Sprzątanie po zgonach Siedlce

Sprzątanie po zgonach Siedlce

+48 735 960 510 - Zadzwoń
sprzatanie-mieszkan-po-zgonie-siedlce

Sprzątanie po zmarłych w Siedlcach

Kompleksowe czyszczenie oraz fachowa dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych. Wywóz wraz z utylizacją mebli oraz odpadów niebezpiecznych.
ozonowanie-pomieszczen-siedlce

Ozonowanie mieszkań po zwłokach

Skuteczne ozonowanie mieszkań oraz niwelowanie nieprzyjemnego zapachu po zwłokach. Na życzenie certyfikat poświadczający fachowe wykonanie usługi.
sprzatanie-po-wypadku-siedlce

Sprzątanie po zgonach w Siedlcach

Precyzyjne sprzątanie śmierci w Siedlcach na skutek wypadków w miejscu pracy lub komunikacyjnych. Współpraca ze służbami ratowniczymi, pogotowiem, policją oraz strażą pożarną.

Certyfikat CMPZ 2024 Dezynfekcja niebezpiecznych miejsc - Siedlce

Nasza firma sprzątająca po zgonach w Siedlcach istnieje na rynku od 2013 roku. Świadczymy usługi odkażania i sprzątania mieszkań po zmarłych, po wypadkach komunikacyjnych oraz po zdarzeniach m.in. w zakładach pracy na terenie Siedlec i okolic. Profesjonalizm naszych usług oraz fachowość ich wykonania potwierdzamy wystawieniem certyfikatu dotyczącego specjalistycznego czyszczenia miejsc po zgonie w Siedlcach.

Posiadamy cały szereg usług m.in.:

 • sprzątanie po zwłokach
 • sprzątanie po zgonie
 • sprzątanie po wypadku
 • sprzątanie po samobójstwie
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Do wykonywania naszych usług wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny. Są to m.in.przemysłowe generatory ozonu, maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu, profesjonalne wytwornice pary oraz zamgławiacze elektryczne ULV. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

certyfikat-siedlce
Likwidacja zapachów po zmarłych

Sprzątanie po zwłokach - Siedlce Profesjonalna utylizacja i wywóz odpadów woj. mazowieckie

Nasze kompleksowe usługi czyszczenia oraz dezynfekowania pomieszczeń po zmarłym w Siedlcach wykonujemy zgodnie ze sztuką funeralną. Wykorzystujemy wyjątkowo niezawodne środki dezynfekujące. Jest to m.in. granulat w postaci proszku o szerokim zakresie zastosowania. Nasi fachowcy posiadają specjalistyczne urządzenia do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni suchym lodem Cold Jet Aero 40FP. Transport wszystkich materiałów biologicznych, w tym także niebezpiecznych odbywa się specjalistycznym pojazdem ze znacznikiem „biohazard”. Tego typu produkty uboczne przewożone są w odpowiednich opakowaniach.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Siedlce

Sprzątanie po zgonach w Siedlcach

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkań po zmarłych. W celu szczegółowej wyceny
i umówienia terminu,
prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń po zwłokach

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy po zwłokach, zwalczamy wirusy, bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie zapach związany ze zgonem bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po śmierci na skutek wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcja powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie po zgonach Siedlce - czyszczenie suchym lodem Do sprzątania wykorzystujemy urządzenie pracujące pod wysokim ciśnieniem. Granulki suchego lodu, przy temperaturze - 79 °C uderzają o powierzchnię, czyszcząc ją oraz dezynfekując w tym samym czasie.

Pracujemy we wszystkich miastach województwa mazowieckiego tj. Siedlce. Obsługujemy również klientów z innych miast Polski, np. Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław – zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zgonie
Czym jest suchy lód? Zmrożony dwutlenek węgla popularnie nazywany jest suchym lodem. Jest to unikalna technologia, która od kilku lat dostępna jest również w Polsce. Suchy lód ulega procesowi sublimacji, czyli przejścia bezpośrednio w stan gazowy. Suchego lodu nie można rozpuścić.

