Dezynfekcja po zgonie mieszkanie Lublin

Sprzątanie po zmarłym Lublin

+48 81 470 72 74 - Zadzwoń
Sprzątanie po zmarłych - Lublin

Sprzątanie po zmarłych Lublin

Błyskawiczne sprzątanie po zmarłym w Lublinie. Całe mieszkania i domy kompleksowo, przez 24h na dobę. Transport i utylizacja mebli oraz niebezpiecznych i trujących odpadów. Dezynfekcja i usuwanie nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach po śmierci.
Sprzątanie po zwłokach w Lublinie

Ozonowanie woj. Lubelskie

Dezynfekcja ozonem pomieszczeń w Lublinie – profesjonalne likwidacja bakterii oraz uciążliwego i nieprzyjemnego zapachu po zgonie. Wystawiamy dokument tj. certyfikat określający zakres przeprowadzonych czynności w trakcie dezynfekcji miejsca zgonu.
Sprzątanie po zwłokach w Lublinie

Usuwanie śladów krwi

Profesjonalne usuwanie śladów krwi i oraz sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych w Lublinie we współpracy ze służbami miejskimi lub zarządcami nieruchomości. Fachowe sprzątanie po wypadkach w zakładach pracy. 100% zgonie z przepisami BHP.

Certyfikat CMPZ 2024 Sprzątanie i odkażanie mieszkań z wirusów

Nasza firma świadczy usługi kompleksowego sprzątania po zmarłych w Lublinie od wielu lat. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są liczne referencje od naszych zadowolonych klientów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i spółdzielnie mieszkaniowe i zakłady produkcyjne. Po przeprowadzonych pracach czyszczących wystawiamy certyfikat sprzątania miejsca śmierci, dotyczący przeprowadzonych usług. Posiadamy liczne uprawnienia i szkolenia uprawniające do pracy w tym zawodzie. Metodę czyszczenia i sprzątania po zwłokach zawsze dobieramy indywidualnie. 

Usługi, które świadczymy:

  • sprzątanie po zmarłym Lublin
  • sprzątanie po zgonie Lublin
  • Usuwanie śladów krwi w Lublinie
  • sprzątanie po samobójstwie Lublinie
  • czyszczenie po zalaniach
  • dezynfekcja i likwidacja śladów po wypadku komunikacyjnym
  • czyszczenie i usuwanie śladów po wypadku w zakładzie pracy
  • dezynfekcja pomieszczeń i likwidacja nieprzyjemnych zapachów
  • ddd
  • likwidacja i wywóz niebezpiecznych odpadów

Kastelnik Ostatnie Sprzatanie to firma, która zajmuje się sprzątaniem po zwłokach w Lublinie. Wykorzystujemy do tego profesjonalny sprzęt.  Służą nam do tego: przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary, zamgławiacze elektryczne ULV oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń z użyciem suchego lodu.

W trakcie sprzątania mieszkań po śmierci nasza firma, korzysta z doświadczenia swoich wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i szkolenia. Usunięcie nieprzyjemnego zapachu po śmierci to sprawa priorytetowa. Pozwala nam to zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Nasze zlecenia na terenie Lublina:

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Lublinie
Likwidacja zapachów po zmarłych

Sprzątanie po zwłokach Utylizacja i wywóz odpadów Lublin, woj. lubelskie

W trakcie sprzątania mieszkania po zwłokach w Lublinie używamy bardzo skutecznych preparatów dezynfekujących, oraz technologii suchego lodu. Urządzenie Cold Jet  Aero 40FP, którego używamy do specjalistycznego czyszczenia jest wykorzystywane w zakładach produkcyjnych do jednego z etapów dezynfekcji. Materiały biologiczne, które pojawiają się podczas świadczenia usług sprzątania pomieszczeń po zmarłych osobach są przewożone do dalszej utylizacji. 

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Lublin

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Likwidacja różnego rodzaju sprzętów AGD oraz mebli, utylizacja niebezpiecznych odpadów, sprzątanie podłóg, ścian, dezynfekcja po zmarłej osobie. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły oferty lub umówić się na oględziny, zapraszamy do kontaktu.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Pozbywamy się zapachów powstałych w mieszkaniu po zgonie. Pomagamy w likwidowaniu niebezpiecznych dla zdrowia grzybów, bakterii oraz roztoczy z użyciem specjalistycznej technologii ozonowania.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Oferujemy profesjonalne czyszczenie miejsc po wypadkach. Używamy do tego sprzętu Karcher IB 7/40 ADV. Wszystkie miejsca sprzątamy za pomocą suchego lodu. Z prośbą o wycenienie usługi, bądź ustaleniem możliwej daty jej wykonania, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

suchym lodem czyszczenie po zmarłych Lublin
Czyszczenie suchym lodem Czyszczenie ciekłym dwutlenkiem węgla w temperaturze -79 °C, to metoda, która jest bezpieczna dla środowiska. Ponadto używanie suchego lodu jest bezpieczne dla powierzchni, którą oczyszczamy ze względu na swój skład bez chemii.

