Sprzątanie po zgonach w Rzeszowie

Sprzątanie po zgonach w Rzeszowie

+48 17 7796 061 - Zadzwoń

Dezynfekcja po zmarłych Rzeszów

Porządkujemy pomieszczenia zaniedbane w Rzeszowie oraz na terenie woj. podkarpackiego. Specjalizujemy się przede wszystkim w usłudze „czyszczenie mieszkania po zgonie”. Oferujemy gruntowne ozonowanie pomieszczeń tj. odkażanie z zachowaniem wszelkich zasad BHP.

Czyszczenie miejsca śmierci Rzeszów

Nowoczesna technologia czyszczenia suchym lodem, od lat wykorzystywana jest podczas specjalistycznego sprzątania miejsc w których nastąpił zgon lub śmiertelny wypadek. Dezynfekcja zanieczyszczonej powierzchni, plam z krwi w temperaturze -78,5 °C. Zapytaj fachowca o poradę.

Sprzątanie po zmarłym Rzeszów Podkarpackie

Zadbamy o dezynfekcję po zgonie miejsca w których ujawniono zwłoki w stanie rozkładu. Trupi jad może być niezwykle niebezpieczny dla osób przebywających w pomieszczeniu w którym nastąpił zgon. Mieszkasz w Rzeszowie? Masz taki problem – nie próbuj czyścić krwi na własną rękę. Zleć tę czynność profesjonalistom!

Certyfikat jakości dla firm 2020 Utylizacja odpadów biologicznych po zgonie

Dla firm oraz klienta indywidualnego oferujemy po wykonaniu usługi certyfikat dotyczący specjalistycznego  czyszczenia miejsca po zgonie. Dysponujemy fachową wiedzą z dziedziny dezynfekcji, zajmujemy się profesjonalnym odkażaniem mieszkań po zgonie oraz czyszczeniem pojazdów po śmiertelnych wypadkach. W zakładach produkcyjnych oraz w zakładach przemysłowych współpracujemy z służbami BHP, przy usuwaniu skutków wypadku, Dbamy by udrożnić procesy produkcyjnej w fabryce jak najszybciej to tylko możliwe. . Na rynku usług specjalistycznych działamy od 2013 r. Specjalizujemy się w zleceniach typu:

 • czyszczenie oraz sprzątanie po zgonach,
 • czyszczenie oraz sprzątanie po zwłokach;
 • sprzątanie po wypadkach w zakładach pracy;
 • czyszczenie oraz sprzątanie po samobójstwie;
 • czyszczenie oraz sprzątanie po śmierci Rzeszów i okolice;
 • dezynfekcja po zalaniu;
 • czyszczenie i usuwanie krwi po wypadku w pracy, sklepie w firmie;
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy,
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym;
 • ddd – dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja;
 • usuwanie zapachu śmierci;
 • utylizacja odpadów biologicznych;

Jesteśmy firmą specjalizującą się czyszczeniu miejsc po zgonie. Każdego dnia, nasi wykwalifikowani technicy starają się pomóc w doprowadzeniu mieszkanie do stany przed wypadkiem. Stosujemy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia domów w których nastąpił zgon, śmierć. Technologia czyszczenia suchym lodem jest niezwykle szybko przyśpiesza procesy oczyszczania. Dezynfekcję wspomagamy przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu oraz profesjonalnych wytwornic pary. Masz problem? Zapraszamy do kontaktu.

Nasze realizacje w Rzeszowie i okolicach:

Likwidacja zapachów po zmarłych - Zgierz

Dezynfekcja miejsca po zgonie Technologia suchego lodu wsparciem w dezynfekcji

Czyszczenie mieszkań po zmarłych, na terenie Rzeszowa, Przemyśla, Mielca (woj. podkarpackie) przy użyciu suchego lodu, to mało inwazyjna metoda czyszczenia, w której jako czynnika roboczego używamy zmrożonego granulatu suchego lodu o temperaturze – 78,5°C. Dezynfekcja powierzchni poplamionych krwią posadzek w prywatnym mieszkaniu lub w fabryce na terenie której doszło do śmiertelnego wypadku zawsze wpieramy niezwykle skutecznymi środkami dezynfekującym z najwyższej półki. Jedną z zalet oczyszczania powierzchni z krwi przy użyciu suchego lodu jest fakt, iż nie wydziela on wilgoci! Nie zalewamy mieszkania silnym strumieniem wody. CO2 przechodzi bezpośrednio ze stanu stałego w gazowy. Nie jest to metoda ścierna wykorzystywana np. podczas sprzątania po pożarze, po czyszczeniu tą metodą nie powstają odpady. Nasza polityka rodzinnej firmy, która jest przyjazna dla klienta zobowiązuje nas już od 2013 r. do wprowadzenia innowacji i utrzymywania najwyższego poziomu świadczonych usług.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczna firma sprzątająca po zgonie Rzeszów

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Wywóz mebli oraz drobnych sprzętów gospodarstwa domowego,
utylizacja odpadów, demontaż paneli podłogowych,
mycie, sprzątanie oraz czyszczenie i dezynfekcja mieszkania po zmarłym. Niestety nie jest zlecenie dla firmy bez doświadczenia. W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zmarłym i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie po śmierci

PLN 150 /1h

Pozbędziemy się wszelkich szkodliwych związków z miejsca zgonu. Dyskretnie oraz w bezpieczny sposób niwelujemy nieprzyjemne zapachy. Zwalczamy wirusy
bakterie oraz grzyby. Trupi jad jest śmiertelnie niebezpieczny, czy wiesz, że może doprowadzić do licznych powikłań zdrowotnych, jak choćby zatrucia układu krwionośnego czy oddechowego? Zamów ozonowanie pomieszczenia po zwłokach.

