Sprzątanie po zgonach w Rzeszowie

Sprzątanie po zgonach w Rzeszowie

+48 17 7796 061 - Zadzwoń
Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych w Rzeszowie

Dezynfekcja po zmarłych Rzeszów

Porządkujemy pomieszczenia zaniedbane w Rzeszowie oraz na terenie woj. podkarpackiego. Specjalizujemy się przede wszystkim w usłudze „czyszczenie mieszkania po zgonie”. Oferujemy gruntowne ozonowanie pomieszczeń tj. odkażanie z zachowaniem wszelkich zasad BHP.
Sprzątanie po zgonach w Rzeszowie

Czyszczenie miejsca śmierci Rzeszów

Nowoczesna technologia czyszczenia suchym lodem, od lat wykorzystywana jest podczas specjalistycznego sprzątania miejsc w których nastąpił zgon lub śmiertelny wypadek. Dezynfekcja zanieczyszczonej powierzchni, plam z krwi w temperaturze -78,5 °C. Zapytaj fachowca o poradę.
Sprzątanie po zmarłych - Rzeszów

Sprzątanie po zmarłym Rzeszów Podkarpackie

Zadbamy o dezynfekcję po zgonie miejsca w których ujawniono zwłoki w stanie rozkładu. Trupi jad może być niezwykle niebezpieczny dla osób przebywających w pomieszczeniu w którym nastąpił zgon. Mieszkasz w Rzeszowie? Masz taki problem – nie próbuj czyścić krwi na własną rękę. Zleć tę czynność profesjonalistom!

Certyfikat jakości dla firm 2024 Utylizacja odpadów biologicznych po zgonie

W Rzeszowie oferujemy firmom i klientom indywidualnym certyfikat potwierdzający wykonanie specjalistycznego czyszczenia miejsca po zgonie. Posiadamy głęboką wiedzę w zakresie dezynfekcji i specjalizujemy się w profesjonalnym odkażaniu mieszkań po zmarłych, a także w czyszczeniu pojazdów po zdarzeniach śmiertelnych. Współpracujemy również z działami BHP w zakładach produkcyjnych i przemysłowych, pomagając w usuwaniu skutków wypadków, aby jak najszybciej przywrócić normalne procesy produkcyjne. Działamy w branży usług specjalistycznych od 2013 roku, oferując między innymi:

 • czyszczenie oraz sprzątanie po zgonach,
 • czyszczenie oraz sprzątanie po zwłokach;
 • sprzątanie po wypadkach w zakładach pracy;
 • czyszczenie oraz sprzątanie po samobójstwie;
 • czyszczenie oraz sprzątanie po śmierci Rzeszów i okolice;
 • dezynfekcja po zalaniu;
 • czyszczenie i usuwanie krwi po wypadku w pracy, sklepie w firmie;
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy,
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym;
 • ddd – dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja;
 • usuwanie zapachu śmierci;
 • utylizacja odpadów biologicznych;

Jesteśmy firmą specjalizującą się czyszczeniu miejsc po zgonie. Każdego dnia, nasi wykwalifikowani technicy starają się pomóc w doprowadzeniu mieszkanie do stany przed wypadkiem. Stosujemy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia domów w których nastąpił zgon, śmierć. Technologia czyszczenia suchym lodem jest niezwykle szybko przyśpiesza procesy oczyszczania. Dezynfekcję wspomagamy przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu oraz profesjonalnych wytwornic pary. Masz problem? Zapraszamy do kontaktu.

Nasze realizacje w Rzeszowie i okolicach:

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Rzeszowie
Likwidacja zapachów po zmarłych

Dezynfekcja miejsca po zgonie Technologia suchego lodu wsparciem w dezynfekcji

Czyszczenie mieszkań po zmarłych, na terenie Rzeszowa, Przemyśla, Mielca (woj. podkarpackie) przy użyciu suchego lodu, to mało inwazyjna metoda czyszczenia, w której jako czynnika roboczego używamy zmrożonego granulatu suchego lodu o temperaturze – 78,5°C. Dezynfekcja powierzchni poplamionych krwią posadzek w prywatnym mieszkaniu lub w fabryce na terenie której doszło do śmiertelnego wypadku zawsze wpieramy niezwykle skutecznymi środkami dezynfekującym z najwyższej półki. Jedną z zalet oczyszczania powierzchni z krwi przy użyciu suchego lodu jest fakt, iż nie wydziela on wilgoci! Nie zalewamy mieszkania silnym strumieniem wody. CO2 przechodzi bezpośrednio ze stanu stałego w gazowy. Nie jest to metoda ścierna wykorzystywana np. podczas sprzątania po pożarze, po czyszczeniu tą metodą nie powstają odpady. Nasza polityka rodzinnej firmy, która jest przyjazna dla klienta zobowiązuje nas już od 2013 r. do wprowadzenia innowacji i utrzymywania najwyższego poziomu świadczonych usług.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczna firma sprzątająca po zgonie Rzeszów

