Sprzątanie po zgonach w Gliwicach

Sprzątanie po zgonach w Gliwicach

+48 735 960 510 - Zadzwoń
Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Gliwicach

Sprzątanie po zmarłych w Gliwicach

Kompleksowe czyszczenie oraz fachowa dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych. Wywóz wraz z utylizacją mebli oraz odpadów niebezpiecznych.
Ozonowanie pomieszczeń Gliwice

Ozonowanie mieszkań po zwłokach

Skuteczne ozonowanie mieszkań oraz niwelowanie nieprzyjemnego zapachu po zwłokach. Na życzenie certyfikat poświadczający fachowe wykonanie usługi.
Sprzątanie po wypadku Gliwice

Sprzątanie po zgonach w Gliwicach

Precyzyjne sprzątanie po śmierci w Gliwicach na skutek wypadków w miejscu pracy lub komunikacyjnych. Współpraca ze służbami ratowniczymi, pogotowiem, policją oraz strażą pożarną.

Certyfikat CMPZ 2024 Dezynfekcja niebezpiecznych miejsc - Gliwice

Nasza firma sprzątająca po zgonach w Gliwicach istnieje na rynku od 2013 roku. Świadczymy usługi odkażania i sprzątania mieszkań po zmarłych, po wypadkach komunikacyjnych oraz po zdarzeniach m.in. w zakładach pracy na terenie Gliwic i okolic. Profesjonalizm naszych usług oraz fachowość ich wykonania potwierdzamy wystawieniem certyfikatu dotyczącego specjalistycznego czyszczenia miejsc po zgonie w Gliwicach.

Posiadamy cały szereg usług m.in.:

 • sprzątanie po zwłokach
 • sprzątanie po zgonie
 • sprzątanie po wypadku
 • sprzątanie po samobójstwie
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Do wykonywania naszych usług wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny. Są to m.in. przemysłowe generatory ozonu, maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu, profesjonalne wytwornice pary oraz zamgławiacze elektryczne ULV. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Nasze realizacje w Gliwicach:

Certyfikat sprzątania po zmarłych w Gliwicach
Likwidacja zapachów po zmarłych

Dezynfekowanie po zmarłych - Gliwice Profesjonalna utylizacja i wywóz odpadów woj. śląskie

Nasze kompleksowe usługi czyszczenia oraz dezynfekowania pomieszczeń po zmarłym w Gliwicach wykonujemy zgodnie ze sztuką funeralną. Wykorzystujemy wyjątkowo niezawodne środki dezynfekujące. Jest to m.in. granulat w postaci proszku o szerokim zakresie zastosowania. Nasi fachowcy posiadają specjalistyczne urządzenia do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni suchym lodem Cold Jet Aero 40FP. Transport wszystkich materiałów biologicznych, w tym także niebezpiecznych odbywa się specjalistycznym pojazdem ze znacznikiem „biohazard”. Tego typu produkty uboczne przewożone są w odpowiednich opakowaniach.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątające Gliwice

Sprzątanie po zgonach w Gliwicach

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkań po zmarłych. W celu szczegółowej wyceny
i umówienia terminu,
prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń po zwłokach

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy nieprzyjemne zapachy po zwłokach, zwalczamy wirusy, bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie zapach związany ze zgonem bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po śmierci na skutek wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcja powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie po zgonach Gliwice - czyszczenie suchym lodem Do sprzątania wykorzystujemy urządzenie pracujące pod wysokim ciśnieniem. Granulki suchego lodu, przy temperaturze - 79 °C uderzają o powierzchnię, czyszcząc ją oraz dezynfekując w tym samym czasie.

Nasza firma sprzątająca po zwłokach i wypadkach świadczy swoje usługi na terenie całego województwa śląskiego m.in. w Gliwicach. Z należytym szacunkiem zajmiemy się także sprzątaniem po zmarłych w innych miastach Polski, między innymi w Katowicach, Wrocławiu, Opolu, Częstochowie i Bielsko-Białej.

Sprzątanie po zgonie
Czym jest suchy lód? Zmrożony dwutlenek węgla popularnie nazywany jest suchym lodem. Jest to unikalna technologia, która od kilku lat dostępna jest również w Polsce. Suchy lód ulega procesowi sublimacji, czyli przejścia bezpośrednio w stan gazowy. Suchego lodu nie można rozpuścić.

Korzystne ceny naszych usług sprzątania mieszkań po śmierci w Gliwicach sprawiły, że świadczymy je nie tylko w tym jednym mieście, ale także w innych województwach m.in. lubuskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, małopolskim, lubelskim, świętokrzyskim oraz mazowieckim.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Gliwice

Rozkład ciała skutkuje uwolnieniem ponad 30 związków chemicznych, często niebezpiecznych dla zdrowia innych osób. Podczas sprzątania mieszkań po zgonach w Gliwicach przestrzegamy zasad bezpieczeństwa BHP.

