Sprzątanie po zgonie w Łomży

Sprzątanie po zgonie w Łomży

+48 85 874 20 38 - Zadzwoń
Sprzątanie po zmarłych Łomża

Sprzątanie po zmarłych Łomża

Sprzątanie mieszkań po zgonach oraz odkażanie i dezynfekcja, wykonywane szybko i sprawnie przez wykwalifikowanych specjalistów. W ramach usługi również wywóz i utylizacja mebli a także niebezpiecznych odpadów.
Sprzątanie po zgonie w Łomży

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń w Łomży – skuteczne zwalczanie drobnoustrojów oraz usuwanie nieprzyjemnego zapachu. Firmy korzystające z naszych usług, otrzymują certyfikat poświadczający wykonanie czynności ozonowania.
Sprzątanie po zwłokach Łomża

Sprzątanie po zgonach w wypadkach na terenie Łomży

Szybkie i dokładne sprzątanie po zmarłych w wypadkach w Łomży i okolicy. Usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych przy współpracy ze służbami policji, straży pożarnej oraz pogotowia oraz sprzątanie po wypadkach w zakładach pracy.

Certyfikat CMPZ 2020 Czyszczenie biologicznie niebezpiecznych miejsc

Działamy jako firma sprzątająca po zgonach w Łomży od roku 2013. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Posiadamy certyfikację na świadczenie usługi sprzątania po śmierci w Łomży. Jesteśmy upoważnieni do wystawiania stosownych dokumentów, potwierdzających wykonanie usługi.

Nasza specjalizacja obejmuje:

  • sprzątanie po zgonie
  • sprzątanie po wypadku
  • sprzątanie po śmierci
  • sprzątanie po samobójstwie
  • dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu
  • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
  • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
  • ozonowanie pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnych zapachów
  • dezynfekcja, dezodoryzacja, dezynsekcja
  • utylizacja i wywóz niebezpiecznych odpadów

Jesteśmy firmą sprzątającą po zwłokach w Łomży. Do wykonywanej pracy podchodzimy profesjonalnie w każdym detalu. Do czyszczenia wykorzystujemy wyłącznie niezawodne, specjalistyczne maszyny. Są to przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary, zmgławiacze elektryczne ULV oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń z użyciem suchego lodu.

Zlecając nam sprzątanie mieszkania po zgonach w Łomży, możemy zagwarantować wykonanie usługi na najwyższym poziomie – szybko, dokładnie i skutecznie, a przede wszystkim z zachowaniem wszelkich norm etycznych. Nasi pracownicy to wykwalifikowani pracownicy.

Nasze realizacje:

Certyfikat - sprzątanie po zmarłych - Łomża
Dezynfekcja po zmarłych osobach w Łomży

Dezynfekcja po zgonie Utylizacja i wywóz odpadów Łomża woj. podlaskie

Działamy profesjonalnie na każdym etapie naszej pracy. Podczas sprzątania po zmarłych w Łomży, wykorzystujemy niezwykle skuteczne środki dezynfekujące, tj. granulat w proszku oraz specjalistyczne urządzenie do czyszczenia i dezynfekcji suchym lodem – Cold Jet Aero 40FP. Wywożenie niebezpiecznych materiałów biologicznych odbywa się w przeznaczonych do tego celu opakowaniach ze znacznikiem biohazard i transportowane są one specjalistycznym pojazdem.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Łomży

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania w mieście Łomża lub okolicy. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń na terenie Łomży

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Czyszczenie suchym lodem Sprzątanie po zgonie suchym lodem w Andrychowie sposobem na odzyskanie wartościowych przedmiotów. To całkowicie nieinwazyjna, unikatowa metoda czyszczenia oraz dezynfekowania, polegająca na wyrzucaniu pod ciśnieniem granulek suchego lodu o temperaturze -79 °C. Wykorzystuje się w tutaj zjawisko sublimacji a więc przechodzenia ze stanu stałego bezpośrednio w gazowy.

Nasze usługi sprzątania mieszkań po zgonach w Łomży wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych pracowników. Działamy również na terenie Katowic, Krakowa, Bielsko-Białej, Częstochowy i Opola.

Sprzątanie po zmarłych
Czym czyścimy? Suchy lód to zmrożony dwutlenek węgla. Substancja ta nie rozpuszcza się, lecz sublimuje, czyli przechodzi bezpośrednio w stan gazowy. Dzięki tej technologii można wyczyścić miejsca, gdzie działanie wody jest niepożądane. Ta unikalna technologia jest już w Polsce!

Atrakcyjne ceny oferowanych usług, sprawiły, iż naszą pracę świadczymy w województwach; dolnośląskim, śląskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Sprzątanie mieszkania po zgonie

Sprzątanie po zmarłym powinno zawsze być wykonywane przez profesjonalistów. Samodzielne sprzątanie pomieszczeń może być nieefektywne i czasochłonne, a i tak nie przyniesie zamierzonego skutku. Może ponadto spowodować groźne dla zdrowia następstwa, nawet zagrożenie życia. Ciało w trakcie rozkładu wydziela trujące toksyny – ponad 30 związków chemicznych, które mogą być niebezpieczne dla osób przebywających w pobliżu.  Pomieszczenie, w którym ciało zmarłego się znajdowało, przed profesjonalnie wykonanym sprzątaniem nie nadaje się do użytku.

Transport odpadów niebezpiecznych

Podczas sprzątania mieszkania po zmarłym, oraz transportu odpadów niebezpiecznych, co jest dla nas kluczowym elementem, przestrzegamy wszelkich procedur i norm prawa. Naszą pracę wykonujemy z zachowaniem najwyższy standardów obowiązujących w branży.

Dezynfekcja

Ze względu na zagrożenie ze strony niebezpiecznych drobnoustrojów, sprzątanie po zwłokach w Łomży najlepiej zlecić profesjonalistom. Wykonają oni dezynfekcji pomieszczeń przy użyciu silnych, specjalistycznych środków dezynfekujących, np. podchlorynu wapnia oraz urządzeń do oprysku ciśnieniowego.

Sprzątanie obiektów zaniedbanych

Jesteśmy firmą sprzątającą nie tylko po wypadkach w Łomży i czyszczącą pomieszczenia po zgonach, ale zajmujemy się również porządkowaniem obiektów zaniedbanych. Są to lokale mieszkalne, usługowe, piwnice, garaże a także pomieszczenie gospodarcze. W ramach usługi wywożone są stare meble oraz wszelkie przedmioty zbierane latami.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłych w Łomży

Sprzątanie po zgonie Łomża - nasz zespół

Nasza firma od wielu lat oferuje specjalistyczne sprzątanie mieszkań po zgonie w Łomży i okolicy. Jesteśmy dostępni pod telefonem 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasza prace wykonujemy szybko, dyskretnie i profesjonalnie z zachowaniem wszelkich wymaganych zasad bezpieczeństwa.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Z chęcią pomożemy.

zespol-sprzatania-po-zmarlych