dezynfekcja mieszkania po zmarłym Tomaszów Mazowiecki

Sprzątanie po zgonach Tomaszów Mazowiecki

+48 42 203 25 63 - Zadzwoń

Sprzątanie po zgonach Tomaszów Mazowiecki

Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem po zgonach w Tomaszowie Mazowieckim. Nasze usługi realizujemy przez 7 dni w tygodniu całodobowo. Pomagamy w przewozie skażonych rzeczy oraz likwidacji mieszkań po zmarłej osobie.

Dezynfekcja mieszkań po śmierci

W zakres prac mających na celu sprzątanie po zgonie wchodzi również dezynfekcja po śmierci. Polega ona na usuwaniu niebezpiecznych dla zdrowia substancji toksycznych wydobywających się z ciała człowieka po śmierci. Czynności te są przeprowadzane z zachowaniem należytych norm BHP.

Sprzątanie po zmarłych Łódzkie

Bezpieczne sprzątanie obiektu publicznego po wypadku śmiertelnym nie tylko w mieście Tomaszów Mazowiecki. Profesjonalne czyszczenie to pozbycie się śladów biologicznie niebezpiecznych. Oferujemy sprzątanie po zmarłych w miastach Aleksandrów Łódzki, Tomaszów Mazowiecki, Kutno, Zgierz.

Certyfikat CMPZ 2020 Czyszczenie biologicznie skażonych powierzchni

Oferujemy usługi kompleksowego sprzątania po zmarłych w Tomaszowie Mazowieckim oraz usuwanie przykrych zapachów z mieszkań. Kompleksowe podejście do klienta to nasz znak rozpoznawczy, dlatego każdy przypadek analizujemy indywidualnie. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych, jak i do dużych fabryk, czy też korporacji. Nasze doświadczenie w dezynfekcji, jest wynikiem dużej ilości wykonanych realizacji. Działamy dokładnie i szybko, co pomaga w sprawnym sprzątaniu po zgonie. Po wykonanym zleceniu zostawiamy na to swoim klientom odpowiedni dokument.

Usługi, które świadczymy:

  • Sprzątanie po zgonach Tomaszów Mazowiecki;
  • Sprzątanie po zmarłych Łódzkie;
  • Usuwanie nieprzyjemnych zapachów w domach;
  • Sprzątanie po śmierci samobójczej;
  • Utylizacja starych mebli;
  • Czyszczenie powierzchni publicznych po nagłych wypadkach;
  • Ozonowanie pomieszczeń w miejscu pracy;
  • Usuwanie bakterii i grzybów;
  • Deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja;
  • Likwidacja biologicznie skażonych przedmiotów;

Kastelnik Ostatnie Sprzątanie doświadczenie, jakie zdobyliśmy, wykonując nasze realizacje na terenie województwa łódzkiego, pozwalają nam zapewnić Państwu profesjonalną usługę z użyciem do tego odpowiednich do tego metod doczyszczających. Należytą uwagę trzeba zwrócić na usuwanie zapachu śmierci, wykonujemy: ozonowanie pomieszczeń, dezynfekcje i odkażanie. 

Wiemy, jak ciężka dla bliskich może być sytuacja zgonu w mieszkaniu, dlatego staramy się działać jak najszybciej, a zarazem skutecznie. To wyróżnia naszą firmę. Dbamy również o naszych pracowników, którzy są odpowiednio przeszkoleni i wiedzą jak pracować w takich warunkach.

Likwidacja zapachów po zgonach Dezynfekcja Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie

W skutecznym przeprowadzeniu dezynfekcji miejsca śmierci w Tomaszowie Mazowieckim należy użyć certyfikowanych urządzeń ze znakiem bezpieczeństwa CE. Dla techników z firmy Kastelnik niezbędny do tego jest Cold Jet Aero 40FP, który wytwarza suchy lód. 

Ponadto po wykonanej pracy związanej ze sprzątaniem po zmarłych likwidujemy wszystkie powstałe odpady, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 

 

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Specjalistyczne usługi sprzątanie miejsc śmierci Tomaszów Mazowiecki

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /od*

Specjalistyczne czyszczenie powierzchni po zmarłych, pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów, likwidacja skażonego mienia. Szczegóły zlecenia podajemy po ustaleniu zakresu prac z klientem.

