Sprzątanie po zgonach Warszawa

Sprzątanie po zgonach w Warszawie

+48 22 350 72 32 - Zadzwoń

Czyszczenie mieszkań po zgonie Warszawa

Wysokiej jakości sprzątanie mieszkań po zgonie w Warszawie oraz na terenie całego
województwa Mazowieckiego. W pakiecie oferujemy także dezynfekcję i ozonowanie.
Nasze usługi obejmują utylizację mebli i odpadów biologicznie niebezpiecznych.

Ozonowanie mieszkań po zgonach Mazowsze

Fachowe ozonowanie mieszkań i domów po zgonie w Warszawie. Profesjonalna dezynfekcja wraz z dezodoracją pomieszczeń. Podczas każdej interwencji wystawiamy certyfikaty jakości, które gwarantują najwyższą jakość wykonywanych usług.

Szybkie czyszczenie miejsc po wypadkach Warszawa

Dokładne i kompleksowe usuwanie śladów po różnego typu wypadkach w miejscu pracy lub wypadkach komunikacyjnych. Sprawna współpraca ze służbami ratowniczymi oraz porządkowymi. Kooperacja z firmami ubezpieczeniowymi.

Certyfikat dezynfekcji po zgonie 2020 Sprzątanie mieszkań po śmierci w Warszawie

Nasza firma działa na rynku od 2013. Od 7 lat dostarczamy usługi obejmujące sprzątanie po zgonach zarówno w Warszawie, jak i na terenie całego województwa mazowieckiego. Nasza kompleksowa oferta obejmuje usuwanie śladów krwi, czyszczenie po zgonie w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach pracowników na terenie zakładu pracy, czy śmierci w wyniku samobójstw. Interweniujemy nawet w poważnych przypadkach śmierci po chorobach zakaźnych czy w przypadku odkrycia długo gnijących zwłok.  Naszą pracę wykonujemy z szacunkiem, wielką dokładnością oraz przy zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad BHP. Sprzątamy i odświeżamy mieszkania, domy, hale produkcyjne oraz wykonujemy dezynfekcję i ozonowanie pomieszczeń. Jeśli klient wyrazie takie życzenie, za wykonaną pracę wystawiamy specjalny certyfikat, który poświadcza dokładne, profesjonalne i bezpieczne posprzątanie po zgonie.

W naszej ofercie znajdziesz liczne usługi, m.in.:

 • sprzątanie po zwłokach – Warszawa ;
 • dezynfekcja mieszkania po zgonie – Warszawa;
 • dezynfekcja po wypadku – Warszawa;
 • dezynfekcja po samobójstwie – Warszawa;
 • sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu;
 • utylizacja mebli i sprzętów;
 • usuwanie śladów i sprzątanie po wypadkach drogowych;
 • usuwanie śladów po wypadkach na terenie zakładu pracy;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym;
 • usuwanie śladów po incydentach na terenie zakładu pracy;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłym;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci, tzw. ozonowanie;
 • utylizacja i wywóz odpadów niebezpiecznych, w tym krwi.

W naszej codziennej pracy używamy tylko najnowocześniejszego sprzętu. Do sprzątania po zgonach wykorzystujemy m.in przemysłowe generatory ozonu, zmgławiacze elektryczne ULV, a także profesjonalne wytwornice pary.  Przy wyjątkowo trudnych do usunięcia zabrudzeniach wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię czyszczenia suchym lodem. Dzięki naszym profesjonalnym urządzeniom możemy zagwarantować doskonały efekt pracy w bardzo szybkim czasie.

Zapraszamy do kontaktu w celach ustalenia dalszej współpracy w Warszawie i na obszarze województwa mazowieckiego!

