Sprzątanie po zmarłym w Lubinie

Sprzątanie po zmarłych Lubin

+48 71 750 62 04 - Zadzwoń
zaniedbane mieszkanie po zmarłej osobie w Lubinie

Całodobowe sprzątanie po zmarłych Lubin

Bazując na naszym doświadczeniu zdobytym podczas licznych realizacji, pragniemy Państwu zaoferować sprzątanie po zmarłych w Lubinie. Zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem po śmierci w dzielnicach takich jak: Olsza, Małomice, Zameczno, Stary Lubin. Oznacza to, że myjemy dokładnie wszystkie zabrudzenia po zgonie, usuwamy skażone biologicznie ślady, dezynfekujemy oraz pozbywamy się uciążliwego fetoru, a na koniec utylizujemy przedmioty z mieszkania zmarłego. Jeśli chcą poznać Państwo szczegóły naszej oferty, zapraszamy do kontaktu 24/7. 
odkażanie mieszkania po zmarłym w Lubinie

Odkażanie mieszkań po zmarłych Dolny Śląsk

Po śmierci człowieka w jego ciele dochodzi do nieodwracalnych procesów, podczas których produkowane są niebezpieczne dla naszego zdrowia toksyczne substancje. Rozprzestrzeniają się one po całym mieszkaniu, a na ich największą ekspozycję narażone jest szczególnie miejsce, gdzie leżał zmarły. Nasi pracownicy zajmują się wówczas skuteczną dezynfekcją i odkażaniem przedmiotów po zmarłych, w tym mebli ścian oraz podłóg. Usługi sprzątania po zgonach wykonujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego. 
pomoc przy wypadkach na drodze Kastelnik Lubin

Sprzątanie po zwłokach w przestrzeniach publicznych

Wypadek w miejscach publicznych, a w szczególności ten śmiertelny, niesie za sobą konsekwencje. Sprzątaniem takich miejsc ewidentnie powinna zająć się specjalistyczna firma sprzątająca, która zna wszystkie zasady i etapy sprzątania miejsc po zwłokach. Szkolenie naszych pracowników to bardzo ważny aspekt, dający gwarancję, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z naszych usług. Ponadto stawiamy od zawsze na specjalistyczny sprzęt do dezynfekcji i sprzątania miejsc publicznych, dzięki któremu usuniemy nawet najsilniejsze zabrudzenia po śmierci.  

Certyfikat CMPZ 2020 Czyszczenie biologicznie niebezpiecznych miejsc

Nasi pracownicy podczas realizacji sprzątania po zmarłych w Lubinie, są zawsze  odpowiednio zabezpieczeni odzieżą ochronną oraz w trakcie pracy przestrzegają zasad BHP.

Po wykonaniu zabiegu dezynfekcji wystawiamy stosowne dokumenty  oraz zaświedczenie – certyfikat dezynfekcji i czyszczenia po zgonie, określający sposób realizacji usługi.

Jesteśmy dostępni całodobowo, więc zapraszamy do kontaktu!

  • Sprzątanie po zmarłych Lubin;
  • czyszczenie po zmarłych w halach przemysłowych;
  • usuwanie uciążliwego zapachu po zgonie;
  • dezynfekcjia po samobójstwie;
  • sprzątanie i likwidacja śladów po wypadkach komunikacyjnych;
  • ozonowanie mieszkań po zmarłej osobie;
  • usuwanie wirusów, grzybów i bakterii po zgonach;

Dezynfekcja funeralna po zmarłych to zadanie dla specjalistycznej ekipy sprzątającej, Kastelnik – OstatnieSprzątanie Lubin jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Co nas wyróżnia? Profesjonalne i kompleksowe podejście do wykonywanych usług. Działamy nie tylko na terenie Lubina, ale i innych miastach.

Nasze realizacje we wrocławskich mieszkaniach i okolicach Lubina:

Certyfikat sprzatania po zmarłych w Lublinie
Likwidacja zapachów po zmarłych

Dezynfekcja po zgonie Suchy lód - CO2 - nie tylko dla polskiego przemysłu

Naszym celem jest świadczenie usługi sprzątania po zmarłym w Lubinie na jak najwyższym poziomie, dlatego właśnie, mając dostęp do najnowszych technologii  dostępnych na rynku,  używamy zaawansowanej metody mycia posadzek zestalonym dwutlenkiem węgla. Do urządzeń z naszego parku maszyn zaliczyć można  Cold Jet AERO 40 FP. Urządzenie to podczas prac czyszczących  wystrzeliwuje suchy lód pod ogromnym ciśnieniem 140 PSI (9.7 bara). Jedną z głównych zalet czyszczenia miejsc śmierci tą metodą jest niewytwarzanie odpadów wtórnych oraz możliwość usunięcia zaawansowanych zabrudzeń z zakrwawionych powierzchni. Idealnie sprawdza się nie tylko w zakładach przemysłowych, ale również branży funeralnej.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Kompleksowa dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych w Lubinie

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania w mieście Lubin. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłym z Lubina

PLN 150 /1h

Po śmierci w ciele człowieka  dochodzi do licznych procesów chemicznych, wskutek których powstają niebezpieczne dla zdrowia wirusy, grzyby oraz bakterie, a naszym zadaniem jest dezynfekcja wszystkich powierzchni, na których się znajdują, w celu ich usunięcia.

