Sprzątanie po zgonach Bielsko-Biała

Sprzątanie po zgonach Bielsko-Biała

+48 33 445 41 06 - Zadzwoń
Sprzątanie po zwłkoach W Bielsku Białej

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych Bielsko-Biała

Precyzyjne i skrupulatne sprzątanie po zgonach w Bielsku-Białej oraz profesjonalne dezynfekowanie mieszkań. Wywożenie oraz utylizacja mebli. Fachowe utylizowanie odpadów niebezpiecznych.
Ozonowanie mieszkań po zgonach Bielsko Biała

Specjalistyczne ozonowanie Bielsko-Biała

Efektywna dezynfekcja (ozonowanie) pomieszczeń i przestrzeni po zmarłych. Profesjonalne niwelowanie nieprzyjemnego zapachu. Wystawienie certyfikatu poświadczającego fachowość ozonowania.
Sprzątanie po zgonach Bielsko Biała

Rzetelne sprzątanie miejsc po wypadkach Bielsko-Biała

Staranne czyszczenie pomieszczeń po wypadkach w miejscu pracy oraz wypadkach komunikacyjnych. Ścisła kooperacja z policją, strażą pożarną, pogotowiem ratunkowym i innymi służbami komunalnymi.

Certyfikat CMPZ 2024 Kastelnik – firma sprzątająca po zgonach, zmarłych i wypadkach Bielsko-Biała

Nasze usługi świadczymy od 2013 roku. Nasza firma sprzątająca po zwłokach w Bielsku-Białej oraz po wypadkach zajmuje się m.in. fachowym odkażaniem i czyszczeniem mieszkań po zmarłych. Z należytym szacunkiem dokonujemy sprzątania po zgonach oraz po wypadkach m.in. w miejscu pracy i zdarzeniach komunikacyjnych. Jesteśmy do dyspozycji na terenie Bielska-Białej i okolic. Nasze atuty to fachowość, kompetencja oraz profesjonalizm, czego zaświadczeniem jest certyfikat dotyczący specjalistycznego wykonania naszych usług, który wystawiany jest po zakończeniu prac.

W naszej ofercie znajduje się m.in.:

 • sprzątanie po wypadku – Bielsko-Biała
 • sprzątanie po samobójstwie – Bielsko-Biała
 • sprzątanie po zgonie – Bielsko-Biała
 • sprzątanie po zmarłych – Bielsko-Biała
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Korzystamy tylko i wyłącznie z profesjonalnych maszyn i sprzętów. Wykorzystujemy m.in. przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary, zamgławiacze elektryczne ULV oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu. Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy do współpracy!

Nasze realizacje w Bielsku-Białej i okolicach:

Certyfikat sprzątania po zgonach w Bielsku Białej
Likwidacja zapachów po zmarłych

Fachowe odkażanie i sprzątanie po zgonach Bielsko-Biała Kompleksowe wywożenie odpadów wraz z utylizacją

Nasza firma sprzątająca posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na w pełni fachowe i profesjonalne świadczenie usług czyszczenia, odkażania, dezynfekowania i ozonowania pomieszczeń oraz mieszkań po zmarłych, zgonach i wypadkach w zgodzie ze sztuką funeralną. Do pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie m.in. niezwykle skuteczne środki dezynfekujące (np. granulat w postaci proszku o szerokim spektrum zastosowania) oraz specjalistyczny sprzęt Cold Jet Aero 40FP (czyszczenie i dezynfekcja suchym lodem). Dysponujemy własnym transportem do przewożenia niebezpiecznych materiałów biologicznych z oznaczeniem „biohazard”.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Bielsko-Biała

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie i czyszczenie mieszkań po zgonach Bielsko-Biała Czyszczenie suchym lodem jest efektywne i niezawodne. Świadcząc nasze usługi wspomagamy się urządzeniem pracującym pod wysokim ciśnieniem, za pomocą którego granulki suchego lodu ( przy temperaturze - 79 °C) czyszczą powierzchnię i jednocześnie ją dezynfekują.

Pracujemy na terenie wszystkich miast aglomeracji śląskiej m.in. Bielsko-Białej, Zabrzu, Katowicach, czy Chorzowie. Działamy również na teranie takich miast jak Kraków, Opole, Wrocław i Częstochowa.

Sprzątanie po zmarłych
Suchy lód – idealna dezynfekcja Suchy lód to zmrożony dwutlenek węgla, który ulega sublimacji. Tego rodzaju lód nie rozpuszcza się, a od razu przechodzi w stan gazowy. Jest to unikatowa technologia, która na dobre zagościła także w Polsce.

Nasze usługi sprzątania po zmarłych świadczymy nie tylko w Bielsko-Białej, ale także na terenie innych województw m.in. śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i lubuskiego.

Pewna firma sprzątająca po zgonach Bielsko-Biała

30 związków chemicznych – tyle substancji jest uwalnianych po śmierci. Spora większość z nich może być niebezpieczna dla zdrowia innych osób, które użytkują dane pomieszczenie. Pomożemy Ci pozbyć się tego problemu z zachowaniem wszystkich procedur BHP.

Pewny transport odpadów niebezpiecznych Bielsko-Biała

Oferujemy najwyższe standardy i pełny profesjonalizm. Sprzątanie po zmarłych w Bielsku-Białej lub po zwłokach przebiega sprawnie i efektywnie. Transport odpadów niebezpiecznych odbywa się z zachowaniem norm i procedur.

Fachowa dezynfekcja Bielsko-Biała

Specjalistyczne środki dezynfekujące to podstawa naszej pracy. Wykorzystujemy w trakcie dezynfekcji pomieszczeń po zgonie m.in. podchlorynu wapnia. Używamy także dezynfektantów bakteriobójczych oraz wirusobójczych.

Profesjonalne czyszczenie obiektów zaniedbanych Bielsko-Biała

W naszej ofercie znajduje się także sprzątanie mieszkań, domów i pomieszczeń zaniedbanych oraz piwnic i garaży. Usługę realizujemy na terenie Bielska-Białej i okolic. Zutylizujemy także stare meble.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłych w Bielsku Białej

Kompleksowe sprzątanie po zgonie Bielsko-Biała

Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia, pełną dyskrecję oraz profesjonalizm. Przestrzegamy zasad bezpieczeństwa.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych usługach sprzątania po zmarłych w Bielsko-Białej? Zadzwoń do nas! Jesteśmy tu dla Ciebie!

zespol-sprzatania-po-zmarlych