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Wywóz mebli oraz drobnych sprzętów gospodarstwa domowego,
utylizacja odpadów, demontaż paneli podłogowych,
mycie, sprzątanie oraz czyszczenie i dezynfekcja mieszkania po zmarłym. Niestety nie jest zlecenie dla firmy bez doświadczenia. W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zmarłym i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie po śmierci

PLN 150 /1h

Pozbędziemy się wszelkich szkodliwych związków z miejsca zgonu. Dyskretnie oraz w bezpieczny sposób niwelujemy nieprzyjemne zapachy. Zwalczamy wirusy
bakterie oraz grzyby. Trupi jad jest śmiertelnie niebezpieczny, czy wiesz, że może doprowadzić do licznych powikłań zdrowotnych, jak choćby zatrucia układu krwionośnego czy oddechowego? Zamów ozonowanie pomieszczenia po zwłokach.

Czyszczenie miejsc po wypadku

PLN 700 /od*

Oferujemy prace czyszczące po wypadkach śmiertelnych z wykorzystaniem maszyny do suchego lodu. Dezynfekcja powierzchni po wypadku śmiertelnym suchym lodem*. Usuwamy plamy krwi oraz wystawiamy certyfikat i dokumentacje z przeprowadzonych czynności.
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po wypadku
i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Mrożenie a suchym lodem w niskiej temperaturze -78,5 °C. Sprzątanie mieszkania po zgonie, zmarłym całe woj. Podkarpackie

Sprzątanie po zgonie
Czyszczenie suchym lodem Strzelając pod wysokim ciśnieniem granulat suchego lodu w niezwykle niskiej temperaturze - 78,5 °C uderza w czyszczoną powierzchnie , przemrażając ją oraz dezynfekując ją w tym samym czasie. Najbezpieczniejsza metoda, którą pozbędziesz się plam krwi po zgonie.

Pracujemy we wszystkich miastach województwa podkarpackiego tj. Rzeszów, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno, Mielec, Stalowa Wola, Dębica, Sanok, Łańcut, Leżajsk, Strzyżów. Obsługujemy również klientów z pozostałych miast Polski, tj. Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław – chętnie pomożemy. Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń teraz!

Sprzątanie po zmarłych
Jak czyścimy po śmierci? Używamy między innymi suchego lodu, jest to zestalony dwutlenek węgla! Granulat
ten, pod wysokim ciśnieniem uderza w czyszczoną powierzchnię z prędkości 500 km/h, w wyniku tego uderzenia powstaje energia kinetyczna, która w połączeniu z niską temperaturą granulatu, rozwarstwia zanieczyszczoną powierzchnię w tym krew zmarłego. W ten oto sposób czyścimy oraz dezynfekujemy pomieszczenia po zmarłych osobach. Ta nowatorska technologia czyszczenia miejsc po zgonie dostępna jest już dla naszych klientów w Rzeszowie i okolicy.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Rzeszów

Czy wiesz, że po zgonie w trakcie rozkładu ciała, uwalnianych jest ponad trzydzieści trujących związków chemicznych, które są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia osób przebywających w tym pomieszczeniu. Przestrzeganie restrykcyjnych procedur bezpieczeństwa BHP to sprawa niezwykle istotna, podczas wykonywania prac związanych z dezynfekcją, ozonowaniem miejsc po zmarłym.

Utylizacja odpadów biologicznych woj. Podkarpackie

Podczas sprzątania mieszkania po zgonach, oraz transportu odpadów niebezpiecznych, konieczne jest posiadanie dokumentacji zgodnej z przepisami dotyczącymi transportu odpadów niebezpiecznych drogami publicznymi. Transport krwi z mieszkania po zgonie to proces  niezwykle skomplikowany usankcjonowany prawnie.  Pracę swą wykonujemy dyskretnie z poszanowaniem dla klienta oraz w zgodzie ze standardami i normami prawa obowiązującymi w branży.

