Sprzątanie po zgonach Inowrocław

Sprzątanie po zgonach Inowrocław

+48 52 522 32 07 - Zadzwoń
Sprzątanie po zwłokach Inowrocław

Sprzątanie po zmarłych w Inowrocławiu

Kompleksowe czyszczenie oraz fachowa dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych. Wywóz wraz z utylizacją mebli oraz odpadów niebezpiecznych.
Sprzątanie po zwłokach Inowrocław

Ozonowanie mieszkań po zwłokach

Skuteczne ozonowanie mieszkań oraz niwelowanie nieprzyjemnego zapachu po zwłokach. Na życzenie certyfikat poświadczający fachowe wykonanie usługi.
Sprzątanie po zmarłych w Inowrocławiu

Sprzątanie po zgonach w Inowrocławiu

Precyzyjne sprzątanie śmierci w Inowrocławiu na skutek wypadków w miejscu pracy lub komunikacyjnych. Współpraca ze służbami ratowniczymi, pogotowiem, policją oraz strażą pożarną.

Certyfikat CMPZ 2024 Dezynfekcja niebezpiecznych miejsc - Inowrocław

Nasza firma sprzątająca po zgonach w Inowrocławiu istnieje na rynku od 2013 roku. Świadczymy usługi odkażania i sprzątania mieszkań po zmarłych, po wypadkach komunikacyjnych oraz po zdarzeniach m.in. w zakładach pracy na terenie Inowrocławia i okolic. Profesjonalizm naszych usług oraz fachowość ich wykonania potwierdzamy wystawieniem certyfikatu dotyczącego specjalistycznego czyszczenia miejsc po zgonie w Inowrocławiu.

Posiadamy cały szereg usług m.in.:

 • sprzątanie po zwłokach
 • sprzątanie po zgonie
 • sprzątanie po wypadku
 • sprzątanie po samobójstwie
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Do wykonywania naszych usług wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny. Są to m.in. przemysłowe generatory ozonu, maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu, profesjonalne wytwornice pary oraz zamgławiacze elektryczne ULV. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Inowrocławiu
czyszczenie po zmarłych w Inowrocławiu

Dezynfekowanie po zmarłych - Inowrocław Profesjonalna utylizacja i wywóz odpadów woj. kujawsko-pomorskie

Nasze kompleksowe usługi czyszczenia oraz dezynfekowania pomieszczeń po zmarłym w Inowrocławiu wykonujemy zgodnie ze sztuką funeralną. Wykorzystujemy wyjątkowo niezawodne środki dezynfekujące. Jest to m.in. granulat w postaci proszku o szerokim zakresie zastosowania. Nasi fachowcy posiadają specjalistyczne urządzenia do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni suchym lodem Cold Jet Aero 40FP. Transport wszystkich materiałów biologicznych, w tym także niebezpiecznych odbywa się specjalistycznym pojazdem ze znacznikiem „biohazard”. Tego typu produkty uboczne przewożone są w odpowiednich opakowaniach.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Inowrocław

Sprzątanie po zgonach w Inowrocławiu

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkań po zmarłych. W celu szczegółowej wyceny
i umówienia terminu,
prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń po zwłokach

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy po zwłokach, zwalczamy wirusy, bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie zapach związany ze zgonem bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po śmierci na skutek wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcja powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie po zgonach Inowrocław - czyszczenie suchym lodem Do sprzątania wykorzystujemy urządzenie pracujące pod wysokim ciśnieniem. Granulki suchego lodu, przy temperaturze - 79 °C uderzają o powierzchnię, czyszcząc ją oraz dezynfekując w tym samym czasie.

Nasza firma sprzątająca po zwłokach i wypadkach świadczy swoje usługi na terenie całego województwa małopolskiego m.in. w Inowrocławiu, Olkuszu, Nowym Sączu, Wieliczce, Oświęcimiu i Zakopanem. Z należytym szacunkiem zajmiemy się także sprzątaniem po zmarłych w innych miastach Polski, między innymi w Katowicach, Wrocławiu, Opolu, Częstochowie i Bielsko-Białej.

