Sprzątanie po zgonach Warszawa

Sprzątanie po zgonach w Pruszkowie

+48 22 350 72 32 - Zadzwoń
Sprzątanie po zmarłych Warszawa

Czyszczenie mieszkań po zgonie Pruszków

Wysokiej jakości sprzątanie mieszkań po zgonie w Pruszkowie oraz na terenie całego
województwa Mazowieckiego. W pakiecie oferujemy także dezynfekcję i ozonowanie.
Nasze usługi obejmują utylizację mebli i odpadów biologicznie niebezpiecznych.
Ozonowanie pomieszczeń po zgonach w Warszawie

Ozonowanie mieszkań po zgonach Mazowsze

Fachowe ozonowanie mieszkań i domów po zgonie w Pruszkowie. Profesjonalna dezynfekcja wraz z dezodoracją pomieszczeń. Podczas każdej interwencji wystawiamy certyfikaty jakości, które gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług.
Sprzątanie po zgonach w Warszawie

Szybkie czyszczenie miejsc po wypadkach Pruszkówv

Dokładne i kompleksowe usuwanie śladów po różnego typu wypadkach w miejscu pracy lub wypadkach komunikacyjnych. Sprawna współpraca ze służbami ratowniczymi oraz porządkowymi. Kooperacja z firmami ubezpieczeniowymi.

Certyfikat dezynfekcji po zgonie 2024 Sprzątanie mieszkań po śmierci w Pruszkowie

Nasza firma działa na rynku od 2013. Od 7 lat dostarczamy usługi obejmujące sprzątanie po zgonach zarówno w Pruszkowie, jak i na terenie całego województwa mazowieckiego. Nasza kompleksowa oferta obejmuje usuwanie śladów krwi, czyszczenie po zgonie w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach pracowników na terenie zakładu pracy, czy śmierci w wyniku samobójstw. Interweniujemy nawet w poważnych przypadkach śmierci po chorobach zakaźnych czy w przypadku odkrycia długo gnijących zwłok.  Naszą pracę wykonujemy z szacunkiem, wielką dokładnością oraz przy zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad BHP. Sprzątamy i odświeżamy mieszkania, domy, hale produkcyjne oraz wykonujemy dezynfekcję i ozonowanie pomieszczeń. Jeśli klient wyrazie takie życzenie, za wykonaną pracę wystawiamy specjalny certyfikat, który poświadcza dokładne, profesjonalne i bezpieczne posprzątanie po zgonie.

W naszej ofercie znajdziesz liczne usługi, m.in.:

 • sprzątanie po zwłokach – Pruszków;
 • dezynfekcja mieszkania po zgonie – Pruszków;
 • dezynfekcja po wypadku – Pruszków;
 • dezynfekcja po samobójstwie – Pruszków;
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu;
 • utylizacja mebli i sprzętów;
 • usuwanie śladów i sprzątanie po wypadkach drogowych;
 • usuwanie śladów po wypadkach na terenie zakładu pracy;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym;
 • usuwanie śladów po incydentach na terenie zakładu pracy;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci, tzw. ozonowanie;
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych, w tym krwi.

W naszej codziennej pracy używamy tylko najnowocześniejszego sprzętu. Do sprzątania po zgonach wykorzystujemy m.in przemysłowe generatory ozonu, zmgławiacze elektryczne ULV, a także profesjonalne wytwornice pary.  Przy wyjątkowo trudnych do usunięcia zabrudzeniach wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię czyszczenia suchym lodem. Dzięki naszym profesjonalnym urządzeniom możemy zagwarantować doskonały efekt pracy w bardzo szybkim czasie.

Zapraszamy do kontaktu w celach ustalenia dalszej współpracy w Pruszkowie i na obszarze województwa mazowieckiego!