Dezynfekcja po zgonie Rzeszów

Kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń zaniedbanych w tym usługa sprzątania po zgonach zrealizowana przy użyciu profesjonalnych środków dezynfekujących, oraz technologii suchego lodu. Prace wspomagamy specjalistycznym urządzeniem służącym do ciśnieniowej dezynfekcji. Jeżeli mieszkasz w Rzeszowie lub w okolicy, zadzwoń do nas!

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Proponujemy usługę błyskawicznego sprzątania mieszkań zaniedbanych w Rzeszowie i okolicy, a także pomieszczeń gospodarczych, piwnic, strychów czy garaży. Profesjonalnie utylizujemy oraz zajmujemy się wywozem zniszczonych mebli, oraz innych przedmiotów zbieranych przez domownika wiele lat. Środki bakteriobójcze doskonale sprawdzają się podczas oczyszczania mieszkania po osobach zmarłych naturalnie, samobójstwach oraz sytuacjach losowych.

FAQ

W lokalu, gdzie odkryto ciała, panuje specyficzny aromat związany ze zgonem w Rzeszowie. Intensywność tej woni wzrasta w miarę upływu czasu i postępu procesu rozkładu, zależnie od liczby dni, przez które zwłoki przebywały w pomieszczeniu, ulegając procesom putrefakcyjnym. Aby wyeliminować ten zapach, konieczne jest usunięcie wszystkich przedmiotów skażonych biologicznie płynami z ciała. Po dokładnym oczyszczeniu przestrzeni przystępujemy do dezodoryzacji za pomocą ozonowania i zastosowania chemicznych środków dezynfekujących oraz neutralizatorów nieprzyjemnych zapachów. Jeżeli zwłoki znajdowały się w lokalu przez znaczny czas, zaleca się wyrzucenie wszystkich elementów wyposażenia. W takich warunkach często konieczne jest wielokrotne powtarzanie ozonowania. Nawet po gruntownym czyszczeniu po zmarłym przez pewien okres może utrzymywać się resztkowy zapach, który jednak z czasem zanika, szczególnie po przeprowadzeniu remontu i wprowadzeniu nowych, żywych elementów oraz odświeżających aromatów do mieszkania.
Wszelkie elementy skażone biologicznie muszą zostać poddane utylizacji. Meble, które nie zostały zanieczyszczone, mogą pozostać w pomieszczeniu, jednak decyzja o ich dalszym losie zależy od czasu, przez który zwłoki były obecne w lokalu. Dłuższy okres obecności ciała znacząco utrudnia eliminację niechcianych aromatów z mieszkania. W niektórych przypadkach konieczna może okazać się wymiana podłogowych pokryć takich jak panele, deski czy wykładzina, aby skutecznie pozbyć się wszelkich resztek zapachu.
Podczas czyszczenia mieszkania po zmarłym w Rzeszowie, rodzina zmarłego lub osoby, które zleciły usługę, mogą być obecne na miejscu. Dla zapewnienia ich bezpieczeństwa, przed pozwalaniem na wejście do lokalu, przeprowadzana jest wstępna dezynfekcja, aby zneutralizować potencjalne zagrożenia. Dodatkowo, dla ochrony przed zanieczyszczeniami, zapewniamy kombinezony ochronne, rękawice oraz maski, co umożliwia bezpieczny pobyt w pomieszczeniach podczas procesu sprzątania.
W trakcie realizacji usługi sprzątania mieszkania po zgonie w Rzeszowie, dajemy Zleceniodawcy możliwość osobiście odzyskania dokumentów oraz wartościowych rzeczy. Jeśli Zleceniodawca woli unikać wejścia do lokalu, wszystkie cenne przedmioty, dokumenty oraz pamiątki, po dokładnej dezynfekcji, są przekazywane właścicielowi. Zapewniamy, że każdy z tych przedmiotów zostanie starannie zdezynfekowany przed oddaniem, by zagwarantować bezpieczeństwo wszystkim zaangażowanym stronom.

Sprzątanie po zgonie Rzeszów | Podkarpackie

Nasze rodzinne przedsiębiorstwo już od 2013 r. oferuje usługi w zakresie specjalistycznego sprzątania miejsc po zgonie. Działamy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Maksymalnie krótki czas jaki oferujemy od pierwszego telefonu, do realizacji zlecenia został doceniony przez wielu zadowolonych klientów. Dyskrecja i profesjonalizm to rzeczy, które oferujemy każdego dnia.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

zespol-sprzatania-po-zmarlych