Czyszczenie miejsc po wypadku

PLN 700 /od*

Oferujemy prace czyszczące po wypadkach śmiertelnych z wykorzystaniem maszyny do suchego lodu. Dezynfekcja powierzchni po wypadku śmiertelnym suchym lodem*. Usuwamy plamy krwi oraz wystawiamy certyfikat i dokumentacje z przeprowadzonych czynności.
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po wypadku
i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Mrożenie a suchym lodem w niskiej temperaturze -78,5 °C. Sprzątanie mieszkania po zgonie, zmarłym całe woj. Podkarpackie

Sprzątanie po zgonie
Czyszczenie suchym lodem Strzelając pod wysokim ciśnieniem granulat suchego lodu w niezwykle niskiej temperaturze - 78,5 °C uderza w czyszczoną powierzchnie , przemrażając ją oraz dezynfekując ją w tym samym czasie. Najbezpieczniejsza metoda, którą pozbędziesz się plam krwi po zgonie.

Pracujemy we wszystkich miastach województwa podkarpackiego tj. Rzeszów, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno, Mielec, Stalowa Wola, Dębica, Sanok, Łańcut, Leżajsk, Strzyżów. Obsługujemy również klientów z pozostałych miast Polski, tj. Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław – chętnie pomożemy. Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń teraz!

Sprzątanie po zmarłych
Jak czyścimy po śmierci? Używamy między innymi suchego lodu, jest to zestalony dwutlenek węgla! Granulat
ten, pod wysokim ciśnieniem uderza w czyszczoną powierzchnię z prędkości 500 km/h, w wyniku tego uderzenia powstaje energia kinetyczna, która w połączeniu z niską temperaturą granulatu, rozwarstwia zanieczyszczoną powierzchnię w tym krew zmarłego. W ten oto sposób czyścimy oraz dezynfekujemy pomieszczenia po zmarłych osobach. Ta nowatorska technologia czyszczenia miejsc po zgonie dostępna jest już dla naszych klientów w Rzeszowie i okolicy.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Rzeszów

Czy wiesz, że po zgonie w trakcie rozkładu ciała, uwalnianych jest ponad trzydzieści trujących związków chemicznych, które są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia osób przebywających w tym pomieszczeniu. Przestrzeganie restrykcyjnych procedur bezpieczeństwa BHP to sprawa niezwykle istotna, podczas wykonywania prac związanych z dezynfekcją, ozonowaniem miejsc po zmarłym.

Utylizacja odpadów biologicznych woj. Podkarpackie

Podczas sprzątania mieszkania po zgonach, oraz transportu odpadów niebezpiecznych, konieczne jest posiadanie dokumentacji zgodnej z przepisami dotyczącymi transportu odpadów niebezpiecznych drogami publicznymi. Transport krwi z mieszkania po zgonie to proces  niezwykle skomplikowany usankcjonowany prawnie.  Pracę swą wykonujemy dyskretnie z poszanowaniem dla klienta oraz w zgodzie ze standardami i normami prawa obowiązującymi w branży.

Dezynfekcja po zgonie Rzeszów

Kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń zaniedbanych w tym usługa sprzątania po zgonach zrealizowana przy użyciu profesjonalnych środków dezynfekujących, oraz technologii suchego lodu. Prace wspomagamy specjalistycznym urządzeniem służącym do ciśnieniowej dezynfekcji. Jeżeli mieszkasz w Rzeszowie lub w okolicy, zadzwoń do nas!

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Proponujemy usługę błyskawicznego sprzątania mieszkań zaniedbanych w Rzeszowie i okolicy, a także pomieszczeń gospodarczych, piwnic, strychów czy garaży. Profesjonalnie utylizujemy oraz zajmujemy się wywozem zniszczonych mebli, oraz innych przedmiotów zbieranych przez domownika wiele lat. Środki bakteriobójcze doskonale sprawdzają się podczas oczyszczania mieszkania po osobach zmarłych naturalnie, samobójstwach oraz sytuacjach losowych.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zgonie Rzeszów | Podkarpackie

Nasze rodzinne przedsiębiorstwo już od 2013 r. oferuje usługi w zakresie specjalistycznego sprzątania miejsc po zgonie. Działamy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Maksymalnie krótki czas jaki oferujemy od pierwszego telefonu, do realizacji zlecenia został doceniony przez wielu zadowolonych klientów. Dyskrecja i profesjonalizm to rzeczy, które oferujemy każdego dnia.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

zespol-sprzatania-po-zmarlych