Usuwanie skutków wypadków

PLN 700 /od*

Po śmiertelnych wypadkach w miejscach publicznych ważne jest jak najszybsze pozbycie się jego skutków. Aby skutecznie i szybko je usunąć potrzebny jest odpowiednie wyposażenie np. Karcher IB 7/40 ADV, dlatego takowe posiadamy. 

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Czyszczenie suchym lodem Ta idealna metoda, wykorzystująca lód o temperaturze -79 stopni Celsjusza sprawdza się idealnie na terenie dużych hal w przetwórstwie spożywczym, ale i na różnego rodzaju liniach produkcyjnych. Rozwiązanie to nie generuje odpadów chemicznych oraz nie powoduje korozji. Podczas świadczenia tej usługi nie ma konieczności demontażu maszyn przemysłowych.

Oferujemy sprzątania mieszkań po zgonach w Lubinie, przeprowadzana wyłącznie przez doświadczonych pracowników. Pracujemy również na terenie miasta Katowic, Krakowa, Bielsko-Białej, Częstochowy i Opola.

Technologia 2020 Suchy lód to zmrożony dwutlenek węgla. Substancja ta nie rozpuszcza się, lecz sublimuje, czyli przechodzi bezpośrednio w stan gazowy. Dzięki tej technologii można wyczyścić miejsca, gdzie działanie wody jest niepożądane. Ta unikalna technologia jest już w Polsce!

Stosunek ceny do jakości oferowanych usług, sprawił, iż nasze usługi świadczymy nie tylko w województwie  dolnośląskim, ale również  śląskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Rozkładające się ciało - substancje toksyczne szkodliwe dla zdrowia

Zagłębiając się w tak delikatny, a zarazem ważny temat, nie możemy pominąć aspektu substancji toksycznych, z którymi na co dzień mierzy się nasza firma. Śmierć to stan człowieka, który charakteryzuje się ustaniem wszystkich oznak życia. Potem wskutek enzymów dochodzi do obecności bakterii gnilnych. Gdy do krwi dochodzą bakterie, powstają tzw. smugi dyfuzyjne. W skład jadów trupich wchodzą: kawaderyna, putrescyna, neuryna, metyloguanidyna. Podczas sprzątania po zmarłych naszym celem jest usunięcie tychże substancji za pomocą innowacyjnych technologii oraz preparatów dezynfekujących.

Zamgławianie pomieszczeń mieszkalnych po zmarłym

Do naszych usług przeprowadzanych na terenie Dolnego Śląska  zaliczamy również zamgławianie mieszkań  po zmarłych. Za pomocą sprzętu, służącego do zamgławiania skutecznie przeprowadzamy dezynfekcje. Produkt, którego używamy w tym celu, ma skład oparty na czwartorzędowych solach amonowych. Metoda ta sprawdza się najlepiej przy dezynfekcji szkół, basenów czy innych obiektów użyteczności publicznej.

Etapy sprzątania mieszkań po zmarłych podczas usuwania substancji toksycznych

Podczas sprzątania po zmarłych naszym celem jest pozbycie się wszystkich skażonych mebli, przedmiotów oraz skuteczna dezynfekcja. Musimy pamiętać o tym, że mamy do czynienia z substancjami toksycznymi tj. trupim jadem, dlatego nasi pracownicy dbają o swoje bezpieczeństwo, zakładając fartuchy, maski i rękawice. Po odpowiednim zabezpieczeniu przystępują do wykonywania usługi. Na sam koniec powstałe odpady utylizujemy w przeznaczonych do tego miejscach.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych w Lubinie

Niezbędną czynnością podczas sprzątania po zgonach jest zadbanie o dokładne zdezynfekowanie całego mieszkania. W ramach prac dezynfekcyjnych pierwszym krokiem jest pozbycie się skażonych (niebezpiecznych dla zdrowia człowieka) przedmiotów. Transportujemy je następnie  za pomocą specjalnym samochodów do utylizacji. Potem zabieramy się za dezynfekcje pomieszczeń oraz przedmiotów, które z pewnym powodów klient chce zatrzymać. Dezynfekujemy je w specjalnej wannie z użyciem profesjonalnych środków.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłych Lubin - nasz zespół

Nasza firma to zespół specjalistów oferujących  specjalistyczne sprzątanie mieszkań po zmarłych w Lubinie. Czekamy na Państwa telefony całą dobę, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące dezynfekcji po zgonie. Masz pytania? Zadzwoń teraz!

Najlepsza jakość na rynku usług funeralalnuych.

dział handlowy firmy sprzątającej po zmarłych