Sprzątanie po zmarłym w Przemyślu

Sprzątanie po zmarłych w Przemyślu

+48 17 7796 061 - Zadzwoń
Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Przemyślu

Całodobowe sprzątanie po zmarłych Przemyśl

Oferujemy całodobowe sprzątanie po zmarłych Przemyśl i okolica wraz z odkażaniem po zgonie. Zajmujemy się dogłębny czyszczeniem wszystkich śladów powstałych na wskutek śmierci, profesjonalnym odkażaniem skażonych pomieszczeń, przedmiotów oraz likwidacja mienia po zmarłej osobie.
dezynfekcja ozonem po zgonach

Odkażanie pomieszczeń po śmierci w Przemyślu

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie tego typu usług na terenie województwa podkarpackiego, zajmujemy się również odkażaniem skażonych mieszkań po zgonie znajdujących się w blokach na terenie Przemyśla (Kazanów, Lipowica, Winna Góra). Po śmierci w ciele człowieka dochodzi do produkcji enzymów bakterii i grzybów, które następnie wnikają w meble oraz wszystkie powierzchnie znajdujące się na miejscu zgonu. Usługę odkażania powierzchni po zwłokach świadczymy na terenie całego województwa podkarpackiego.
dezynfekcja samochodu po wypadku

Usuwanie śladów krwi w wypadkach Podkarpackie

Na terenie Przemyśla oferujemy usuwanie śladów krwi po wypadkach komunikacyjnych w przestrzeniach publicznych. W ramach świadczonych prac likwidujemy ślady krwi, a skażone biologicznie materiały przekazujemy do utylizacji. Podczas wykonywania dezynfekcji po wypadku działamy we współpracy z policją i innymi podmiotami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo.

Certyfikat jakości dla firm 2024 Dezynfekcja po zgonie dla mieszkańców Przemyśla

Po śmierci człowieka dochodzi do szybkiego rozkładu jego ciała. Na jego wskutek mogą powstać zagrażające naszemu zdrowiu m.in. smugi dyfuzyjne czy brudnoczerwone ociekliny gnilne. Niebezpieczne jady trupie mogą wywoływać groźne choroby, dlatego bardzo ważne jest pozbycie się ich za pomocą specjalistycznej firm dezynfekującej miejsca zgonów. Dezynfekcja funeralna to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik, która posada bogate doświadczenie w utylizacji mieszkań po zgonie.

Specjalizujemy się w zleceniach typu:

  • Dezynfekcja oraz sprzątanie po zmarłym w Przemyślu ,
  • dezynfekcja oraz sprzątanie po zwłokach;
  • Odkażanie po wypadkach w zakładach pracy;
  • Czyszczenie miejsc po samobójstwie;
  • przewóz biologicznie niebezpiecznych odpadów wtórnych;
  • zdzieranie wykładzin, pozbywanie się skażonych mebli;
  • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym;
  • Usuwanie zapachu śmierci poprzez ozonowanie;

Nasz zespół do specjalistycznego sprzątania po zmarłych używamy wyłącznie specjalistycznego sprzętu oraz rekomendowanych profesjonalnych środków. Ważne jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, ponieważ mamy do czynienia z jadem trupim, który powstaje po śmierci człowieka w jego ciele. Nasi pracownicy po telefonie klienta oraz umówieniu terminu realizacji, niezwłocznie przystępują do jej wykonania.

Nasze realizacje z okolic Przemyśla:

certyfikat firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik Ostatnie Sprzątanie
Likwidacja zapachów po zmarłych

Odkażanie miejsca po zgonie w wyniku choroby zakaźnej Czyszczenie suchym lodem w branży funeralnej

Czy wiecie, że istnieje metoda, podczas której możliwe jest dogłębne oczyszczenie nawet najmniejszych zakamarków bez ingerencji środków chemicznych? Do tego używamy metody suchego lodu, którą wytwarzamy za pomocą urządzenia Cold Jet AERO 40FP. Sprawdza się ona doskonale na terenach przemysłowych, gdzie niezwykle ważne jest zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, a wchodzące w skład wyposażenie nie może być narażone na czynniki korozyjne.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Kastelnik firma sprzątająca po zgonach w Przemyślu

Odkażanie po zgonie

PLN 700 /od*

Oferujemy Państwu odkażanie mieszkania po zgonie. W ramach przeprowadzonych prac oczyszczamy dogłębnie pomieszczenia, usuwając bakterie, wirusy, grzyby i drobnoustroje. Skażone meble i przedmioty poddajemy utylizacji. Pozbywamy się również uciążliwego fetoru, który często powstaje po śmierci człowieka.

Dezodoracja po śmierci

PLN 150 /1h

Powodem powstania uciążliwego fetoru w mieszkaniu po zgonach są związki zawierające m.in. tlenek siarki czy pochodne benzenu. Nasza ekipa zajmuje się skuteczną neutralizacją smrodu. Niekiedy potrzebne jest do tego pozbycie się wszystkim mebli oraz wycięcie podłogi.

