dezynfekcja mieszkania po zmarłym Piotrków Trybunalski

Sprzątanie po zgonach Piotrków Trybunalski

+48 42 203 25 63 - Zadzwoń
Sprzątanie po zmarłych w piotrkowie

Sprzątanie po zgonach Piotrków Trybunalski

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem po zgonach w Piotrkowie Trybunalskim. Nasze usługi realizujemy przez 7 dni w tygodniu całodobowo. Pomagamy w przewozie skażonych rzeczy oraz likwidacji mieszkań po zmarłej osobie.
Sprzątanie po zwłokach Piotrków trybunalski

Dezynfekcja mieszkań po śmierci

W zakres prac mających na celu sprzątanie po zgonie wchodzi również dezynfekcja po śmierci. Polega ona na usuwaniu niebezpiecznych dla zdrowia substancji toksycznych wydobywających się z ciała człowieka po śmierci. Czynności te są przeprowadzane z zachowaniem należytych norm BHP.
Sprzątanie po zmarłych Piotrków

Sprzątanie po zmarłych Piotrków Trybunalski

Bezpieczne sprzątanie obiektu publicznego po wypadku śmiertelnym nie tylko w mieście Piotrków Trybunalski. Profesjonalne czyszczenie to pozbycie się śladów biologicznie niebezpiecznych. Oferujemy sprzątanie po zmarłych w miastach Aleksandrów Łódzki, Tomaszów Mazowiecki, Kutno, Zgierz.

Certyfikat CMPZ 2024 Czyszczenie biologicznie skażonych powierzchni

Oferujemy usługi kompleksowego sprzątania po zmarłych w Piotrkowie Trybunalskim oraz usuwanie przykrych zapachów z mieszkań. Kompleksowe podejście do klienta to nasz znak rozpoznawczy, dlatego każdy przypadek analizujemy indywidualnie. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, jak i do dużych fabryk, czy też korporacji. Nasze doświadczenie w dezynfekcji, jest wynikiem dużej ilości wykonanych realizacji. Działamy dokładnie i szybko, co pomaga w sprawnym sprzątaniu po zgonie. Po wykonanym zleceniu zostawiamy na to swoim klientom odpowiedni dokument.

Usługi, które świadczymy:

  • Sprzątanie po zgonach Piotrków Trybunalski;
  • Sprzątanie po zmarłych Łódzkie;
  • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów w domach;
  • Sprzątanie po śmierci samobójczej;
  • Utylizacja starych mebli;
  • Czyszczenie powierzchni publicznych po nagłych wypadkach;
  • Ozonowanie pomieszczeń w miejscu pracy;
  • Usuwanie bakterii i grzybów;
  • Deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja;
  • Likwidacja biologicznie skażonych przedmiotów;

Kastelnik Ostatnie Sprzątanie doświadczenie, jakie zdobyliśmy, wykonując nasze realizacje na terenie województwa łódzkiego, pozwalają nam zapewnić Państwu profesjonalną usługę z użyciem do tego odpowiednich do tego metod doczyszczających. Należytą uwagę trzeba zwrócić na usuwanie zapachu śmierci, wykonujemy: ozonowanie pomieszczeń, dezynfekcje i odkażanie. 

Wiemy, jak ciężka dla bliskich może być sytuacja zgonu w mieszkaniu, dlatego staramy się działać jak najszybciej, a zarazem skutecznie. To wyróżnia naszą firmę. Dbamy również o naszych pracowników, którzy są odpowiednio przeszkoleni i wiedzą jak pracować w takich warunkach.

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Piotrkowie Trybunalskim
Sprzątanie po zmarłych w Piotrkowie trybunalskim

Likwidacja zapachów po zgonach Dezynfekcja Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie

W skutecznym przeprowadzeniu dezynfekcji miejsca śmierci w Piotrkowie Trybunalskim należy użyć certyfikowanych urządzeń ze znakiem bezpieczeństwa CE. Dla techników z firmy Kastelnik niezbędny do tego jest Cold Jet Aero 40FP, który wytwarza suchy lód. 

