Czyszczenie mieszkania po zgonie Kraków – woj. małopolskie

Data: 01.07.2020
Miejsce: Kraków
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: spółdzielnia mieszkaniowa

Gruntowne sprzątanie mieszkania należącego do spółdzielni mieszkaniowej po zmarłej samotnej kobiecie. Zlecenie polegało na wysprzątaniu całego lokalu po zgonie oraz ozonowaniu pomieszczeń.

Po otrzymaniu wezwania od zarządu jednej z krakowskich spółdzielni mieszkaniowych w sprawie posprzątania, w Krakowie, mieszkania po zgonie starszej samotnej pani, nasza ekipa zareagowała błyskawicznie. Na szczęście zlecenie nie było bardzo wymagające, gdyż mieszkanie zastaliśmy w stanie bardzo schludnym. Poinformowani zostaliśmy, że po śmierci denatki ciało leżało w mieszkaniu około 12 godzin. Mimo tego, że żadne płyny ustrojowe nie wydostały się na zewnątrz, jednak z doświadczenia wiemy, że już po kilku godzinach od zgonu z ciała mogą wydobywać się różne, nawet niewidzialne dla oka substancje, bardzo szkodliwe dla zdrowia. Dlatego, wyposażeni w ochronne kombinezony i maski przystąpiliśmy do dezynfekcji lokalu po śmierci. Nasze zadanie polegało na utylizacji potencjalnie skażonych mebli oraz wyczyszczeniu całego mieszkania silnymi środkami bakterio i wirusobójczymi.

Ozonowanie – najskuteczniejsza dezynfekcja po zgonie

Po wysprzątaniu pomieszczeń po zmarłej przystąpiliśmy do ozonowania. Profesjonalne wykonanie zabiegu dezodoryzacji za pomocą ozonu to jedna z najbardziej skutecznych metod dezynfekcji. Ozonowanie daje gwarancję ostatecznego pozbycia się wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów w ekspresowym czasie. To zabieg nieinwazyjny i bezpieczny. Co ważne nie pozostawia przykrego chemicznego zapachu, gdyż ozon ma przyjazną dla człowieka woń, przez wielu kojarzoną z zapachem po burzy
Przeprowadzenie tego zlecenia sprzątania mieszkania po śmierci w Krakowie przebiegło pomyślnie i otrzymaliśmy rekomendację od spółdzielni.

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Krakowie to nie jedyna nasza usługa, ponieważ oferujemy również:

  • sprzątanie lokali po śmierci Wieliczka,
  • dezynfekcja domu po zgonie Trzebinia,
  • ozonowanie kawalerki po śmierci Nowy Targ,
  • sprzątanie domu po zgonie Chrzanów,
  • odkażanie mieszkania po śmierci Wadowice.

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny. Wszystkie nasze usługi wykonywane są przez wykwalifikowanych techników w sposób profesjonalny i dyskretny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Całodobowa informacja telefoniczna 735-960-510 lub 660-577-511.