Czyszczenie miejsc po wypadkach

PLN 700 /od*

Świadczymy prace mycia po wypadkach śmiertelnych z wykorzystaniem maszyny do suchego lodu Cold Jet. Dezynfekcja powierzchni po wypadkach śmiertelnych w zakładach pracy*. Likwidacja plam krwi oraz certyfikat z przeprowadzonych czynności dezynfekcji po zgonie.
W celu szczegółowej wyceny
czyszczenia po wypadku prosimy o kontakt telefoniczny.

Mrożenie a suchym lodem w niskiej temperaturze -78,5 °C. Sprzątanie mieszkań po zmarłych - Przemyśl - całe woj. Podkarpackie

dezynfekcja po zgonie
Mycie suchym lodem Granulat CO2 pod wysokim ciśnieniem w niezwykle niskiej temperaturze - 78,5 °C uderza w czyszczoną powierzchnie , przemrażając ją oraz dezynfekując ją w tym samym czasie. Najbezpieczniejsza metoda, którą można pozbyć się plam krwi z posadzek po zgonie.

Działamy we wszystkich miastach województwa podkarpackiego tj. Przemyśl,  Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krosno, Mielec, Dębica, Sanok, Łańcut, Leżajsk, Strzyżów. Obsługujemy również klientów z innych regionów Polski, tj. Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław – chętnie pomożemy. Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń teraz!

dezynfekcja suchym lodem po zgonie
Czyszczenie miejsc zgonu Używamy między innymi suchego lodu, jest to zestalony dwutlenek węgla! Granulat
ten, pod wysokim ciśnieniem uderza w czyszczoną powierzchnię z prędkości 500 km/h, w wyniku tego uderzenia powstaje energia kinetyczna, która w połączeniu z niską temperaturą granulatu, rozwarstwia zanieczyszczoną powierzchnię w tym krew zmarłego. W ten oto sposób czyścimy oraz dezynfekujemy pomieszczenia po zmarłych osobach. Ta nowatorska technologia czyszczenia miejsc po zgonie dostępna jest już dla naszych klientów w Przemyślu i okolicy.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa podkarpackiego.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie Przemyśl

Do najważniejszych czynności związanych z dezynfekcją po zgonie jest upewnienie się, że podczas niej zostaną zachowane zasady BHP. Dlaczego jest to ważne? Podczas stosowania niektórych metod nasi pracownicy mają styczność ze środkami chemicznymi, które wykorzystywane oraz przechowywane niezgodnie ze swoją kartą charakterystyki mogą zagrażać bezpieczeństwu naszych pracowników, oraz Państwa.

Ozonowanie pomieszczeń woj. Podkarpackie

W trakcie sprzątania mieszkania po zgonie w Przemyślu wykonujemy ozonowanie pomieszczeń. Ozon (O3) to nic innego jak tlen z 3 cząsteczkami węgla. Nasza firma używa technologi generującej ozon za pomocą przemysłowych urządzeń.  Jest to idealna metoda na dezynfekcje mieszkań po zgonie, gdy ciało nie leżało zbyt długo w mieszkaniu. Nasz ozon wytwarzany jest przez profesjonalne generatory ozonu o mocy od 40 g/h do 240 g/h. To idealna metoda dezynfekcyjna, niszczy wszelkie wirusy oraz zarodniki przetrwalnikowe bakterii.

Odkażanie mieszkania po zgonie

Ciało człowieka po śmierci nie powinno leżeć dłużej niż 72 godziny, potem jest już naprawdę niebezpieczne dla naszego zdrowia. Co oznacza “niebezpieczne”? Otóż po ustaniu funkcji fizjologicznych organizmu ciało zaczyna poddawać się powolnemu rozkładowi: gnije, wytwarza jak trupi oraz smugi dyfuzyjne. W składzie wydobywającego się jadu trupiego są takie substancje np. neuryna czy kadaweryna. W celu odkażenia mieszkania niezbędne jest zatrudnienie specjalistycznej firmy sprzątającej, która jest przeszkolona i wie jakie zasady bezpieczeństwa zachować podczas realizacji tej usługi.

Sprawdzone środki do dezynfekcji

By zapewnić Państwu wysoką  jakość wykonywanych usług, niezbędne jest, aby nasi wykwalifikowani pracownicy sięgali po profesjonalne i skuteczne środki do dezynfekcji. Takowe środki używane są m.in. bezpośrednio na skażone powierzchnie, rozcieńczane, wlewane podczas zamgławiania pomieszczeń lub używany do dezynfekcji w specjalnych wannach dezynfekcyjnych. Nadrzędne jest również stosowanie się do kart charakterystyki na dedykowanych preparatach.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Sprzątanie po zmarłych Przemyśl | Podkarpackie

Nasza rodzinna firma, działa na rynku od 2013 r. Oferujemy prace w zakresie specjalistycznego czyszczenia oraz sprzątania miejsc po zmarłym w Przemyślu. Zapewniamy wysoką jakość, szybkość działania oraz dyskrecje.

Nasi pracownicy czekają na Państwa telefony 24/7. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z całodobową infolinią.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń teraz!

dezynfekcja po zmarłych zespół handlowy