Atrakcyjne ceny oferowanych usług, sprawiły, iż naszą pracę świadczymy w województwach; śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Siedlce

Rozkład ciała skutkuje uwolnieniem ponad 30 związków chemicznych, często niebezpiecznych dla zdrowia innych osób. Podczas sprzątania mieszkań po zgonach w Siedlcach przestrzegamy zasad bezpieczeństwa BHP.

Transport odpadów niebezpiecznych - Siedlce

Podczas wykonywania naszych usług nie zapominamy o przestrzeganiu norm i procedur. Transport odpadów niebezpiecznych odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów.

Dezynfekcja - Siedlce

Sprzątanie mieszkań po zgonach, czy po zmarłych w Siedlcach często uzupełniamy także dezynfekcją. Używamy specjalistycznych środków dezynfekujących, np. podchlorynu wapnia. W pracy korzystamy także z nowoczesnych urządzeń służących do oprysku ciśnieniowego oraz dezynfekantów bakteriobójczych oraz wirusobójczych.

Sprzątanie obiektów zaniedbanych - Siedlce

Sprzątanie mieszkań, domów i pomieszczeń zaniedbanych w Siedlcach i okolicach to nasz chleb powszedni. Nasze usługi obejmują także czyszczenie piwnic, garaży i np. komórek. Wywozimy również stare meble oraz inne przedmioty przeznaczone do utylizacji.

FAQ

W lokalu w Siedlcach, gdzie odkryto zwłoki, odczuwalny jest specyficzny zapach świadczący o rozkładzie. Intensyfikuje się on w zależności od czasu, przez który ciało pozostawało niewykryte i ulegało dekompozycji. Aby wyeliminować ten aromat, niezbędne jest pozbycie się przedmiotów zanieczyszczonych biologicznie. Następnie przeprowadzamy proces ozonowania oraz aplikujemy środki chemiczne, które niszczą patogeny i neutralizują niechciane wonie. W przypadku, gdy ciało było obecne w przestrzeni przez dłuższy czas, zaleca się usunięcie większości elementów wyposażenia, co może wymagać powtórzenia ozonowania. Choć gruntowne czyszczenie znacząco redukuje zapach, może on jeszcze przez pewien czas utrzymywać się, ale zazwyczaj zanika po generalnym odnowieniu mieszkania i wprowadzeniu nowych, świeżych elementów i zapachów do wnętrza.
W siedleckim mieszkaniu po znalezieniu zwłok trzeba usunąć wszelkie biologicznie zanieczyszczone przedmioty. Meble, które nie miały bezpośredniego kontaktu z ciałem, mogą pozostać, ale ich zachowanie zależy od czasu obecności zwłok. Dłuższa ekspozycja może wymagać wymiany podłogowych elementów, jak panele czy wykładziny, by wyeliminować resztki zapachu.
W procesie porządkowania lokalu po zgonie w Siedlcach, umożliwiamy obecność bliskich lub osoby odpowiedzialne za zlecenie usługi. Zanim jednak umożliwimy wejście do mieszkania, wykonujemy wstępną dezynfekcję, gwarantując, że środowisko jest bezpieczne. Dla dodatkowego zabezpieczenia, zapewniamy każdej osobie kombinezon, rękawice oraz maskę ochronną, co pozwala na bezpieczne przebywanie w miejscu, które było narażone na biologiczne zanieczyszczenia.
W trakcie czyszczenia pomieszczeń w Siedlcach po zdarzeniach zgonu, oferujemy zleceniodawcy osobiste zabranie cennych przedmiotów i dokumentów. Jeśli jednak zleceniodawca woli nie wchodzić do środka, zapewniamy, że wszystkie wartościowe rzeczy, po dokładnej dezynfekcji, zostaną bezpiecznie przekazane właścicielowi. To podejście umożliwia zleceniodawcy odbiór swoich wartościowych przedmiotów w sposób, który zapewnia bezpieczeństwo i higienę.

Sprzątanie po zgonie Siedlce - zespół

Specjalistyczne sprzątanie po zgonie w Siedlcach realizujemy już od wielu lat. Jesteśmy dla Ciebie codziennie przez 24 godziny na dobę. Wyróżnia nas szybkość działania, dyskrecja oraz profesjonalizm.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas. Z zapałem pomożemy!

zespol-sprzatania-po-zmarlych