Dezynfekcja po zgonie Chrzanów

Sprzątanie po zmarłych Chrzanów

+48 12 350 60 51 - Zadzwoń
Sprzątanie po zgonach Chrzanów

Sprzątanie po zmarłych Chrzanów

Oferujemy usługę sprzątanie po zmarłym w Chrzanowie. Bazując na zdobytym podczas wielu realizacji doświadczeniu, gwarantujemy jej wykonanie w jak najszybszym terminie z zachowaniem wszelkich zasad BHP. W ramach sprzątania po zmarłym dogłębnie pozbywamy się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, pomieszczenia poddajemy ozonowaniu, pozbywamy się wszelakich bakterii i wirusów. Zapraszamy do kontaktu 24/7.
dezynfekcja po zgonach w Chrzanowie

Ozonowanie mieszkań po zgonie w Chrzanowie

Zajmujemy się pozbywaniem się wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów powstałych w mieszkaniach po zgonie w Chrzanowie. Skuteczną do tego metodą jest ozonowanie. Jej główną zaletą jest działanie dwutorowe, ponieważ eliminuje drobnoustroje ze wszystkich powierzchni, ale i z powietrza. Odkażanie po śmierci ozonem jest przeprowadzane przez naszych pracowników za pomocą specjalnego generatora.
czyszczenie po zmarłym w Chrzanowie

Sprzątanie po śmierci woj. małopolskie

Do naszych usług wliczyć możemy również usługę sprzątania po śmierci w miejscach publicznych i przemysłowych. Wiemy jak ważna tutaj, jest sprawność działania, a nasi pracownicy są gotowi, aby działać na terenie miasta Chrzanowa oraz jego okolicznych miejscowości tj. Oświęcim, Chełmek, Trzebinia czy Alwernia. Do sprzątania po zmarłym np. w wypadku w pracy, dokładamy wszelkiej dokładności i dyskrecji. Przestrzegamy zasad BHP oraz przepisów obowiązujących na terenie danego miejsca.

Certyfikat CMPZ 2024 Dezynfekcja pomieszczeń po śmierci Chrzanów

Specjalistyczne sprzątanie po zgonie w Chrzanowie to usługa, którą świadczymy przez całą dobę. Podczas jej wykonywania dokładamy wszelkich starań, aby wszystko odbywało się pod jak najwyższym rygorem BHP. Nasi pracownicy zaopatrzeni są w ochronną odzież tj. rękawice, maski, fartuchy, czy okulary potrzebne podczas mieszania silnych środków dezynfekujących. Niezwykle ważne jest zachowanie tych wszystkich środków prewencyjnych, ponieważ ciało po śmierci człowieka zawiera w sobie śmiertelne czynniki chorobotwórcze. Po wykonanej usłudze nasi fachowcy wręczają klientom certyfikat CMPZ.

 • Sprzątanie po zmarłych Chrzanów
 • Dezynfekcja po zgonie;
 • Sprzątanie mieszkania po śmierci w Chrzanowie;
 • Sprzątanie po zgonie na terenie województwa małopolskiego;
 • Sprzątanie po zmarłych w mieszkaniach;
 • Sprzątanie po zmarłym na terenach usługowych;
 • Sprzątanie po śmierci domów w powiecie chrzanowskim;
 • Pozbywanie się odoru powstałego po śmierci;
 • Utylizacja mebli;
 • Usuwanie krwi z miejsca wypadków po śmierci;
 • Sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • Odkażanie powierzchni z bakterii i grzybów;

Nasi specjaliści podczas sprzątania po śmierci w Chrzanowie spotykają się z różnymi przypadkami. Często podczas realizacji zlecenia z mieszkania wydobywa się nieprzyjemny zapach po wstały na wskutek związków odorotwórczych. Po wykryciu tego problemu zajmujemy się jego neutralizacją za pomocą produktów zawierająych aldehydy i ketony.

Wybrane realizacje Małopolska

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Krakowie
Likwidacja zapachów po zmarłych

Skuteczna dezynfekcja Chrzanów woj. małopolskie Usuwanie bakterii, wirusów i grzybów

Dokładność, z jaką działamy podczas sprzątania po zgonach na terenie chrzanowskim, wymaga od nas zastosowania skutecznych metod eliminacji namnożonych bakterii, wirusów oraz grzybów wytworzonych z ciała po śmierci i niebezpiecznych dla zdrowia. Szukając najlepszego rozwiązania, znaleźliśmy takie, które nie tylko jest skuteczne, ale i nieinwazyjne. Technologię suchego lodu, którą stosujemy wytwarzamy za pomocą innowacyjnego urządzenia Cold Jet AERO 40FP.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Profesjonalne sprzątanie po śmierci Chrzanów

Sprzątanie po śmierci Chrzanów

PLN 700 /od*

Usługę tę obejmują wszystkie czynności związane z: usuwaniem bakterii gnilnych po śmierci człowieka, dezynfekcją pomieszczeń z tychże drobnoustrojów oraz likwidacją nieprzyjemnego odoru. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo.

