Sprzątanie po zmarłych w Tychach

Sprzątanie po zmarłych w Tychach

+48 735 960 510 - Zadzwoń
Sprzątanie po zmarłych w Tychach

Profesjonalne sprzątanie po zgonach Tychy Paprocany

Oferujemy najwyższej jakości czyszczenie, sprzątanie mieszkań po zgonie wraz z dezynfekcją pomieszczeń po zmarłej osobie. Zapewniamy utylizację mebli dla mieszkańców miasta Tychy, jak również wszelkich odpadów niebezpiecznych będących w mieszkaniu zmarłej osoby. Zapewniamy bezpieczny transport ADR.
Sprzątanie po zgonie - Tychy

Gruntowne ozonowanie mieszkań w Tychach

Mieszkasz na Śląsku? Zamów profesjonalne ozonowanie mieszkania w celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu po zmarłej osobie. Dla spółdzielni mieszkaniowych wystawiamy certyfikaty poświadczające jakościowe wykonanie usługi czyszczenia oraz dezynfekcji po zgonie lub po zdiagnozowanym przypadku. Usuwanie wirusów ozonem!
Sprzątanie po zwłokach Tychy

Sprzątanie po wypadku komunikacyjnym

Dokładne i szybkie sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych oraz dezynfekcja śladów krwi z posadzek w zakładach przemysłowych i produkcyjnych w których doszło do zdarzenia. Współpracujemy ze służbami porządkowymi, bhp oraz ubezpieczycielami na terenie całego kraju. Interwencje dla zakładów produkcyjnych przeprowadzamy w trybie pilnym. Zadzwoń!

Certyfikat CMPZ 2024 Dezynfekcja i sprzątanie zaniedbanych mieszkań Tychy

Nasza firma sprzątająca po zgonach Tychy, istnieje na rynku od 2013 roku. Pracujemy w różnych miastach. Od ponad 7 lat działamy w sektorze sprzątania mieszkań po zmarłych i dezynfekcji mieszkań po chorobach i wirusach dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Działamy na terenie całego województwa, oferując specjalistyczne usługi sprzątające po wypadkach i zdarzeniach losowych m.in. w zakładach pracy na terenie miasta Tychy oraz w okolicy tj. Bieruń, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Skoczów, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski. Wśród innych firm wyróżnia nas profesjonalizm usług oraz precyzyjność i drobiazgowość przy ich wykonaniu. Na życzenie klienta potwierdzamy jakość wykonania usługi poprzez wystawienie certyfikatu o specjalistycznym uprzątnięciu miejsc po zgonie lub wypadku.

 • sprzątanie po zwłokach Tychy Centrum;
 • sprzątanie po zgonie Tychy Jaroszowice;
 • sprzątanie po wypadkach na terenie KSSE;
 • sprzątanie po samobójstwie w hotelu Tychy Paprocany;
 • sprzątanie mieszkania po śmierci Tychy Śródmieście;
 • czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń po zalaniach Tychy Wygorzele;
 • czyszczenie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych;
 • czyszczenie i usuwanie śladów krwi, po wypadkach w zakładzie pracy;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłej osobie w mieszkaniu w Tychach;
 • ddd;
 • likwidowanie zapachu śmierci;
 • wywóz odpadów biologicznie niebezpiecznych z mieszkań po zmarłych osobach.

W pracy przy sprzątaniu mieszkań po zgonach i wypadkach gdzie występuje krew wykorzystujemy najwyższej jakości specjalistyczny sprzęt. W posiadaniu mamy m.in. generatory ozonu od 32g/h, maszyny do czyszczenia przy użyciu suchego lodu ColdJet, najnowszej generacji wytwornice pary a także zamgławiacze elektryczne ULV renomowanego producenta. Szukasz pomocy? Zadzwoń do nas dziś. Bezpłatna wycena!

Nasze realizacje w Tychach i okolicach:

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Tychach

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych Tychy Sprzątanie specjalistyczne dla przemysłu woj. Śląskie

Nasze najwyższej jakości usługi czyszczenia oraz dezynfekowania pomieszczeń po zmarłym w Tychach wykonujemy zgodnie z obowiązującymi zasadami BHP oraz z poszanowaniem Państwa prywatności. Największą wagę kładziemy na profesjonalizm i jakość, więc w pracy wykorzystujemy wyjątkowo niezawodne środki dezynfekujące, kładąc duży nacisk na ochronę osobista osób wykonujących czyszczenie specjalistyczne po zgonach.  Nasi pracownicy wyposażeni są przy każdej interwencji w specjalistyczne urządzenia do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni np. suchym lodem Cold Jet Aero 40FP. W pracy zawsze stawiamy na bezpieczeństwo, więc nasi fachowcy posiadają specjalny ubiór składający się z nieprzepuszczalnego wirusów i bakterii kombinezonu, pełnotwarzowej maski na twarz oraz grubych szczelnych rękawic.

Nasza oferta obejmuje również transport materiałów biologicznych, w tym niebezpiecznych ADR. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do przewozu takich odpadów. Transport substancji niebezpiecznych odbywa się pojazdem specjalistycznego przeznaczenia. 

