Sprzątanie po zmarłych Radom

Sprzątanie po zgonach w Radomiu

+48 22 350 72 32 - Zadzwoń
Sprzątanie po zmarłych w Radomiu

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Radom

Sprzątanie mieszkań po zgonach oraz odkażanie i dezynfekcja, wykonywane szybko i sprawnie przez wykwalifikowanych specjalistów. W ramach usługi również wywóz i utylizacja mebli a także niebezpiecznych odpadów.
ozonowanie pomieszczeń w Radomiu

Ozonowanie pomieszczeń w Radomiu

Zajmujemy się dezynfekcją mieszkań po zwłokach oraz domów po zgonie w Radomiu. Za sprawą enzymów ciało człowieka zaczyna się rozkładać, dlatego wydobywają się z niego niebezpieczne toksyny, które wytwarzają szereg bakterii i grzybów. Dla skutecznej ich likwidacji niezbędna jest dezynfekcja wszystkich pomieszczeń, w których przebywał zmarły. Nasi technicy posiadają potrzebny do tego sprzęt oraz środki, a pracę wykonują z należytych zachowaniem odpowiednich przepisów.
Sprzątanie po zgonie w Radomiu

Czyszczenie po zgonach Radom

W naszej ofercie posiadamy również usługę sprzątania po zgonach na terenie części wspólnych w pomieszczeniach socjalnych, a także w placówkach usługowych np. sklepy, biura, placówki medyczne. Najczęściej są to śmierci w wypadkach komunikacyjnych. W ramach przeprowadzanych prac usuwamy ślady krwi poprzez użycie profesjonalnych środków oraz sprzętu. Jesteśmy dla Państwa dyspozycji również w innych miastach województwa m.in. Lipsko, Białobrzegi, Mińsk Mazowiecki.

Certyfikat CMPZ 2020 Likwidacja nieprzyjemnych zapachów oraz toksyn

Prowadzimy profesjonalne usługi dezynfekcji na terenie miasta Radom. Przykładamy dużą wagę do tego, aby były one świadczone z zachowaniem wszelkich przepisów oraz zachowaniem zasad BHP. Czy wiecie, że po zgonie z ciała wydobywa się tzw. trupi jad? Ciało jest w stanie rozkładu. Oznacza to, że całe mieszkanie dom trzeba poddać dezynfekcji. Używamy do tego m.in. środków dezynfekcyjnych usuwających bakterie oraz środków dezodoryzujących, które usuwają przykry zapach. Po wykonanej usłudze wręczam certyfikat CMPZ.

W naszej ofercie znajdziesz liczne usługi, m.in.:

 • Sprzątanie po zgonach w Radomiu;
 • Sprzątanie po zmarłych w Radomiu i okolicznych miejscowościach;
 • Sprzątanie domów po zgonach;
 • Sprzątanie po śmierci w mieszkaniu oraz w zakładzie pracy;
 • Sprzątanie radomskich mieszkań po zgonie;
 • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zgonach;
 • Likwidacja skażonego mienia;
 • Pozbywanie się śladów krwi z ulicy;
 • Ozonowanie mieszkań po zgonie;
 • Transport niebezpiecznych odpadów;
 • Zamgławianie miejsc pracy;
 • Likwidacja wirusów i grzybów;
 • Utylizacja przedmiotów po zmarłych w mieszkaniach..

Jako firma posiadająca spore doświadczenie w sprzątaniu po zgonach na terenie Radomia, wiemy, jak ważny jest profesjonalizm. Kastelnik OstatnieSprzątanie Radom przeprowadza kompleksowe usługi związane z usuwaniem skutków zgonu w mieszkaniach. Ważne dla nas jest zachowanie odpowiednich standardów i zachowanie zasad efektywnej dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji, dlatego używamy do tego środków z użyciem jednorazowej odzieży ochronnej dla naszych pracowników. Kiedy mamy do czynienia z ciałem w stanie rozkładu, jest to niezwykle istotny aspekt specjalistycznego czyszczenia funeralnego.

Dezodoryzacja pomieszczeń odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad i z użyciem ozonatora lub zamgławiacza. Skażone przedmioty wkładamy do zbiorników przeznaczonych na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych.

Nasze realizacje w Radomiu i okolicach:

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Radomiu
Likwidacja zapachów po zmarłych

Technologia suchego lodu Likwidacja szkodliwych toksyn po zgonie Radom woj. mazowieckie

Po zgonie w ciele człowieka dochodzi do powstania licznych bakterii i grzybów, aby się ich pozbyć, niezbędne jest zastosowanie odpowiednich środków. W celu usunięcia trudnych zabrudzeń powstałych np. na terenach dużych hal powinniśmy zastosować technologię suchego lodu. Wykorzystujemy do tego maszynę Cold Jet AERO 40FP. Dla osób prywatnych oferujemy sprzątanie po zmarłym w domu, a także po samobójstwie.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Kompleksowe sprzątanie po zgonach Radom

Dezynfekcja po zgonie

PLN 700 /od*

Świadczymy usługę kompleksowego sprzątania po zgonie i samobójstwie. Dezynfekujemy ściany, podłogi oraz meble, pozbywając się skażonych biologicznie odpadów. Na koniec utylizujemy przedmioty po zmarłych w bezpieczny dla środowiska sposób. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Usuwanie zapachu śmierci

PLN 150 /1h

Eliminujemy z mieszkań silne zabrudzenia powstałe na wskutek rozkładu ciała tj. zgonu człowieka. Na co dzień zajmujemy się usuwaniem nieprzyjemnych zapachów powstałych po śmierci w mieszkaniu. Usługi z wykorzystaniem np. metody zamgławiania powietrza nadtlenkiem wodoru, który ma na celu zlikwidować zapachy i usunąć wirusy.