Profesjonalne sprzątanie mieszkań po zgonach Dezynfekcja mieszkań po zmarłej osobie Warszawa

Nasza firma sprzątająca po zgonach i wypadkach w Warszawie i okolicach (woj. mazowieckie) oferuje profesjonalne, kompleksowe usługi sprzątające i dezynfekcyjne. Nasze obowiązki wykonujemy dyskretnie, terminowo i zgodnie z obowiązującym prawem. Nasi technicy, przeszkoleni w ramach przestrzegania przepisów BHP stosują innowacyjne techniki odkażania pomieszczeń. Do sprzątania mieszkań, lokali, jak i zakładów produkcyjnych wykorzystują nowoczesną i innowacyjną technologię czyszczenia suchym lodem.  Zastosowanie granulatu suchego lodu o temperaturze 78,5˚C i prędkości ponad 500 km/h pozwala na usunięcie substancji niebezpiecznych oraz brudu z każdej powierzchni. Co ważne, czyszczenie lodem wyklucza konieczność zastosowania środków ściernych lub chemicznych oraz wody. W ten sposób eliminuje się ryzyko zniszczenia lub zalania cieczami czyszczonych powierzchni. Sprzątanie po zgonie w Warszawie za każdym razem wieńczy kompleksowa dezynfekcja przy użyciu starannie dopasowanych środków chemicznych. To sposób na zapewnienie bezpieczeństwa i najwyższej jakości naszych usług.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 24/7

Cennik Wysokiej jakości sprzątanie po zgonie Warszawa

Oczyszczenie po zgonach

PLN 700 /od*

W ramach usługi oferujemy: utylizację mebli oraz sprzętów AGD, wywóz odpadów niebezpiecznych, remont podłóg i ścian. Każde sprzątanie obejmuje kompletną dezynfekcję mieszkania po zmarłym. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, o czym świadczą dziesiątki zadowolonych klientów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego w celu szczegółowej wyceny usług sprzątania po zmarłym zapraszamy do kontaktu.

Ozonowanie po śmierci

PLN 150 /1h

Oferujemy usuwanie wszelkich niebezpiecznych i toksycznych substancji wirusów, bakterii oraz zapachów w miejscu zgonu. Dzięki nowatorskiemu sprzętowi, zawsze w bezpieczny sposób likwidujemy przykre zapachy. Nie można lekceważyć nieprzyjemnego zapachu w miejscu zgonu. Czy wiesz, że substancje wydzielane przez zwłoki mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia? Ich wdychanie prowadzić może do zmian skórnych i chorób pokarmowych, a w najpoważniejszych przypadkach do śmierci. Dlatego, gdy masz jakiekolwiek podejrzenia odbierając mieszkanie po zmarłym, zamów ozonowanie pomieszczeń.

Sprzątanie miejsc po wypadkach

PLN 700 /od*

Przeprowadzamy prace sprzątające w miejscach wypadków, w tym śmiertelnych. Od kilku lat usługę tę wykonujemy za pomocą najnowocześniejszej, bardzo sterylnej metody czyszczenia suchym lodem. Dezynfekcja powierzchni po wypadku śmiertelnym suchym lodem* pozwala dokładnie i szybko usunąć plamy krwi i inne zabrudzenia. Po wykonanej pracy wystawiamy certyfikat jakości i przekazujemy dokumentacje z przeprowadzonych czynności. W celu uzyskania szczegółowej wyceny sprzątania po wypadku i umówienia dogodnego terminu, prosimy o kontakt.

Dezynfekcja suchym lodem w skrajnie niskiej temperaturze -78,5 °C. Czyszczenie posadzek z krwi w zakładzie po wypadku Warszawa

Czyszczenie suchym lodem Będąc pod ogromnie dużym ciśnieniem, suchy lód utrzymany w bardzo niskiej temperaturze (sięgającej aż - 78,5 °C) uderza w oczyszczaną powierzchnię. Czyszczone miejsce zostaje przemrożone i wyszorowane. Jednocześnie następuje solidna dezynfekcja. Ten sposób czyszczenia miejsc po zgonie jest uważany za najlepszą i najskuteczniejszą metodę do usuwania plam krwi i zabrudzeń po zgonie.