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 150 /1h

Usuwanie niebezpiecznych substancji powstałych po zgonie unoszących się w powietrzu. Użycie skutecznej technologii nowoczesne generatory ozonu 240g/h.

Sprzątanie po wypadku

PLN 700 /od*

Czyszczenie ścian za pomocą suchego lodu w miejscach użytku publicznego po wypadkach i usuwanie śladów krwi. Profesjonalne maszyna Karcher IB 7/40 ADV do dyspozycji 7/24h. Skuteczne usuwanie trudnych do zmycia substancji.

Usuwanie zanieczyszczeń suchym lodem Najskuteczniejsza metoda sprzątania po śmierci na trudne do zmycia zabrudzenia

-79ºC temperatura mrożenia Nie bez powodu jest to najskuteczniejsza metoda czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni, która wykorzystuje temperaturę -79ºC. Jej dużą zaletą jest brak wytwarzania odpadów wtórnych, co sprawia, iż jest ekologiczna

Usługi sprzątania po zgonach Łódzkie świadczymy nie świadczymy całodobowo nie tylko w Tomaszowie Mazowieckim, ale również Tuszynie, Wieluniu i Łowiczu.  Obsługujemy również klientów z innych miast Polski w tym z Krakowa, Katowic, Wrocławia, Bielsko-Białej i Częstochowy, zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena w 20 min!

Jak to się dzieje? Jeśli chcemy zrozumieć, jak działa czyszczenie suchym lodem, musimy wiedzieć, że polega ona na znanym nam zjawisku zmiany stanu skupienia. W tym przypadku jest to zmiana zestalonego dwutlenku węgla w stan gazowy, co przyczynia się do rozbijania zanieczyszczeń. W celu skorzystania ze sprzątania po zgonie prosimy o kontakt telefoniczny.

Oferujemy usługi czyszczenia po zwłokach w atrakcyjnych cenach, które wykonywane są przez przeszkolonych techników w zakresie sprzątania po śmierci. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Sprzątanie po zmarłym Tomaszów Mazowiecki

Mieszkanie, dom w Tomaszowie Mazowieckim, w którym znaleziono ciało zmarłego, wymaga sprzątania po zgonie. Jeżeli chcemy, aby miejsce zdarzenia nadawało się znów do zamieszkania, musimy poprosić o pomoc profesjonalistów. Smród oraz wszelkiego rodzaju bakterie są możliwe do usunięcia jedynie za pomocą odpowiednich metod np. dezynfekcji.

W celu usunięcia szkodliwych substancji wydzielających się z rozkładającego się ciała, miejsce zgonu należy poddać budynek profesjonalnemu sprzątaniu.

Pozbywanie się odpadów skażonych biologicznie

Odpowiednie obchodzenie się z odpadami powstałymi po zgonie to priorytet naszej pracy. Posiadamy do tego niezbędne kwalifikacje oraz środki. Klient nie musi martwić się tym, co zrobić  np. z  zakrwawionym dywanem po zmarłej osobie

Czyszczenie po zgonie Łódzkie

W sytuacji znalezienia zwłok w mieszkaniu jego czyszczenie należy zlecić profesjonalnej ekipie sprzątającej. Do tego typu pracy przykładamy dużą uwagę na rodzaj używanej metody, dlatego ważne jest tutaj ozonowanie pomieszczeń po zgonie, które usuwa z nich wszelkie patogeny. 

Usuwanie mebli z pomieszczeń zaniedbanych

Czyszczenie opuszczonych mieszkań lub zaniedbanych i brudnych pomieszczeń w Tomaszowie Mazowieckim to nasza specjalizacja. Przykładamy wszelkich starań, aby nasza praca była wykonywana rzetelnie i sprawnie, a sam klient był usatysfakcjonowany. Zapraszamy do kontaktu spadkobierców właścicieli domów, mieszkań oraz spółdzielnie mieszkaniowe. 

Sprzątanie po zgonach Łódzkie - zespół

Jesteśmy dla Państwa 24/7 pod telefonem, aby móc szybko zadziałać, gdy wymaga tego sytuacja. Sprawna realizacja sprzątania po zgonie w Tomaszowie Mazowieckim i rzetelne wykonanie usługi, pozwoliło nam zdobyć pozycję lidera na terenie całego kraju.

Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wysłuchamy i doradzimy jak przeprowadzić profesjonalną dezynfekcję mieszkania po śmierci.