Sprzątanie po zgonach Wrocław

Sprzątanie po zgonach Wrocław

+48 71 750 62 04 - Zadzwoń
Sprzątanie po zmarłych - Wrocław

Sprzątanie po zmarłych Wrocław

Sprzątanie mieszkań po zgonach oraz odkażanie i dezynfekcja, wykonywane szybko i sprawnie przez wykwalifikowanych specjalistów. W ramach usługi również wywóz i utylizacja mebli a także niebezpiecznych odpadów.
Ozonowanie pomieszczeń - Wrocław

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń we Wrocławiu – skuteczne zwalczanie drobnoustrojów oraz usuwanie nieprzyjemnego zapachu. Firmy korzystające z naszych usług, otrzymują certyfikat poświadczający wykonanie czynności ozonowania.
Sprzątanie po wypadku - Wrocław

Sprzątanie po zgonach w wypadkach na terenie Wrocławia

Szybkie i dokładne sprzątanie po zmarłych w wypadkach we Wrocławiu i okolicy. Usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych przy współpracy ze służbami policji, straży pożarnej oraz pogotowia oraz sprzątanie po wypadkach w zakładach pracy.

Certyfikat CMPZ 2020 Czyszczenie biologicznie niebezpiecznych miejsc

Działamy jako firma sprzątająca po zgonach we Wrocławiu od roku 2013. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam na profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Posiadamy certyfikację na świadczenie usługi sprzątania po śmierci we Wrocławiu. Jesteśmy upoważnieni do wystawiania stosownych dokumentów, potwierdzających wykonanie usługi.

Nasza specjalizacja obejmuje:

  • sprzątanie po zgonie
  • sprzątanie po wypadku
  • sprzątanie po śmierci
  • sprzątanie po samobójstwie
  • dezynfekcja i sprzątanie po zalaniu
  • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
  • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
  • ozonowanie pomieszczeń i usuwanie nieprzyjemnych zapachów
  • dezynfekcja, dezodoryzacja, dezynsekcja
  • utylizacja i wywóz niebezpiecznych odpadów

Jesteśmy firmą sprzątającą po zwłokach we Wrocławiu. Do wykonywanej pracy podchodzimy profesjonalnie w każdym detalu. Do czyszczenia wykorzystujemy wyłącznie niezawodne, specjalistyczne maszyny. Są to przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary, zmgławiacze elektryczne ULV oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń z użyciem suchego lodu.

Zlecając nam sprzątanie mieszkania po zgonach we Wrocławiu, możemy zagwarantować wykonanie usługi na najwyższym poziomie – szybko, dokładnie i skutecznie, a przede wszystkim z zachowaniem wszelkich norm etycznych. Nasi pracownicy to wykwalifikowani pracownicy, posiadający odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich przeszkolenie.

Nasze realizacje we Wrocławiu i okolicach:

Certyfikat sprzątania po zmarłych we Wrocławiu

Dezynfekcja po zgonie Utylizacja i wywóz odpadów Wrocław woj. Dolnośląskie

Działamy profesjonalnie na każdym etapie naszej pracy. Podczas sprzątania po zmarłych we Wrocławiu, wykorzystujemy niezwykle skuteczne środki dezynfekujące, tj. granulat w proszku oraz specjalistyczne urządzenie do czyszczenia i dezynfekcji suchym lodem – Cold Jet Aero 40FP. Wywożenie niebezpiecznych materiałów biologicznych odbywa się w przeznaczonych do tego celu opakowaniach ze znacznikiem biohazard i transportowane są one specjalistycznym pojazdem.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych we Wrocławiu

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania w mieście Wrocław lub okolicy. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń na terenie Wrocławia

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Czyszczenie suchym lodem Sprzątanie po zgonie suchym lodem we Wrocławiu sposobem na odzyskanie wartościowych przedmiotów. To całkowicie nieinwazyjna, unikatowa metoda czyszczenia oraz dezynfekowania, polegająca na wyrzucaniu pod ciśnieniem granulek suchego lodu o temperaturze -79 °C. Wykorzystuje się w tutaj zjawisko sublimacji a więc przechodzenia ze stanu stałego bezpośrednio w gazowy.

Nasze usługi sprzątania mieszkań po zgonach we Wrocławiu wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych pracowników. Działamy również na terenie Katowic, Krakowa, Bielsko-Białej, Częstochowy i Opola.

Czym czyścimy? Suchy lód to zmrożony dwutlenek węgla. Substancja ta nie rozpuszcza się, lecz sublimuje, czyli przechodzi bezpośrednio w stan gazowy. Dzięki tej technologii można wyczyścić miejsca, gdzie działanie wody jest niepożądane. Ta unikalna technologia jest już w Polsce!

Atrakcyjne ceny oferowanych usług, sprawiły, iż naszą pracę świadczymy w województwach; dolnośląskim, śląskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Sprzątanie mieszkania po zgonie

Sprzątanie po zmarłym powinno zawsze być wykonywane przez profesjonalistów. Samodzielne sprzątanie pomieszczeń może być nieefektywne i czasochłonne, a i tak nie przyniesie zamierzonego skutku. Może ponadto spowodować groźne dla zdrowia następstwa, nawet zagrożenie życia. Ciało w trakcie rozkładu wydziela trujące toksyny – ponad 30 związków chemicznych, które mogą być niebezpieczne dla osób przebywających w pobliżu.  Pomieszczenie, w którym ciało zmarłego się znajdowało, przed profesjonalnie wykonanym sprzątaniem nie nadaje się do użytku.

Transport odpadów niebezpiecznych

Podczas sprzątania mieszkania po zmarłym, oraz transportu odpadów niebezpiecznych, co jest dla nas kluczowym elementem, przestrzegamy wszelkich procedur i norm prawa. Naszą pracę wykonujemy z zachowaniem najwyższy standardów obowiązujących w branży.

Dezynfekcja

Ze względu na zagrożenie ze strony niebezpiecznych drobnoustrojów, sprzątanie po zwłokach we Wrocławiu najlepiej zlecić profesjonalistom. Wykonają oni dezynfekcji pomieszczeń przy użyciu silnych, specjalistycznych środków dezynfekujących, np. podchlorynu wapnia oraz urządzeń do oprysku ciśnieniowego.

Sprzątanie obiektów zaniedbanych

Jesteśmy firmą sprzątającą nie tylko po wypadkach we Wrocławiu i czyszczącą pomieszczenia po zgonach, ale zajmujemy się również porządkowaniem obiektów zaniedbanych. Są to lokale mieszkalne, usługowe, piwnice, garaże a także pomieszczenie gospodarcze. W ramach usługi wywożone są stare meble oraz wszelkie przedmioty zbierane latami.

Sprzątanie po zgonie Wrocław - nasz zespół

Nasza firma od wielu lat oferuje specjalistyczne sprzątanie mieszkań po zgonie we Wrocławiu i okolicy. Jesteśmy dostępni pod telefonem 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasza prace wykonujemy szybko, dyskretnie i profesjonalnie z zachowaniem wszelkich wymaganych zasad bezpieczeństwa.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Z chęcią pomożemy.

zespol-sprzatania-po-zmarlych