Ponadto po wykonanej pracy związanej ze sprzątaniem po zmarłych likwidujemy wszystkie powstałe odpady, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 

 

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątanie miejsc śmierci Piotrków Trybunalski

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Specjalistyczne czyszczenie powierzchni po zmarłych, pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów, likwidacja skażonego mienia. Szczegóły zlecenia podajemy po ustaleniu zakresu prac z klientem.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Usuwanie niebezpiecznych substancji powstałych po zgonie unoszących się w powietrzu. Użycie skutecznej technologii nowoczesne generatory ozonu 240g/h.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Czyszczenie ścian za pomocą suchego lodu w miejscach użytku publicznego po wypadkach i usuwanie śladów krwi. Profesjonalne maszyna Karcher IB 7/40 ADV do dyspozycji 7/24h. Skuteczne usuwanie trudnych do zmycia substancji.

Usuwanie zanieczyszczeń suchym lodem Najskuteczniejsza metoda sprzątania po śmierci na trudne do zmycia zabrudzenia

Sprzątanie po zmarłych Łódź
-79ºC temperatura mrożenia Nie bez powodu jest to najskuteczniejsza metoda czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni, która wykorzystuje temperaturę -79ºC. Jej dużą zaletą jest brak wytwarzania odpadów wtórnych, co sprawia, iż jest ekologiczna

Usługi sprzątania po zgonach Łódzkie świadczymy nie świadczymy całodobowo nie tylko w Piotrkowie Trybunalskim, ale również Tuszynie, Wieluniu i Łowiczu.  Obsługujemy również klientów z innych miast Polski w tym z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Bielsko-Białej i Częstochowy, zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena w 20 min!

Sprzątanie po zgonie Łódź
Jak to się dzieje? Jeśli chcemy zrozumieć, jak działa czyszczenie suchym lodem, musimy wiedzieć, że polega ona na znanym nam zjawisku zmiany stanu skupienia. W tym przypadku jest to zmiana zestalonego dwutlenku węgla w stan gazowy, co przyczynia się do rozbijania zanieczyszczeń. W celu skorzystania ze sprzątania po zgonie prosimy o kontakt telefoniczny.

Oferujemy usługi czyszczenia po zwłokach w atrakcyjnych cenach, które wykonywane są przez przeszkolonych techników w zakresie sprzątania po śmierci. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Sprzątanie po zmarłym Piotrków Trybunalski

Mieszkanie, dom w Piotrkowie Trybunalskim, w którym znaleziono ciało zmarłego, wymaga sprzątania po zgonie. Jeżeli chcemy, aby miejsce zdarzenia nadawało się znów do zamieszkania, musimy poprosić o pomoc profesjonalistów. Smród oraz wszelkiego rodzaju bakterie są możliwe do usunięcia jedynie za pomocą odpowiednich metod np. dezynfekcji.

W celu usunięcia szkodliwych substancji wydzielających się z rozkładającego się ciała, miejsce zgonu należy poddać budynek profesjonalnemu sprzątaniu.

Pozbywanie się odpadów skażonych biologicznie

Odpowiednie obchodzenie się z odpadami powstałymi po zgonie to priorytet naszej pracy. Posiadamy do tego niezbędne kwalifikacje oraz środki. Klient nie musi martwić się tym, co zrobić  np. z  zakrwawionym dywanem po zmarłej osobie

Czyszczenie po zgonie Łódzkie

W sytuacji znalezienia zwłok w mieszkaniu jego czyszczenie należy zlecić profesjonalnej ekipie sprzątającej. Do tego typu pracy przykładamy dużą uwagę na rodzaj używanej metody, dlatego ważne jest tutaj ozonowanie pomieszczeń po zgonie, które usuwa z nich wszelkie patogeny. 

Usuwanie mebli z pomieszczeń zaniedbanych

Czyszczenie opuszczonych mieszkań lub zaniedbanych i brudnych pomieszczeń w Piotrkowie Trybunalskim to nasza specjalizacja. Przykładamy wszelkich starań, aby nasza praca była wykonywana rzetelnie i sprawnie, a sam klient był usatysfakcjonowany. Zapraszamy do kontaktu spadkobierców właścicieli domów, mieszkań oraz spółdzielnie mieszkaniowe. 

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zgonach Łódzkie - zespół

Jesteśmy dla Państwa 24/7 pod telefonem, aby móc szybko zadziałać, gdy wymaga tego sytuacja. Sprawna realizacja sprzątania po zgonie w Piotrkowie Trybunalskim i rzetelne wykonanie usługi, pozwoliło nam zdobyć pozycję lidera na terenie całego kraju.

Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wysłuchamy i doradzimy jak przeprowadzić profesjonalną dezynfekcję mieszkania po śmierci. 

Dział sprzedaży sprzątania po zmarłych w Łodzi