Sprzątanie po zgonach Świnoujście

Sprzątanie po zgonach Świnoujście

+48 34 389 82 45 - Zadzwoń

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Świnoujściu

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych wraz z fachową dezynfekcją. Zgodny z procedurami wywóz wraz z utylizacją mebli i odpadów niebezpiecznych.

Skuteczne ozonowanie

Ozonowanie lokali w Świnoujściu w pełni efektywne i skuteczne. Profesjonalna dezynfekcja oraz usunięcie nieprzyjemnego zapachu. Dostępny certyfikat poręczający kompetentność usługi.

Czyszczenie miejsc po wypadkach w mieście Świnoujście

Pomieszczenia po wypadkach w zakładach pracy lub komunikacyjnych starannie i precyzyjnie wyczyszczone. Współpraca ze strażą pożarną, pogotowiem, policja i innymi służbami ratowniczymi i komunalnymi.

Certyfikat CMPZ 2020 Całościowe sprzątanie po zgonach Świnoujście

Działamy na rynku od 2013 roku, świadcząc szeroki zakres profesjonalnych usług, w tym odkażanie, sprzątanie i czyszczenie po zgonach i wypadkach. Specjalizujemy się w kompleksowym sprzątaniu miejsc po zgonach w Świnoujściu, zgodnie z zasadami sztuki funeralnej. Zajmujemy się także czyszczeniem miejsc pracy po wypadkach oraz przestrzeni po zdarzeniach komunikacyjnych. Nasze usługi są dostępne na terenie Świnoujścia i okolicznych miejscowości. Każde zlecenie kończymy wystawieniem certyfikatu, potwierdzającego specjalistyczne wykonanie prac, co jest gwarancją naszego profesjonalizmu.

Przyjmiemy następujące prace do wykonania m.in.:

 • sprzątanie po zgonie
 • sprzątanie po wypadku
 • sprzątanie po zmarłych
 • sprzątanie po samobójstwie
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach komunikacyjnych
 • sprzątanie i usuwanie śladów po wypadkach w zakładzie pracy
 • ozonowanie pomieszczeń
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych

Do świadczenia naszych usług wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i środki. Wśród naszych maszyn znajdują się m.in. zamgławiacze elektryczne ULV, przemysłowe generatory ozonu, profesjonalne wytwornice pary oraz maszyny do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu. Skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę!

Poznaj naszą relację:

Nowoczesny sprzęt w sprzątaniu po zmarłych

Nasza firma sprzątająca po zgonach i wypadkach w Świnoujściu świadczy usługi w pełni profesjonalnie oraz z należytym szacunkiem. Podstawą naszej pracy są nowoczesne technologie oraz najnowocześniejsze środki dezynfekujące, w tym wyjątkowo efektywny granulat w postaci proszku o szerokim spektrum zastosowania. Nasz zespół korzysta także ze specjalistycznego sprzętu Cold Jet Aero 40FP, który czyści i dezynfekuje suchym lodem. Materiał biologicznie niebezpieczny przewozimy własnym transportem z oznakowaniem „biohazard”. Działamy w Świnoujściu, dbając o bezpieczeństwo i higienę, gwarantując przy tym pełną dyskrecję oraz wsparcie w trudnych chwilach

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Świnoujściu

Sprzątanie po zgonie w Świnoujściu

PLN 700 /od*

Utylizacja mebli oraz sprzętów AGD,
wywóz odpadów, demontaż podłogi,
czyszczenie i dezynfekcja mieszkania. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby w świnoujskich lokalach mieszkalnych i użytkowych. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem. W celu szczegółowej wyceny i umówienia terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia zmienia jakość usług w branży

Sprzątanie po zgonie
Sprzątanie po zwłokach Świnoujście Suchy lód pozwala na skuteczne i pewne czyszczenie mieszkań po zwłokach, zgonach i śmierci. Proces odbywa się za pomocą urządzenia pracującego pod wysokim ciśnieniem. Sprzątanie mieszkań po zwłokach w Świnoujściu suchym lodem (przy temperaturze - 79 °C) jednocześnie czyści i dezynfekuje pomieszczenie.

