Sprzątanie po zgonach Grudziądz

Sprzątanie po zgonach w Grudziądz

+48 735 960 510 - Zadzwoń
sprzątanie po zgonach Grudziądz

Sprzątanie po zmarłych w Grudziądzu

Kompleksowe czyszczenie oraz fachowa dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych. Wywóz wraz z utylizacją mebli oraz odpadów niebezpiecznych.
sprzątanie po zwłokach Grudziądz

Ozonowanie mieszkań po zwłokach

Skuteczne ozonowanie mieszkań oraz niwelowanie nieprzyjemnego zapachu po zwłokach. Na życzenie certyfikat poświadczający fachowe wykonanie usługi.
Sprzątanie po zmarłych Grudziądz

Sprzątanie po zgonach w Grudziądzu

Precyzyjne sprzątanie śmierci w Grudziądzu na skutek wypadków w miejscu pracy lub komunikacyjnych. Współpraca ze służbami ratowniczymi, pogotowiem, policją oraz strażą pożarną.

Certyfikat CMPZ 2024 Dezynfekcja niebezpiecznych miejsc - Grudziądz

Nasza firma sprzątająca po zgonach w Grudziądzu istnieje na rynku od 2013 roku. Świadczymy usługi odkażania i sprzątania mieszkań po zmarłych, po wypadkach komunikacyjnych oraz po zdarzeniach m.in. w zakładach pracy na terenie Grudziądza i okolic. Profesjonalizm naszych usług oraz fachowość ich wykonania potwierdzamy wystawieniem certyfikatu dotyczącego specjalistycznego czyszczenia miejsc po zgonie w Grudziądzu.

Posiadamy cały szereg usług m.in.:

 • sprzątanie po zwłokach
 • sprzątanie po zgonie
 • sprzątanie po wypadku
 • sprzątanie po samobójstwie
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Do wykonywania naszych usług wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny. Są to m.in.przemysłowe generatory ozonu, maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu, profesjonalne wytwornice pary oraz zamgławiacze elektryczne ULV. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Poznaj nasze realizacje w okolicach Grudziądza:

Sprzątanie miejsca po zmarłym w Grudziądzu na osiedlu Przy Basenie

Certyfikat usług sprzątania po zmarłych
czyszczenie po zmarłych Grudziądz

Dezynfekowanie po zmarłych - Grudziądz Profesjonalna utylizacja i wywóz odpadów woj. kujawsko-pomorskie

Nasze kompleksowe usługi czyszczenia oraz dezynfekowania pomieszczeń po zmarłym w Grudziądzu wykonujemy zgodnie ze sztuką funeralną. Wykorzystujemy wyjątkowo niezawodne środki dezynfekujące. Jest to m.in. granulat w postaci proszku o szerokim zakresie zastosowania. Nasi fachowcy posiadają specjalistyczne urządzenia do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni suchym lodem Cold Jet Aero 40FP. Transport wszystkich materiałów biologicznych, w tym także niebezpiecznych odbywa się specjalistycznym pojazdem ze znacznikiem „biohazard”. Tego typu produkty uboczne przewożone są w odpowiednich opakowaniach.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Grudziądz

Sprzątanie po zgonach w Grudziądzu

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkań po zmarłych. W celu szczegółowej wyceny
i umówienia terminu,
prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń po zwłokach

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy po zwłokach, zwalczamy wirusy, bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie zapach związany ze zgonem bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po śmierci na skutek wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcja powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie po zgonach Grudziądz - czyszczenie suchym lodem Do sprzątania wykorzystujemy urządzenie pracujące pod wysokim ciśnieniem. Granulki suchego lodu, przy temperaturze - 79 °C uderzają o powierzchnię, czyszcząc ją oraz dezynfekując w tym samym czasie.

Pracujemy we wszystkich miastach województwa kujawsko-pomorskiego tj. Bydgoszcz, Elbląg. Obsługujemy również klientów z innych miast Polski, np. Kraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, Opole, Wrocław – zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zgonie
Czym jest suchy lód? Zmrożony dwutlenek węgla popularnie nazywany jest suchym lodem. Jest to unikalna technologia, która od kilku lat dostępna jest również w Polsce. Suchy lód ulega procesowi sublimacji, czyli przejścia bezpośrednio w stan gazowy. Suchego lodu nie można rozpuścić.