Nasza firma sprzątająca mieszkania po zwłokach świadczy usługi czyszczące na terenie całego województwa śląskiego, m.in. w Tychach oraz w okolicznych miastach tj. Bojszowy, Bieruń, Świerczyniec, Lędziny, Imielin. W razie potrzeby zajmiemy się także sprzątaniem po zmarłych w innych miastach Polski np. w Katowicach, Wrocławiu, Opolu, Częstochowie i Bielsko-Białej.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczna firma sprzątająca po zmarłych Tychy

Czyszczenie po zmarłym

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli z mieszkań po zmarłych osobach. Wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie, sprzątanie pomieszczeń oraz remont mieszkań zaniedbanych.
Bezpłatna wycena
sprzątania po zgonie Tychy
umów dogodny termin spotkania.

Ozonowanie w rolnictwie

PLN 150 /1h

Szybko, bezpiecznie i w sposób ekologiczny neutralizujemy wszelkie niemiłe 
zapachy. Dzięki ozonowaniu zwalczamy wirusy, bakterie i grzyby w rolnictwie np. w chlewniach, oborach oraz kurnikach. Zdezynfekuj pomieszczenia gospodarcze w czasie kilku godzin. Zadzwoń do nas.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące miejsca po wypadkach w zakładach pracy na terenie KSSE. Stosujemy technologię czyszczenia suchym lodem oraz dezynfekujemy pomieszczenia. Jeżeli jesteś zainteresowany usuwaniem krwi po wypadku zapraszamy do kontaktu.

Sublimacja, czyszczenie suchym lodem w temperaturze -78,5 °C Technologia, która zmieniła oblicze branży sprzątającej w 2020 r.

Dezynfekcja suchym lodem woj. Śląskie Za pomocą suchego lodu czyszczenia po zwłokach, usuwanie śladów krwi można wykonywać w mieszkaniach, gdzie brak jest dostępu do wody oraz nie możemy stosować silnych środków chemicznych.

Pracujemy we wszystkich miastach aglomeracji Śląskiej oraz Zagłębia Dąbrowskiego  tj. Tychy, Pszczyna, Bojszowy, Imielin, Czechowice-Dziedzice, Skoczów, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz, Żory. Obsługujemy również klientów z innych miast Polski, np. Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław – zapraszamy do kontaktu!

Ostatniesprzatanie-pl Tychy Technologia czyszczenie suchym lodem jest w pełni bezpieczne dla środowiska. W tej metodzie nie używa się żadnych środków chemicznych. Ta unikalna technologia dostępna od dziś dla mieszkańców miasta Tychy.

Wysoka jakość usług, szybki czas realizacji zleceń, błyskawiczny dojazd do klienta to wszystko sprawiło, iż naszą pracę doceniono również w innych województwach; małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Sprzątanie mieszkania po zwłokach Tychy

Ile trujących związków chemicznych jest uwalnianych z ciała zmarłej osoby? W mieszkaniu gdzie nastąpił zgon człowieka może wystąpić nawet ponad 30 trujących związków chemicznych. Są one niezwykle szkodliwe dla zdrowia osób przebywających w takim mieszkaniu. Trzymanie się bezwzględnie zasad bezpieczeństwa BHP podczas czyszczenia pomieszczeń po zgonie lun zmarłej osobie to sprawa najważniejsza.

Transport odpadów niebezpiecznych

Transport odpadów niebezpiecznych to kolejny etap odkażania mieszkań po zmarłych osobach. Krew jest zaliczana jako odpad medyczny, biologiczny oraz niebezpieczny. W naszej firmie utylizacja elementów wyposażenia mieszkania odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, dbamy o umieszczenie substancji niebezpiecznej w specjalnych pojemnikach i ich przewóz przez osoby z uprawnieniami ADR.

Dezynfekcja pomieszczeń Tychy

Sprzątanie mieszkań po zgonach w Tychach uzupełniamy usługą dezynfekcji pomieszczeń. Dzięki niej po zakończeniu procesu czyszczenia oddajemy lokal w pełni gotowy do ponownego użytku lub do sprzedaży. Podczas dezynfekcji pomieszczeń używamy specjalistycznych środków chemicznych. Jesteśmy także wyposażeni w najwyższej klasy generatory ozonu w tym 80g/h urządzenia stosowane w przemyśle. Daje to pewność przeprowadzenia ozonowania w prawidłowy sposób, likwidując specyficzny zapach po zmarłej osobie tzw. odór śmierci.

Sprzątanie obiektów zaniedbanych

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzątaniem lokali po śmierci lub wypadkach komunikacyjnych i usuwaniu śladów krwi. W naszym bogatym repertuarze usług znajduje się także czyszczenie i uprzątnięcie zaniedbanych mieszkań, domów oraz pomieszczeń na strychach i w piwnicy. Nasze usługi realizujemy dla zarządców nieruchomości oraz wspólnot mieszkaniowych.  W bezpieczny sposób wywozimy również stare meble oraz inne przedmioty przeznaczone do utylizacji.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłym Tychy - nasz zespół

Oferujemy profesjonalne sprzątanie po zgonie w Tychach. O naszej jakości świadczy wieloletnia stała współpraca z zarządcami nieruchomości na terenie woj. śląskiego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie przez 24 godziny, 365 dni w roku.


Poznaj szczegóły naszej oferty dotyczącej dezynfekcji mieszkań po zmarłych osobach.
Bezpłatna wycena w jeden dzień – zadzwoń do nas!

zespol-sprzatania-po-zmarlych