Profesjonalne sprzątanie po zgonach Częstochowa

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych w Częstochowie wraz z fachową dezynfekcją. Zgodny z procedurami wywóz wraz z utylizacją mebli i odpadów niebezpiecznych.

Skuteczne ozonowanie Częstochowa

Ozonowanie pomieszczeń w pełni efektywne i skuteczne. Profesjonalna dezynfekcja oraz usunięcie nieprzyjemnego zapachu. Dostępny certyfikat poręczający kompetentność usługi.

Kompleksowe czyszczenie miejsc po wypadkach Częstochowa

Pomieszczenia po wypadkach w zakładach pracy lub komunikacyjnych starannie i precyzyjnie wyczyszczone. Współpraca ze strażą pożarną, pogotowiem, policja i innymi służbami ratowniczymi i komunalnymi.

Certyfikat CMPZ 2020 Całościowe sprzątanie po zgonach Częstochowa

Naszą działalność prowadzimy od 2013 roku. Od początku istnienia świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi m.in. odkażania, sprzątania i czyszczenia po zgonach i wypadkach. Zgodnie ze sztuką funeralną dokonujemy sprzątań po zgonach w Częstochowie. Kompleksowo czyścimy miejsca pracy po wypadkach oraz przestrzenie po zdarzeniach komunikacyjnych. Oferujemy usługi na terenie Częstochowy i okolic. Gwarancją naszego profesjonalizmu jest certyfikat dotyczący specjalistycznego wykonania naszych usług, wystawiany po ukończeniu prac.

Przyjmiemy następujące prace do wykonania m.in.:

 • sprzątanie po zgonie – Częstochowa
 • sprzątanie po wypadku – Częstochowa
 • sprzątanie po zmarłych – Częstochowa
 • sprzątanie po samobójstwie – Częstochowa
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Do świadczenia naszych usług wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i środki. Wśród naszych maszyn znajdują się m.in. zamgławiacze elektryczne ULV, przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu. Skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę!

Kompleksowe sprzątanie po zgonach i dezynfekcja Częstochowa Utylizacja i wywóz odpadów, woj. Śląskie

Nasza firma sprzątająca po zgonach i wypadkach w Częstochowie usługi świadczy w pełni profesjonalnie oraz z należytym szacunkiem. Podstawą naszej pracy są nowoczesne technologie oraz najnowocześniejsze środki dezynfekujące m.in. wyjątkowo efektywny granulat w postaci proszku o szerokim spektrum zastosowania. Nasz zespół korzysta także ze specjalistycznego sprzętu Cold Jet Aero 40FP, który czyści i dezynfekuje suchym lodem. Materiał biologiczny niebezpieczny przewozimy własnym transportem z oznakowaniem „biohazard”.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Częstochowa

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zwłokach Częstochowa Suchy lód pozwala na skuteczne i pewne czyszczenie mieszkań po zwłokach, zgonach i śmierci. Proces odbywa się za pomocą urządzenia pracującego pod wysokim ciśnieniem. Sprzątanie mieszkań po zwłokach w Częstochowie suchym lodem (przy temperaturze - 79 °C) jednocześnie czyści i dezynfekuje pomieszczenie.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej aglomeracji śląskiej m.in. w Częstochowie, Zabrzu, Katowicach, Zawierciu i Tarnowskich Górach. Działamy również w całej Polsce, między innymi we Wrocławiu, Opolu, Bielsko-Białej i Krakowie.

Doskonała dezynfekcja – suchy lód Zmrożony dwutlenek węgla nazywany jest suchym lodem. Proces sublimacji sprawia, że lód ten się nie rozpuszcza, a od razu ze stanu stałego przechodzi w stan gazowy. To unikalna technologia, która dotarła również do Polski.

Atrakcyjne ceny naszych usług sprawiły, że jesteśmy dostępny także na terenie województwa m.in. śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, lubuskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, podkarpackiego oraz lubelskiego.

Solidne sprzątanie po zgonach i zmarłych Częstochowa

Po śmierci ciało uwalnia ponad 30 związków chemicznych. Wiele z nich może niekorzystnie wpływać na zdrowie osób, które wciąż użytkują pomieszczenie po zmarłym. Drobiazgowo przestrzegamy wszystkich procedur bezpieczeństwa BHP.

Sprawdzony transport materiałów niebezpiecznych Częstochowa

Wyróżniają nas najwyższe standardy usługi i rzetelność. Transport odbywa się z zachowaniem wszystkich norm, przepisów oraz procedur.

Profesjonalna dezynfekcja Częstochowa

Nasz zespół wykorzystuje tylko sprawdzone środki dezynfekujące o dużej skuteczności m.in. podchloryn wapnia. Podczas prac wykorzystujemy również dezynfektantów bakteriobójczych oraz wirusobójczych.

Fachowe czyszczenie obiektów zaniedbanych Częstochowa

Sprzątamy zaniedbane mieszkania, domy i pomieszczenia gospodarcze w Częstochowie i okolicach. Fachowo wyczyścimy także garaży i piwnice. Zajmujemy się wywozem i utylizacją starych mebli oraz innych przedmiotów.

Kompleksowe sprzątanie po zgonie Częstochowa

Do Twojej dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy błyskawiczną realizację zlecenia w pełnej dyskrecji. Działamy profesjonalnie, kompetentnie i bezpiecznie.

Chcesz znać szczegóły sprzątania po zgonie w Częstochowie i okolicy? Zadzwoń do nas! Odpowiemy na każde pytanie.