Usługi sprzątania po zgonie w Lublinie oraz na terenie województwa lubelskiego świadczymy całodobowo.  Obsługujemy również klientów z innych miast Polski w tym z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Bielsko-Białej i Częstochowy, zapraszamy do kontaktu!

pracownik sprzątający po śmierci Lublin
Metody dezynfekcji Metoda dezynfekcji suchym lodem, polega na sublimacji tj. zamrożony dwutlenek węgla po prostu przechodzi w stan gazu. Ta bezinwazyjna i bezpieczna metoda, to idealne rozwiązanie dla osób chcących pozbyć się nieprzyjemnych zapachów oraz bakterii, które stosujemy już od lat.

Świadczymy usługi sprzątania po zmarłym w Lublinie w atrakcyjnych cenach, które wykonywane są przez przeszkolonych techników w zakresie sprzątania po śmierci. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Lublin

Świadcząc usługę sprzątanie mieszkania po zgonie Lublin, stawiamy na to, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Pomieszczenia, w których przebywał zmarły, powinny być odpowiednio oczyszczone. Potrzebny do tego jest specjalistyczny sprzęt oraz preparaty chemiczne. 

W celu usunięcia szkodliwych substancji wydzielających się z rozkładającego się ciała, miejsce zgonu należy poddać profesjonalnemu sprzątaniu.

Utylizacja szkodliwych odpadów

Ważne  w sprzątaniu po zmarłym jest pozbycie się szkodliwych dla zdrowia odpadów. Ze względu na wysoki rodzaj niebezpieczeństwa niezbędna do tego jest ich utylizacja i bezpieczny transport ADR. Posiadamy uprawnienia na ich transport i wywóz.

Sprzątanie po zwłokach woj. Lubelskie

Sprzątanie po zwłokach w Lubelskim to często rozkładające się po śmierci ciało, które może powodować w mieszkaniu i na klatce schodowej nieprzyjemny zapach oraz rozwój niebezpiecznych dla zdrowia patogenów. Sprzątanie po zgonach w miastach tj. Puławy, Lubartów, Chełm, Krasnystaw, Kraśnik. Profesjonalną dezynfekcją po śmierci, pomaga pozbyć się tego problemu.

Dezynfekcja ścian i usuwanie grzyba

Przez lata gromadzone rzeczy, czy zaniedbane pomieszczenia wymagają profesjonalnej dezynfekcji. Często ze starych mebli, zagrzybionych ścian wydzielają się nieprzyjemne zapachy, a co gorsza są szkodliwe zdrowia mieszkańców. Oferujemy usuwanie grzyba ze ścian i osuszanie wilgotnych powierzchni. 

FAQ

W pomieszczeniach, gdzie znaleziono zwłoki w Lublinie, unosi się charakterystyczny zapach zmarłej osoby, narastający wraz z postępem rozkładu. Aby go usunąć, konieczne jest zutylizowanie zanieczyszczonych biologicznie przedmiotów. Po czyszczeniu przeprowadzamy ozonowanie i oprysk chemiczny. W przypadku długiego czasu obecności zwłok, zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. Mimo profesjonalnego sprzątania, zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, jednak po remoncie i wprowadzeniu nowego życia stopniowo znika. Nasza usługa nie tylko usuwa skutki tragicznego zdarzenia, lecz także przywraca świeżość pomieszczeniom.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonie w Lublinie, konieczne jest zutylizowanie zanieczyszczonych biologicznie przedmiotów, aby efektywnie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Pozostałe meble mogą pozostać, jednak decyzja zależy od czasu, jaki zwłoki spędziły w pomieszczeniu. Im dłuższy okres, tym trudniejsze zadanie usuwania aromatu. Czasami konieczne jest także usunięcie wykończenia podłogi, jak panele, drewno czy wykładzina. Nasze podejście uwzględnia specyfikę Lublina, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdej sytuacji.
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas sprzątania mieszkania po zgonie w Lublinie, gwarantujemy Zleceniodawcy opcję osobistego zabrania dokumentów i wartościowych przedmiotów. W przypadku niechęci wejścia do mieszkania, wszystkie cenne rzeczy, dokumenty i pamiątki przekazujemy właścicielowi po wcześniejszym zdezynfekowaniu. Dzięki takiemu podejściu nie tylko dbamy o pełne bezpieczeństwo, ale także szanujemy prywatność i indywidualne wybory naszych klientów, dostosowując się do lokalnych potrzeb w Lublinie.

Sprzątanie po zmarłych Lublin - zespół

Lata doświadczenia, jakimi możemy się pochwalić w profesjonalnym sprzątaniu po zmarłych w Lublinie, sprawiają, że wykonaliśmy już wiele tego typu realizacji. Dużą zaletą naszej firmy jest fakt, iż jesteśmy dla Państwa dostępni całodobowo siedem dni w tygodniu.

Cenimy sobie wysoką jakość wykonywanej pracy, dlatego staramy się, aby była wykonywana z należytą starannością w jak najszybszym czasie w dogodnym terminie dla klienta.

Dział sprzedaży sprzątania po zmarłych Lublin