Atrakcyjne ceny oferowanych usług, sprawiły, iż naszą pracę świadczymy w województwach; śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Grudziądz

Rozkład ciała skutkuje uwolnieniem ponad 30 związków chemicznych, często niebezpiecznych dla zdrowia innych osób. Podczas sprzątania mieszkań po zgonach w Grudziądzu przestrzegamy zasad bezpieczeństwa BHP.

Transport odpadów niebezpiecznych - Grudziądz

Podczas wykonywania naszych usług nie zapominamy o przestrzeganiu norm i procedur. Transport odpadów niebezpiecznych odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów.

Dezynfekcja - Grudziądz

Sprzątanie mieszkań po zgonach, czy po zmarłych w Grudziądzu często uzupełniamy także dezynfekcją. Używamy specjalistycznych środków dezynfekujących, np. podchlorynu wapnia. W pracy korzystamy także z nowoczesnych urządzeń służących do oprysku ciśnieniowego oraz dezynfekantów bakteriobójczych oraz wirusobójczych.

Sprzątanie obiektów zaniedbanych - Grudziądz

Sprzątanie mieszkań, domów i pomieszczeń zaniedbanych w Grudziądzu i okolicach to nasz chleb powszedni. Nasze usługi obejmują także czyszczenie piwnic, garaży i np. komórek. Wywozimy również stare meble oraz inne przedmioty przeznaczone do utylizacji.

FAQ

W mieszkaniu w Grudziądzu, gdzie odnaleziono ciała może unosić się specyficzny zapach, który nasila się z czasem. Kluczowe jest dokładne usunięcie śladów biologicznych poprzez ozonowanie i użycie środków chemicznych. W przypadku dłuższego przebywania zwłok w pomieszczeniu, zaleca się wyczyszczenie i opróżnienie lokalu. Mimo intensywnego czyszczenia, zapach może jeszcze pewien czas utrzymywać się, ale ostatecznie zanika po odświeżeniu i reintegracji mieszkania z nowymi elementami.
Przedmioty skażone biologicznie muszą być bezwzględnie usunięte. Co do pozostałych elementów wyposażenia, decyzja zależy od długości okresu, przez który ciało pozostawało w pomieszczeniu. Z czasem zapach wnikający w meble czy inne przedmioty staje się coraz trudniejszy do wyeliminowania. W niektórych przypadkach, szczególnie gdy ekspozycja na czynniki biologiczne była długotrwała, może okazać się niezbędne usunięcie elementów podłogowych jak panele, parkiet czy wykładzina, aby skutecznie pozbyć się wszelkich resztek niechcianych zapachów.
Podczas sprzątania mieszkania po zgonie w Grudziądzu, krewni czy zleceniodawcy mogą być obecni na miejscu. Aby zapewnić bezpieczeństwo, inicjujemy procedurę dezynfekcji jeszcze przed ich wejściem. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, udostępniamy każdej osobie kombinezon ochronny, rękawice oraz maskę, co umożliwia bezpieczne przebywanie w odkażonych pomieszczeniach. Troszczymy się o to, aby przestrzeń była wolna od zagrożeń, pozwalając bliskim na bezpieczne uczestnictwo w procesie porządkowania po stracie.
W trakcie czyszczenia lokalu po zgonie w Grudziądzu umożliwiamy zleceniodawcy osobiste odzyskanie dokumentów i przedmiotów wartościowych. Dla tych, którzy preferują nie wchodzić do środka, gwarantujemy, że wszystkie cenne rzeczy, dokumenty oraz pamiątki zostaną starannie zdezynfekowane i bezpiecznie przekazane właścicielowi. Ten proces zapewnia, że wszystkie ważne dla zleceniodawcy przedmioty są zwracane w stanie wolnym od zagrożeń, z poszanowaniem prywatności i z należytą ostrożnością.

Sprzątanie po zgonie Grudziądz

Specjalistyczne sprzątanie po zgonie w Grudziądzu realizujemy już od wielu lat. Jesteśmy dla Ciebie codziennie przez 24 godziny na dobę. Wyróżnia nas szybkość działania, dyskrecja oraz profesjonalizm.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas. Z zapałem pomożemy!

zespol-sprzatania-po-zmarlych