Transport odpadów niebezpiecznych - Gliwice

Podczas wykonywania naszych usług nie zapominamy o przestrzeganiu norm i procedur. Transport odpadów niebezpiecznych odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów.

Dezynfekcja - Gliwice

Sprzątanie mieszkań po zgonach, czy po zmarłych w Gliwicach często uzupełniamy także dezynfekcją. Używamy specjalistycznych środków dezynfekujących, np. podchlorynu wapnia. W pracy korzystamy także z nowoczesnych urządzeń służących do oprysku ciśnieniowego oraz dezynfekantów bakteriobójczych oraz wirusobójczych.

Sprzątanie obiektów zaniedbanych - Gliwice

Sprzątanie mieszkań, domów i pomieszczeń zaniedbanych w Gliwicach i okolicach to nasz chleb powszedni. Nasze usługi obejmują także czyszczenie piwnic, garaży i np. komórek. Wywozimy również stare meble oraz inne przedmioty przeznaczone do utylizacji.

FAQ

W pomieszczeniach w Gliwicach, gdzie odnaleziono ciała, dominuje specyficzna woń świadcząca o obecności zmarłej osoby. Intensywność tego zapachu rośnie w miarę trwania procesu rozkładu, co jest zależne od czasu, przez który zwłoki pozostawały w pomieszczeniu, ulegając procesom putrefakcyjnym. Aby zneutralizować ten odór, niezbędna jest utylizacja wszystkich przedmiotów kontaminowanych biologicznymi płynami ciała. Po zakończeniu czyszczenia przystępujemy do ozonowania i aplikacji chemicznego środka dezynfekcyjnego oraz neutralizatora zapachów. W przypadku, gdy zwłoki były w mieszkaniu przez dłuższy okres, rekomendujemy usunięcie wszystkich elementów wyposażenia, a proces ozonowania może wymagać wielokrotnego powtórzenia. Chociaż dokładne sprzątanie znacznie redukuje nieprzyjemne aromaty, mogą one utrzymywać się przez pewien czas, lecz ostatecznie zanikają po odnowieniu mieszkania i wprowadzeniu nowych, świeżych zapachów.
W pomieszczeniach w Gliwicach, gdzie były obecne zwłoki, wymagana jest utylizacja wszelkich przedmiotów, które uległy zanieczyszczeniu biologicznemu. Meble niezakontaminowane mogą pozostać, jednak decyzja o ich dalszym użytkowaniu zależy od czasu, jaki zwłoki spędziły w środowisku. Dłuższa ekspozycja na elementy rozkładającego się ciała znacząco utrudnia eliminację niechcianego zapachu z mieszkania. W niektórych przypadkach konieczna może okazać się również wymiana pokrycia podłogi, takiego jak panele, parkiet czy wykładzina, by skutecznie pozbyć się wszelkich śladów po zmarłym.
W trakcie porządkowania mieszkania po zmarłej osobie w Gliwicach, bliscy zmarłego lub osoby, które zleciły usługę, mogą znajdować się w lokalu. Zapewniamy jednak, że przed ich wejściem do mieszkania wykonujemy początkową dezynfekcję, aby zapewnić bezpieczeństwo i sterylność środowiska. Dla dodatkowej ochrony, każdej z obecnych osób oferujemy specjalistyczny kombinezon ochronny, rękawice oraz maskę, co zwiększa bezpieczeństwo podczas pobytu w przestrzeni, która była miejscem zgonu.
W procesie sprzątania lokalu po zgonach w Gliwicach, oferujemy Zleceniodawcy możliwość osobistego zabrania dokumentów i cennych przedmiotów. Dla osób, które wolą nie wchodzić do środka, zapewniamy, że wszystkie wartościowe rzeczy, w tym dokumenty i pamiątki, będą dokładnie zdezynfekowane, a następnie bezpiecznie przekazane właścicielowi. Nasze działania mają na celu nie tylko uporządkowanie miejsca, ale także umożliwienie Zleceniodawcy odzyskania ważnych dla niego przedmiotów w sposób bezpieczny i higieniczny.

Sprzątanie po zgonie Gliwice

Specjalistyczne sprzątanie po zgonie w Gliwicach realizujemy już od wielu lat. Jesteśmy dla Ciebie codziennie przez 24 godziny na dobę. Wyróżnia nas szybkość działania, dyskrecja oraz profesjonalizm.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas. Z zapałem pomożemy!

zespol-sprzatania-po-zmarlych