Czyszczenie mieszkania i klatki schodowej po zmarłej Częstochowa Błeszno

Data: 25.09.2020
Miejsce: Częstochowa
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Czyszczenie mieszkania po zmarłej w Częstochowie Błeszno. Dezynfekcja pomieszczeń oraz części mebli i utylizacja pozostałych.

Sprzątanie po zmarłych w Częstochowie

Sprzątanie po zgonie w Częstochowie jest bardzo wymagającą pracą. Nasi technicy muszą legitymować się nie tylko znajomością prawa i fachowością ale też dużą odpornością psychiczną i wrażliwością. Przypadki, z którymi się stykają każdego dnia są bowiem bardzo trudne.

W przypadku tego zlecenia mieliśmy do czynienia z naturalnym zgonem starszej, samotnej pani. Zwłoki denatki zostały odnalezione po dość długim czasie w częstochowskim mieszkaniu. Proces gnilny był w toku, a ślady płynów biologicznych bardzo liczne. W mieszkaniu i na klatce schodowej unosił się nieprzyjemny odór. Niektórzy nie są świadomi, że ciało ludzkie, po śmierci wydziela trujące substancje. Im dłużej trwa proces rozkładu, tym ich szkodliwe działanie jest większe. Ich kumulacja może powodować groźne choroby.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Częstochowie

Po opróżnieniu pomieszczeń z gabarytów przystąpiliśmy do likwidacji substancji organicznych. Użyliśmy do tego bardzo skutecznych płynów dezynfekujących. Ich zastosowanie daje pełną gwarancję, że wyczyszczone powierzchnie są nietoksyczne, a więc bezpieczne. W oparciu o dokonana ocenę sytuację nasi technicy uznali, że zamgławianie będzie najlepszym sposobem na dezynfekcję mieszkania po śmierci.

Całodobowa infolinia - sprzątanie po zgonach

Zamgławianie polega na uwolnieniu środka dezynfekującego w strumieniu powietrza. Wytworzona w ten sposób mgła dociera do wszystkich zakamarków i szczelin. Dezynfekuje ściany, podłogi, sprzęty a także powietrze w pomieszczeniu. Nie moczy przedmiotów lecz pokrywa je delikatną mgiełką i bardzo skutecznie zabija wszelkie wirusy, bakterie i grzyby. Tej samej metody dezynfekcji użyliśmy w przypadku zanieczyszczonej klatki schodowej. Po zdezynfekowaniu części mebli i utylizacji ich reszty, mogliśmy uznać, że nasza praca przy zleceniu sprzątania po zmarłej w Częstochowie, jest skończona.

Oferujemy również:

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym