Sprzątanie po zgonach Bielsko-Biała

Sprzątanie po zgonach Bielsko-Biała

+48 33 445 41 06 - Zadzwoń

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych Bielsko-Biała

Precyzyjne i skrupulatne sprzątanie po zgonach w Bielsku-Białej oraz profesjonalne dezynfekowanie mieszkań. Wywożenie oraz utylizacja mebli. Fachowe utylizowanie odpadów niebezpiecznych.

Specjalistyczne ozonowanie Bielsko-Biała

Efektywna dezynfekcja (ozonowanie) pomieszczeń i przestrzeni po zmarłych. Profesjonalne niwelowanie nieprzyjemnego zapachu. Wystawienie certyfikatu poświadczającego fachowość ozonowania.

Rzetelne sprzątanie miejsc po wypadkach Bielsko-Biała

Staranne czyszczenie pomieszczeń po wypadkach w miejscu pracy oraz wypadkach komunikacyjnych. Ścisła kooperacja z policją, strażą pożarną, pogotowiem ratunkowym i innymi służbami komunalnymi.

Certyfikat CMPZ 2020 Kastelnik – firma sprzątająca po zgonach, zmarłych i wypadkach Bielsko-Biała

Nasze usługi świadczymy od 2013 roku. Nasza firma sprzątająca po zwłokach w Bielsku-Białej oraz po wypadkach zajmuje się m.in. fachowym odkażaniem i czyszczeniem mieszkań po zmarłych. Z należytym szacunkiem dokonujemy sprzątania po zgonach oraz po wypadkach m.in. w miejscu pracy i zdarzeniach komunikacyjnych. Jesteśmy do dyspozycji na terenie Bielska-Białej i okolic. Nasze atuty to fachowość, kompetencja oraz profesjonalizm, czego zaświadczeniem jest certyfikat dotyczący specjalistycznego wykonania naszych usług, który wystawiany jest po zakończeniu prac.

W naszej ofercie znajduje się m.in.:

 • sprzątanie po wypadku – Bielsko-Biała
 • sprzątanie po samobójstwie – Bielsko-Biała
 • sprzątanie po zgonie – Bielsko-Biała
 • sprzątanie po zmarłych – Bielsko-Biała
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Korzystamy tylko i wyłącznie z profesjonalnych maszyn i sprzętów. Wykorzystujemy m.in. przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary, zamgławiacze elektryczne ULV oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu. Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do współpracy!

Nasze realizacje w Bielsku-Białej i okolicach:

Fachowe odkażanie i sprzątanie po zgonach Bielsko-Biała Kompleksowe wywożenie odpadów wraz z utylizacją

Nasza firma sprzątająca posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na w pełni fachowe i profesjonalne świadczenie usług czyszczenia, odkażania, dezynfekowania i ozonowania pomieszczeń oraz mieszkań po zmarłych, zgonach i wypadkach w zgodzie ze sztuką funeralną. Do pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie m.in. niezwykle skuteczne środki dezynfekujące (np. granulat w postaci proszku o szerokim spektrum zastosowania) oraz specjalistyczny sprzęt Cold Jet Aero 40FP (czyszczenie i dezynfekcja suchym lodem). Dysponujemy własnym transportem do przewożenia niebezpiecznych materiałów biologicznych z oznaczeniem „biohazard”.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Bielsko-Biała

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie i czyszczenie mieszkań po zgonach Bielsko-Biała Czyszczenie suchym lodem jest efektywne i niezawodne. Świadcząc nasze usługi wspomagamy się urządzeniem pracującym pod wysokim ciśnieniem, za pomocą którego granulki suchego lodu ( przy temperaturze - 79 °C) czyszczą powierzchnię i jednocześnie ją dezynfekują.

Pracujemy na terenie wszystkich miast aglomeracji śląskiej m.in. Bielsko-Białej, Zabrzu, Katowicach, czy Chorzowie. Działamy również na teranie takich miast jak Kraków, Opole, Wrocław i Częstochowa.

Suchy lód – idealna dezynfekcja Suchy lód to zmrożony dwutlenek węgla, który ulega sublimacji. Tego rodzaju lód nie rozpuszcza się, a od razu przechodzi w stan gazowy. Jest to unikatowa technologia, która na dobre zagościła także w Polsce.

Nasze usługi sprzątania po zmarłych świadczymy nie tylko w Bielsko-Białej, ale także na terenie innych województw m.in. śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i lubuskiego.

Pewna firma sprzątająca po zgonach Bielsko-Biała

30 związków chemicznych – tyle substancji jest uwalnianych po śmierci. Spora większość z nich może być niebezpieczna dla zdrowia innych osób, które użytkują dane pomieszczenie. Pomożemy Ci pozbyć się tego problemu z zachowaniem wszystkich procedur BHP.

Pewny transport odpadów niebezpiecznych Bielsko-Biała

Oferujemy najwyższe standardy i pełny profesjonalizm. Sprzątanie po zmarłych w Bielsku-Białej lub po zwłokach przebiega sprawnie i efektywnie. Transport odpadów niebezpiecznych odbywa się z zachowaniem norm i procedur.

Fachowa dezynfekcja Bielsko-Biała

Specjalistyczne środki dezynfekujące to podstawa naszej pracy. Wykorzystujemy w trakcie dezynfekcji pomieszczeń po zgonie m.in. podchlorynu wapnia. Używamy także dezynfektantów bakteriobójczych oraz wirusobójczych.

Profesjonalne czyszczenie obiektów zaniedbanych Bielsko-Biała

W naszej ofercie znajduje się także sprzątanie mieszkań, domów i pomieszczeń zaniedbanych oraz piwnic i garaży. Usługę realizujemy na terenie Bielska-Białej i okolic. Zutylizujemy także stare meble.

Kompleksowe sprzątanie po zgonie Bielsko-Biała

Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia, pełną dyskrecję oraz profesjonalizm. Przestrzegamy zasad bezpieczeństwa.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych usługach sprzątania po zmarłych w Bielsko-Białej? Zadzwoń do nas! Jesteśmy tu dla Ciebie!

zespol-sprzatania-po-zmarlych