Usuwanie krwi po wypadku

PLN 700 /od*

Podczas likwidacji mieszkania oraz skutków wypadków komunikacyjnych dużą wagę przykuwamy, aby oczyścić dokładnie miejsca zdarzenia. Niezbędna do tego jest odpowiednia aparatura- my stawiamy na profesjone urządzenie Karcher IB 7/40 ADV.

Dezynfekcja suchym lodem w skrajnie niskiej temperaturze -78,5 °C. Skuteczne likwidowanie śladów krwi z posadzek sklepowych Radom

dezynfekcja po zmarłych w radomiu
Czyszczenie suchym lodem Jeśli chcemy w skuteczny, a zarazem bezpieczny sposób pozbyć się śladów krwi po wypadku w pracy, powinniśmy zastosować do tego bezinwazyjną metodę suchego lodu. Ten bezzawodny sposób jest nie tylko nieszkodliwy, ale i ekologiczny, ponieważ nie wywarzamy tutaj odpadów wtórnych.

Swoją usługę sprzątania śladów krwi z powierzchni użytkowych świadczymy na terenie województwa mazowieckiego w takich miastach jak: Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, ale nie tylko, bo działamy również w pozostałych miastach Polski, tj. Wrocław, OpoleKraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, –Zachęcamy do kontaktu w sprawie wyceny usług i nawiązania współpracy.

czyszczenie krwi po wypadku Radom fabryka
Jak czyścimy po śmierci? Suchy lód to nic innego jak dwutlenek węgla w stanie stałym. Czyszczenie za jego pomocą to sprowadzenie go do stanu lotnego, dlatego jest on w stanie wniknąć we wszystkie trudne dostępne zabrudzenia oraz miejsca.

W celu skorzystania z naszej usługi używającej technologie suchego lodu należy się z nami skontaktować, a udzielimy szczegółowych informacji i za darmo ją wycenimy.

Sprzątanie po zgonach Radom

Swoją usługę sprzątania po zgonach w Radomiu świadczymy kompleksowo, tj. zaczynamy od czyszczenia wszystkich powierzchni za pomocą specjalistycznych środków myjących, następnie przechodzimy do dezynfekcji, do której używamy m.in. metody dezynfekcji nadtlenkiem wodoru, potem jeśli zachodzi taka potrzeba, dezodoryzujemy pomieszczenia w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Firma Kastelnik Ostatnie-Sprzątanie Radom dba o bezpieczeństwo wykonywanych usług, dlatego ważne jest dla nas zachowanie wszelkich zasad BHP.

Likwidacja skażonego mienia po zgonie w mieszkaniu

Aby wyjść naprzeciw Państwo potrzebom, po profesjonalnym sprzątaniu po śmierci, likwidujemy również pozostałe po tym odpady biologicznie niebezpieczne oraz skażone meble, czy też przedmioty. Nasza ekipa w tym celu pakuje je w przeznaczone do tego pojemniki, następnie przewozi w celu utylizacji specjalistycznym transportem.

Usuwanie toksycznych substancji z powietrza po zgonie

Jeśli ciało człowieka przebywa w mieszkaniu po zgonie dłużej niż 72 godziny, to konieczne jest późniejsze się pozbycie smrodu, który często wnika w dywany, ściany i inne przedmioty, przez co jest wyczuwalny przed długi czas w powietrzu. Nieusunięty może przejść przez ściany i śmierdzieć na korytarzu budynku, w którym znajduje się mieszkanie. Po utylizacji skażonych przedmiotów niezbędne jest usunięcie szkodliwych dla zdrowia człowieka substancji, które zostały wytworzone, używamy do tego metody ozonowania.

Ozonowanie pojazdów Radom

Do swoich usług wliczyć możemy również ozonowanie pojazdów transportowych. Podczas ozonowania dochodzi do czyszczenia przestrzeni międzysiedzeniowej oraz usuwanie zgromadzonych bakterii i grzybów, dlatego to idealny sposób na dezynfekcje autobusów, tramwajów itp. Ozonowanie to również odpowiednie rozwiązanie dla firm transportujących żywność, wówczas mamy pewność, że nie dojdzie do wytworzenia niebezpiecznych dla zdrowia patogenów.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłych Radom | Kastelnik OstatnieSprzątanie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo, ponieważ sprzątanie po zgonach to usługa, która tego wymaga. Zapraszamy serdecznie do kontaktu- odpowiemy na nurtujące Państwa pytania i ustalimy jak najszybszy termin wykonania usługi za darmo.

Nasze doświadczenie pomaga nam w skutecznym, dyskretnym oraz sprawnym sprzątaniu po zgonie na terenie miasta Radom, oraz jego okolicach. Nasi pracownicy posiadają wszelkie certyfikaty oraz środki i sprzęt do profesjonalnego wykonywania powyższej czynności. Zadzwoń do nas!

zespol-sprzatania-po-zmarlych