Zapoznaj się z naszymi realizacjami:

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Pruszkowie

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Warszawie
Likwidacja zapachów po zmarłych

Profesjonalne sprzątanie mieszkań po zgonach Dezynfekcja mieszkań po zmarłej osobie Pruszków

Nasza firma sprzątająca po zgonach i wypadkach w Pruszkowie i okolicach (woj. mazowieckie) oferuje profesjonalne, kompleksowe usługi sprzątające i dezynfekcyjne. Nasze obowiązki wykonujemy dyskretnie, terminowo i zgodnie z obowiązującym prawem. Nasi technicy, przeszkoleni w ramach przestrzegania przepisów BHP stosują innowacyjne techniki odkażania pomieszczeń. Do sprzątania mieszkań, lokali, jak i zakładów produkcyjnych wykorzystują nowoczesną i innowacyjną technologię czyszczenia suchym lodem.  Zastosowanie granulatu suchego lodu o temperaturze 78,5˚C i prędkości ponad 500 km/h pozwala na usunięcie substancji niebezpiecznych oraz brudu z każdej powierzchni. Co ważne, czyszczenie lodem wyklucza konieczność zastosowania środków ściernych lub chemicznych oraz wody. W ten sposób eliminuje się ryzyko zniszczenia lub zalania cieczami czyszczonych powierzchni. Sprzątanie po zgonie w Pruszkowie za każdym razem wieńczy kompleksowa dezynfekcja przy użyciu starannie dopasowanych środków chemicznych. To sposób na zapewnienie bezpieczeństwa i najwyższej jakości naszych usług.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Wysokiej jakości sprzątanie po zgonie Pruszków

Oczyszczenie po zgonach

PLN 700 /od*

W ramach usługi oferujemy: utylizację mebli oraz sprzętów AGD, wywóz odpadów niebezpiecznych, remont podłóg i ścian. Każde sprzątanie obejmuje kompletną dezynfekcję mieszkania po zmarłym. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, o czym świadczą dziesiątki zadowolonych klientów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego w celu szczegółowej wyceny usług sprzątania po zmarłym zapraszamy do kontaktu.

Ozonowanie po śmierci

PLN 150 /1h

Oferujemy usuwanie wszelkich niebezpiecznych i toksycznych substancji wirusów, bakterii oraz zapachów w miejscu zgonu. Dzięki nowatorskiemu sprzętowi, zawsze w bezpieczny sposób likwidujemy przykre zapachy. Nie można lekceważyć nieprzyjemnego zapachu w miejscu zgonu. Czy wiesz, że substancje wydzielane przez zwłoki mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia? Ich wdychanie prowadzić może do zmian skórnych i chorób pokarmowych, a w najpoważniejszych przypadkach do śmierci. Dlatego, gdy masz jakiekolwiek podejrzenia odbierając mieszkanie po zmarłym, zamów ozonowanie pomieszczeń.

Sprzątanie miejsc po wypadkach

PLN 700 /od*

Przeprowadzamy prace sprzątające w miejscach wypadków, w tym śmiertelnych. Od kilku lat usługę tę wykonujemy za pomocą najnowocześniejszej, bardzo sterylnej metody czyszczenia suchym lodem. Dezynfekcja powierzchni po wypadku śmiertelnym suchym lodem* pozwala dokładnie i szybko usunąć plamy krwi i inne zabrudzenia. Po wykonanej pracy wystawiamy certyfikat jakości i przekazujemy dokumentacje z przeprowadzonych czynności. W celu uzyskania szczegółowej wyceny sprzątania po wypadku i umówienia dogodnego terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcja suchym lodem w skrajnie niskiej temperaturze -78,5 °C. Czyszczenie posadzek z krwi w zakładzie po wypadku Pruszków

Sprzątanie po zgonie
Czyszczenie suchym lodem Będąc pod ogromnie dużym ciśnieniem, suchy lód utrzymany w bardzo niskiej temperaturze (sięgającej aż - 78,5 °C) uderza w oczyszczaną powierzchnię. Czyszczone miejsce zostaje przemrożone i wyszorowane. Jednocześnie następuje solidna dezynfekcja. Ten sposób czyszczenia miejsc po zgonie jest uważany za najlepszą i najskuteczniejszą metodę do usuwania plam krwi i zabrudzeń po zgonie.