Pracujemy we wszystkich miastach województwa zachodniopomorskiego. Obsługujemy również klientów z innych miast Polski, np. KrakówCzęstochowaBielsko-BiałaOpoleWrocław – zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zmarłych
Doskonała dezynfekcja – suchy lód Zmrożony dwutlenek węgla, nazywany suchym lodem, to wyjątkowa substancja o szerokim zastosowaniu. Proces sublimacji sprawia, że suchy lód nie rozpuszcza się, a od razu przechodzi ze stanu stałego w stan gazowy. Ta unikalna technologia, która dotarła również do Polski, jest stosowana w Świnoujściu w różnych branżach, w tym w przemyśle spożywczym, medycznym i sprzątaniu specjalistycznym. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, suchy lód zapewnia skuteczne i bezpieczne rozwiązania, podnosząc standardy usług w regionie.

Atrakcyjne ceny naszych usług sprawiły, że jesteśmy dostępny także na terenie województwa m.in. śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, lubuskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, podkarpackiego oraz lubelskiego.

Solidne sprzątanie po zgonach i zmarłych

Po śmierci ciało uwalnia ponad 30 związków chemicznych, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie osób korzystających z pomieszczenia. Nasza firma w Świnoujściu ściśle przestrzega procedur BHP, stosując nowoczesne technologie i zaawansowane środki dezynfekujące, aby zapewnić pełne oczyszczenie i bezpieczeństwo.

Sprawdzony transport materiałów niebezpiecznych

W Świnoujściu wyróżniają nas najwyższe standardy usług i rzetelność. Transport odbywa się z zachowaniem wszystkich norm, przepisów oraz procedur, co zapewnia pełne bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Profesjonalna dezynfekcja

W Świnoujściu nasz zespół wykorzystuje tylko sprawdzone środki dezynfekujące o wysokiej skuteczności, takie jak podchloryn wapnia. Podczas prac stosujemy również dezynfektanty bakteriobójcze i wirusobójcze, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i higienę.

Fachowe czyszczenie obiektów zaniedbanych

Sprzątamy zaniedbane mieszkania, domy i pomieszczenia gospodarcze w Świnoujściu i okolicach. Fachowo wyczyścimy także garaże i piwnice. Zajmujemy się wywozem i utylizacją starych mebli oraz innych przedmiotów, zapewniając kompleksową i profesjonalną obsługę.

FAQ

W pomieszczeniach w których znalezione zostały zwłoki obecny jest charakterystyczny zapach po zmarłej osobie. Zwiększa on swoją intensywność wraz z postępującym procesem rozkładu (liczy się ilość dni, jakie ciało leżało w mieszkaniu i było poddawane procesom gnilnym). W celu usunięcia zapachu należy zutylizować wszystkie rzeczy zanieczyszczone biologicznie płynami ustrojowymi. Po przeprowadzeniu czyszczenia wykonujemy ozonownie oraz oprysk chemiczny ze środkiem wirusobójczym oraz neutralizatorem zapachów. Jeśli czas znajdowania się w mieszkaniu zwłok był długi zalecamy usunięcie wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji zabieg ozonowania często należy powtórzyć kilkukrotnie. Mimo profesjonalnego sprzątania po zgonie zapach może utrzymywać się przez jakiś czas, ale po wykonaniu remontu oraz wprowadzeniu do mieszkania nowego życia i innych zapachów przestaje być wyczuwalny.
Wszystkie przedmioty zanieczyszczone biologicznie należy zutylizować. Pozostałe meble można zostawić. Wszystko zależy od tego jak długo zwłoki znajdowały się w pomieszczeniu. Im dłuższy czas tym trudniej usunąć nieprzyjemny zapach z przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Czasami należy usunąć wykończenie podłogi (panele, drewno, wykładzina etc.).
W mieszkaniu podczas sprzątania po zmarłym mogą przebywać osoby bliskie lub osoby zlecające usługę. Jednakże przed wejściem do mieszkania przeprowadzamy pierwszą dezynfekcję aby pomieszczenia były bezpieczne. Dodatkowo zapewniamy kombinezon ochronny, rękawicę oraz maskę ochronną.
Podczas czyszczenia mieszkania po zgonach zapewniamy Zleceniodawcy możliwość zabrania dokumentów oraz wartościowych przedmiotów osobiście. Jeżeli Zleceniodawca nie chce wchodzić do mieszkania wszystkie drogocenne przedmioty, dokumenty i pamiątki po uprzednim zdezynfekowaniu oddajemy w ręce właściciela, po wcześniejszej dezynfekcji.

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych w Świnoujściu

Do Twojej dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy błyskawiczną realizację zlecenia w pełnej dyskrecji. Działamy profesjonalnie, kompetentnie i bezpiecznie.

Chcesz znać szczegóły sprzątania po zgonie w Świnoujściu i okolicy? Zadzwoń do nas! Odpowiemy na każde pytanie.

zespol-sprzatania-po-zmarlych