Sprzątanie po zgonie
Czym jest suchy lód? Zmrożony dwutlenek węgla popularnie nazywany jest suchym lodem. Jest to unikalna technologia, która od kilku lat dostępna jest również w Polsce. Suchy lód ulega procesowi sublimacji, czyli przejścia bezpośrednio w stan gazowy. Suchego lodu nie można rozpuścić.

Korzystne ceny naszych usług sprzątania mieszkań po śmierci w Inowrocławiu sprawiły, że świadczymy je nie tylko w tym jednym mieście, ale także w innych województwach m.in. śląskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim oraz mazowieckim.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Inowrocław

Rozkład ciała skutkuje uwolnieniem ponad 30 związków chemicznych, często niebezpiecznych dla zdrowia innych osób. Podczas sprzątania mieszkań po zgonach w Inowrocławiu przestrzegamy zasad bezpieczeństwa BHP.

Transport odpadów niebezpiecznych - Inowrocław

Podczas wykonywania naszych usług nie zapominamy o przestrzeganiu norm i procedur. Transport odpadów niebezpiecznych odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów.

Dezynfekcja - Inowrocław

Sprzątanie mieszkań po zgonach, czy po zmarłych w Inowrocławiu często uzupełniamy także dezynfekcją. Używamy specjalistycznych środków dezynfekujących, np. podchlorynu wapnia. W pracy korzystamy także z nowoczesnych urządzeń służących do oprysku ciśnieniowego oraz dezynfektantów bakteriobójczych oraz wirusobójczych.

Sprzątanie obiektów zaniedbanych - Inowrocław

Sprzątanie mieszkań, domów i pomieszczeń zaniedbanych w Inowrocławiu i okolicach to nasz chleb powszedni. Nasze usługi obejmują także czyszczenie piwnic, garaży i np. komórek. Wywozimy również stare meble oraz inne przedmioty przeznaczone do utylizacji.

FAQ

W Inowrocławiu, w pomieszczeniach ze zwłokami, pojawia się charakterystyczny zapach zmarłej osoby, intensyfikujący się w miarę postępu procesu rozkładu. Aby go usunąć, konieczne jest zutylizowanie zanieczyszczonych biologicznie przedmiotów. Po gruntownym czyszczeniu stosujemy ozonowanie i oprysk chemiczny, co może wymagać kilkukrotnego powtórzenia w przypadku długotrwałej obecności zwłok. Mimo profesjonalnego sprzątania, zapach może utrzymywać się krótko, lecz po remoncie i wprowadzeniu nowego życia przestaje być wyczuwalny.
Zaleca się zutylizowanie zanieczyszczonych biologicznie przedmiotów, pozostawiając meble. Skuteczność usuwania zapachu zależy od czasu obecności zwłok, a długotrwała może wymagać usunięcia wykończenia podłogi, takiego jak panele czy drewno. Każda sytuacja jest jednak unikalna, a eksperci ds. sprzątania po zgonie w Inowrocławiu mogą dostarczyć dokładnych wskazówek z uwzględnieniem konkretnego przypadku.
Podczas sprzątania mieszkania po zmarłym w Inowrocławiu może być obecnych osoby bliskie lub zleceniodawcy. Przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję, zapewniając tym samym bezpieczeństwo pomieszczeń. Dodatkowo udostępniamy kombinezon ochronny, rękawice oraz maskę ochronną, dbając o pełną ochronę wszystkich obecnych podczas prac sprzątających.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonie w Inowrocławiu, zapewniamy Zleceniodawcy opcję osobistego zabrania dokumentów i wartościowych przedmiotów. W sytuacji, gdy klient nie chce wchodzić do mieszkania, wszystkie cenne przedmioty, dokumenty i pamiątki przekazujemy właścicielowi po wcześniejszym zdezynfekowaniu, zapewniając pełne bezpieczeństwo tych rzeczy.

Sprzątanie po zmarłych w Inowrocławiu

Sprzątanie po zgonie Inowrocław - nasz zespół

Specjalistyczne sprzątanie po zgonie w Inowrocławiu realizujemy już od wielu lat. Jesteśmy dla Ciebie codziennie przez 24 godziny na dobę. Wyróżnia nas szybkość działania, dyskrecja oraz profesjonalizm.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas. Z zapałem pomożemy!

zespol-sprzatania-po-zmarlych