Pracujemy we wszystkich miastach województwa mazowieckiego: Radom, Płock, Ostrołęka, Siedlce, Ciechanów. Obsługujemy również klientów z pozostałych regionów i miast Polski, tj. Wrocław, OpoleKraków, Częstochowa, Bielsko-Biała, –Zachęcamy do kontaktu w sprawie wyceny usług i nawiązania współpracy.

Jak czyścimy po śmierci? Do czyszczenia mieszkań po śmierci poza tradycyjnymi środkami czyszczącymi i dezynfekującymi, używamy suchego lodu. Granulat lodu pod wysokim ciśnieniem uderza w czyszczoną powierzchnię z prędkości 500 km/h. Tak wielka siła uderzenia tworzy energię kinetyczną, która w połączeniu z niską temperaturą granulatu, rozwarstwia zanieczyszczoną powierzchnię w tym krew zmarłego. Brud schodzi bez trudu, a powierzchnia zostaje odkażona. W ten sposób najczęściej czyścimy oraz dezynfekujemy pomieszczenia po zmarłych osobach. Nowatorska technologia czyszczenia miejsc po zgonie za pomocą lodu dostępna jest już dla naszych klientów w Warszawie i okolicach.

Z naszych kompleksowych usług skorzystać można na terenie całego województwa mazowieckiego.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa

W naszej pracy, gdy sprzątamy mieszkania po zgonach, kierujemy się jedną podstawową zasadą, mianowicie bezwzględnym przestrzeganiem zasad BH.  To nasz absolutny priorytet. Do pracy podchodzimy z uwagą, starannością oraz dyskrecją, dbając przy tym o jak najlepszy efekt. Staramy się by każdy klient był w stu procentach zadowolony z rezultatu naszej pracy, co zawsze udaje nam się osiągnąć. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie o naszej firmie.

Transport materiałów niebezpiecznych ADR

Transport materiałów niebezpiecznych to jedna z usług, którą oferujemy przy sprzątaniu mieszkań po zgonach. Procedura odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem oraz przy zachowaniu największej ostrożności. Nasi kierowcy posiadają uprawnienia ADR, które idzie w parze z ich długim doświadczeniem zawodowym. Transport krwi oraz zakażonych przedmiotów z mieszkania po zgonie jest usankcjonowany prawnie. Nasza firma zawsze działa szybko i dyskretnie, z poszanowaniem woli naszego klienta.

Profesjonalna dezynfekcja Mazowsze

W naszej ofercie znajdziesz także usługę gruntownej i dokładnej dezynfekcji pomieszczeń zagraconych i zaniedbanych. Usługa ta może iść w parze z czyszczeniem po śmierci, ale może być zamówiona oddzielnie. Do dezynfekcji zarówno w mieszkaniach jak i zakładach pracy używamy środków o szerokim spektrum działania. Korzystamy z najlepszych preparatów bakteriobójczych oraz wirusobójczych. Najwyższej klasy sprzęt i środki zapewniają wysoką jakość świadczonych usług.

Czyszczenie mieszkań zaniedbanych Warszawa

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu mieszkań tzw. zaniedbanych. Dezynfekujemy i sprzątamy przez lata nieużywane mieszkania lub brudne lokale na terenie Warszawy. Oferujemy także sprzątanie piwnic po zalaniu, porządkowanie strychów czy garaży, a także utylizację niepotrzebnego wyposażenia oraz mebli z zaniedbanych lokali.

Sprzątanie mieszkań po zgonie Warszawa

Nasze usługi świadczymy w Warszawie oraz na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy duże doświadczenie w branży związanej z dezynfekcją pomieszczeń po zmarłych osobach. Działamy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz szybkie i perfekcyjne wykonanie zamówionych usług.

Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące oferty oraz wycenę sprzątania mieszkania po zgonie, zadzwoń do nas teraz.

zespol-sprzatania-po-zmarlych