Ozonowanie mieszkań po zgonach

PLN 150 /1h

Zajmujemy się skuteczną likwidacją nieprzyjemnego odoru wydobywającego się z ciała po śmierci na wskutek rozkładu ciała. Podczas wykonania tej usługi zachowujemy wszelkie środki ostrożności, zasady BHP.

Likwidacja szkód po wypadkach

PLN 700 /od*

Miejsca wypadków komunikacyjnych wymagają specjalistycznego sprzątania, w szczególności, jeśli na ich miejscu nastąpiła śmierć. Podczas usuwania ciężkich zabrudzeń używamy profesjonalnego sprzętu Karcher IB 7/40 ADV.

Skuteczna technologia z zastosowaniem suchego lodu Usuwanie silnych zanieczyszczeń biologicznych z powierzchni płaskich

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie po zgonach Chrzanów - czyszczenie suchym lodem Dzięki szerokiemu spectrum zastosowania, metoda sprzątania za pomocą suchego lodu, to niezwykle skuteczny sposób na pozbycie się różnych rodzajów zabrudzeń na małych jak i dużych powierzchniach. nasi specjaliści stosują tę technologię, ponieważ daje ona im gwarancję wykonania usługi na jak najwyższym poziomie oraz nie sprawia, iż powstają odpady wtórne.

Nasza firma sprzątająca po zwłokach i wypadkach świadczy swoje usługi na terenie całego województwa małopolskiego m.in. w Chrzanowie, Nowym Sączu, Krakowie, Oświęcimiu i Zakopanem. Z należytym szacunkiem zajmiemy się także sprzątaniem po zmarłych w innych miastach Polski, między innymi w Katowicach, Wrocławiu, Opolu, Częstochowie i Bielsko-Białej.

Sprzątanie po zgonie
Obszar działania Sprzątanie silnych zabrudzeń z powierzchni dużych hal oferujemy wszystkim podmiotom z terenu powiatu chrzanowskiego, ale i również z pobliskich miast: Oświęcimia, Chełmka, Trzebinii, czy Alwerni. Działamy również w innych miastach tj. Jaworzno, Katowice, Zawiercie czy Częstochowa. Zapraszamy do kontaktu!

Atrakcyjne ceny naszych usług sprzątania mieszkań po śmierci w Chrzanowie sprawiły, że świadczymy je nie tylko w tym jednym mieście, ale także w innych województwach m.in. śląskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim oraz mazowieckim.

Sprzątanie po zmarłym Chrzanów

Podczas sprzątania po zmarłych w Chrzanowie stosujemy wysokiej jakości preparaty oraz skuteczne metody, do których należy m.in. ozonowanie, czy też dezynfekcja. Gdy zmarły chorował przed śmiercią na chorobę zakaźną, konieczna jest jak najszybsza dezynfekcja- nie tylko mieszkania, ale też przedmiotów i mebli się w nim znajdujących. Wszystkie odpady, powstałe podczas sprzątania po śmierci są uznawane za materiał zakaźny, dlatego należy umieścić je w stworzonych do tego oznaczonych pojemnikach i przetransportować specjalnym pojazdem do utylizacji.

Utylizacja skażonych mebli Małopolska

W trakcie procesu dezynfekcji musimy również zwrócić uwagę na przedmioty, które znajdowały się w pomieszczeniach po zmarłym. Po śmierci człowieka w ciele zaczynają zachodzić procesy gnilne, a wytworzone bakterie i grzyby wnikają następnie we wszystkie powierzchnie, dlatego przedmioty, które miały bezpośredni konta ze zmarłym powinniśmy zutylizować. Nasi pracownicy posiadają na to wszelkie zgody oraz środki

Neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów

Czy wiesz, iż za neutralizowanie zapachów powstałych po śmierci uznajemy dezaktywacje cząsteczek tworzących odór, a nie tylko maskowanie ich. Przykry zapach powstający po zgonie w połączeniu tlenku siarki metanu, pochodnych benzenu oraz długołańcuchowych węglowodorów, co czyni go nie tylko nieprzyjemnym, ale i niebezpiecznym dla zdrowia. Najczęściej dezaktywujemy je za pomocą specjalnych środków, które mają w składzie aldehydy i ketony, czyli tzw. eliminatory.

Czyszczenie maszyn i usuwanie śladów krwi

W swojej ofercie posiadamy również specjalistyczne czyszczenie maszyn przemysłowych po wypadku, ze śladami krwi. Nasi pracownicy skutecznie doczyszczają wszelakie zabrudzenia. Do działań, które wówczas prowadzimy, należy m.in. profesjonalne odkażanie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłych Chrzanów - nasz zespół

Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w Chrzanowie realizujemy już od wielu lat. Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą skorzystać z naszej usługi dezynfekcji mieszkań po zgonach lub utylizacji przedmiotów. Jesteśmy pod telefonem 24 godziny na dobę. Umówimy się na najszybszy termin realizacji oraz darmowo ją wycenimy.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas. Z zapałem pomożemy!

zespol-sprzatania-po-zmarlych