po śmierci samobójczej; 
  • Usuwanie śladów krwi po wypadkach komunikacyjnych;
  • Sprzątanie po śmierci w zakładach pracy; 
  • Ozonowanie pomieszczeń po zgonie;
  • Utylizacja mienia;
  • Transport odpadów wtórnych.
  • utylizacja i wywóz niebezpiecznych odpadów

Na terenie Strzelec Opolskich wykonaliśmy już mnóstwo realizacji dezynfekcji po zmarłych. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści. Inwestujemy w naszą firmę, dlatego szkolenia oraz kupowanie nowoczesnych sprzętów to dla nas codzienność. Dużą wagę przykładamy do tego, aby nasze zlecenia były wykonywane w jak najszybszym oraz dogodnym dla państwa czasie, a zarazem były dyskretne.

Działamy nie tylko na terenie Strzelec Opolskich, ale i innych miejscowości z woj. opolskiego. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!.

Nasze realizacje w Opolu i okolicach:

dokument zatwierdzony przez sanepid
Likwidacja zapachów po zmarłych

W obliczu śmierci Dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach - całe Opolskie

W skrajnych przypadkach, gdy ciało człowieka po śmierci długo leżało w mieszkaniu, dochodzi w nim do powstania mnóstwa niebezpiecznych reakcji m.in. stężenia pośmiertnego, powstania plam opadowych. Zadziwiający może być fakt, iż już kilkanaście minut po zgonie muchówki wyczuwają jego fetor, dlatego powinniśmy jak najszybciej działać. Nasi specjaliści w celu skutecznego usuwania zanieczyszczeń używają profesjonalnego sprzętu np. generatorów ozonu oraz maszyn do suchego lodu – Cold Jet Aero 40FP.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Firma specjalizująca się w sprzątaniu po zmarłym Strzelce Opolskie

Sprzątanie po zmarłych

PLN 700 /od*

Zajmujemy się specjalistycznym sprzątaniem po zmarłych. W ramach wykonywanych prac: czyścimy, dezynfekujemy, usuwamy nieprzyjemne zapachy. Działamy całodobowo.

Ozonowanie po śmierci

PLN 150 /1h

Po śmierci człowieka, w szczególności, gdy ten długo leżał w mieszkaniu, wydobywają się uciążliwe zapachy. Nasi pracownicy za pomocą ozonowania neutralizują fetor oraz usuwają niebezpieczne drobnoustroje.

Usuwanie szkód po wypadkach

PLN 700 /od*

Świadczymy usługi profesjonalnego sprzątania w przestrzeni publicznej oraz na terenach zakładów pracy  po nagłych wypadkach. Do usuwania szkód używamy m.in. Karcher IB 7/40 ADV.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Czyszczenie suchym lodem Innowacyjna technologia suchego lodu stosowana jest przez nas podczas wielu zleceń na terenie Strzelec Opolskich. Używamy jej przede wszystkim na terenach przemysłowych, ponieważ idealnie sprawdza się w czyszczeniu trudnodostępnych miejsc. Ciekawostką jest fakt, iż do produkcji suchego lodu potrzebna jest temperatura -79 Celsjusza.

Zapraszamy do kontaktu, oferujemy całkowicie bezpłatną wizję lokalną związaną z realizacją usługi dezynfekcji po zmarłym w Strzelcach Opolskich lub innym mieście woj. opolskiego.  Działamy równie dla klientów z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Bielsko-Białej i Częstochowy, zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zgonach Kastelnik
Suchy lód Metoda ta jest bezinwazyjna, ekologiczna a przede wszystkim niezwykle skuteczna! Dlaczego? Tajemnica tkwi w fizyce. Cząsteczki stałe zmieniają stan skupieni i stają się lotne, dzięki czemu dogłębnie wnikają w nawet największe zabrudzenia.

Świadczymy usługi sprzątania i dezynfekcji po zgonach na terenie miasta Strzelce Opolskie w konkurencyjnych cenach już od 700 zł netto. Zapraszamy do współpracy. 

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Strzelce Opolskie i okolica

Cała otoczka sprzątania po zmarłych nie opiera się tylko na czyszczeniu i dezynfekcji mieszkania. Niezwykle ważne jest również postępowanie po. Nasza firma zajmuje się pozbywaniem się odpadów niebezpiecznych, które zawierają na sobie żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny. Należą do nich m.in. przedmioty zanieczyszczone krwią, materiały użyte do czyszczenia i mycia, jednorazowe rękawiczki, jednorazowe fartuchy, kombinezony.

Środki ochrony osobistej podczas sprzątania po zgonach w Strzelcach Opolskich

Naszym obowiązkiem podczas zleceń sprzątania po zmarłych w mieszkaniach jest przestrzeganie zasad BHP, a co za tym stoi używanie sprzętu ochronnego. Nasza odzież jest: pyłoszczelna, posiada gładką powierzchnię, odporna na natryski chemikaliami, oddychająca i lekka. Jest to niezwykle ważne, ponieważ podczas naszej pracy musimy uważać na: dioksyny, płyny ustrojowe, środki dezynfekujące czy wirusy i grzyby.

Cechy dobrych dezynfekatów

By skutecznie dezynfekować pomieszczenia po śmierci, musimy używać odpowiednich środków. Stawiamy na jakość i skuteczność. Dobry dezynfekat musi być: skuteczny wobec mikroorganizmów, odporny na niekorzystne warunki środowiska, mieć wysoką aktywność wobec wszystkich drobnoustrojów. Dobre środki są ekologiczne oraz nie są toksyczne dla ludzi.

Czyszczenie w produkcji żywności

Do oczyszczania miejsc związanych z żywnością używamy nadtlenku wodoru lub kwasu nadoctowego, w szczególności, gdy oczyszczamy wodę pitną. Wspomniane związki nadtlenowe skutecznie działają na bakterie, prątki gruźlicy, wirusy, grzyby. Zapraszamy do współpracy wszystkie zakłady przemysłowe oraz przedsiębiorstwa spożywcze.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłych Strzelce Opolskie - zespół

Nasza ekipa to profesjonalni specjaliści, którzy są do Państwa dyspozycji 7/24 h przez 365 dni w roku. Oferujemy specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Strzelcach Opolskich i innych miastach Opolskiego. Zapraszamy serdecznie do całodobowego kontaktu wszystkie osoby z terenu Strzelec Opolskich i nie tylko, do skorzystania z naszej usługi kompleksowego sprzątania po zgonach!

Jeżeli masz pytania dotyczące dezynfekcji po zmarłym? Zadzwoń do nas!