Pracujemy we wszystkich miastach województwa mazowieckiego: Radom, Płock, Ostrołęka, Siedlce, Ciechanów, Pruszków. Obsługujemy również klientów z pozostałych regionów i miast Polski, tj. Wrocław, OpoleKraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, –Zachęcamy do kontaktu w sprawie wyceny usług i nawiązania współpracy.

Sprzątanie po zmarłych
Jak czyścimy po śmierci? Do czyszczenia mieszkań po śmierci poza tradycyjnymi środkami czyszczącymi i dezynfekującymi, używamy suchego lodu. Granulat lodu pod wysokim ciśnieniem uderza w czyszczoną powierzchnię z prędkości 500 km/h. Tak wielka siła uderzenia tworzy energię kinetyczną, która w połączeniu z niską temperaturą granulatu, rozwarstwia zanieczyszczoną powierzchnię w tym krew zmarłego. Brud schodzi bez trudu, a powierzchnia zostaje odkażona. W ten sposób najczęściej czyścimy oraz dezynfekujemy pomieszczenia po zmarłych osobach. Nowatorska technologia czyszczenia miejsc po zgonie za pomocą lodu dostępna jest już dla naszych klientów w Pruszkowiei okolicach.

Z naszych kompleksowych usług skorzystać można na terenie całego województwa mazowieckiego.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Pruszków

W naszej pracy, gdy sprzątamy mieszkania po zgonach, kierujemy się jedną podstawową zasadą, mianowicie bezwzględnym przestrzeganiem zasad BH.  To nasz absolutny priorytet. Do pracy podchodzimy z uwagą, starannością oraz dyskrecją, dbając przy tym o jak najlepszy efekt. Staramy się by każdy klient był w stu procentach zadowolony z rezultatu naszej pracy, co zawsze udaje nam się osiągnąć. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie o naszej firmie.

Transport materiałów niebezpiecznych ADR

Transport materiałów niebezpiecznych to jedna z usług, którą oferujemy przy sprzątaniu mieszkań po zgonach. Procedura odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem oraz przy zachowaniu największej ostrożności. Nasi kierowcy posiadają uprawnienia ADR, które idzie w parze z ich długim doświadczeniem zawodowym. Transport krwi oraz zakażonych przedmiotów z mieszkania po zgonie jest usankcjonowany prawnie. Nasza firma zawsze działa szybko i dyskretnie, z poszanowaniem woli naszego klienta.

Profesjonalna dezynfekcja Mazowsze

W naszej ofercie znajdziesz także usługę gruntownej i dokładnej dezynfekcji pomieszczeń zagraconych i zaniedbanych. Usługa ta może iść w parze z czyszczeniem po śmierci, ale może być zamówiona oddzielnie. Do dezynfekcji zarówno w mieszkaniach jak i zakładach pracy używamy środków o szerokim spektrum działania. Korzystamy z najlepszych preparatów bakteriobójczych oraz wirusobójczych. Najwyższej klasy sprzęt i środki zapewniają wysoką jakość świadczonych usług.

Czyszczenie mieszkań zaniedbanych Pruszków

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu mieszkań tzw. zaniedbanych. Dezynfekujemy i sprzątamy przez lata nieużywane mieszkania lub brudne lokale na terenie Pruszkowie. Oferujemy także sprzątanie piwnic po zalaniu, porządkowanie strychów czy garaży, a także utylizację niepotrzebnego wyposażenia oraz mebli z zaniedbanych lokali.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie mieszkań po zgonie Pruszków

Nasze usługi świadczymy w Pruszkowie oraz na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy duże doświadczenie w branży związanej z dezynfekcją pomieszczeń po zmarłych osobach. Działamy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz szybkie i perfekcyjne wykonanie zamówionych usług.

Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące oferty oraz wycenę sprzątania mieszkania po zgonie, zadzwoń do nas teraz.

zespol-sprzatania-po-zmarlych