Czyszczenie mieszkania po zgonie Kraków – woj. małopolskie

Data: 01.07.2020
Miejsce: Kraków
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: spółdzielnia mieszkaniowa

Gruntowne sprzątanie mieszkania należącego do spółdzielni mieszkaniowej po zmarłej samotnej kobiecie. Zlecenie polegało na wysprzątaniu całego lokalu po zgonie oraz ozonowaniu pomieszczeń.

Sprzątanie po zmarłych Kraków

Po otrzymaniu wezwania od zarządu jednej z krakowskich spółdzielni mieszkaniowych w sprawie posprzątania, w Krakowie, mieszkania po zgonie starszej samotnej pani, nasza ekipa zareagowała błyskawicznie. Na szczęście zlecenie nie było bardzo wymagające, gdyż mieszkanie zastaliśmy w stanie bardzo schludnym. Poinformowani zostaliśmy, że po śmierci denatki ciało leżało w mieszkaniu około 12 godzin. Mimo tego, że żadne płyny ustrojowe nie wydostały się na zewnątrz, jednak z doświadczenia wiemy, że już po kilku godzinach od zgonu z ciała mogą wydobywać się różne, nawet niewidzialne dla oka substancje, bardzo szkodliwe dla zdrowia. Dlatego, wyposażeni w ochronne kombinezony i maski przystąpiliśmy do dezynfekcji lokalu po śmierci. Nasze zadanie polegało na utylizacji potencjalnie skażonych mebli oraz wyczyszczeniu całego mieszkania silnymi środkami bakterio i wirusobójczymi.

Sprzątanie po zgonach w Częstochowie

Ozonowanie – najskuteczniejsza dezynfekcja po zgonie

Po wysprzątaniu pomieszczeń po zmarłej przystąpiliśmy do ozonowania. Profesjonalne wykonanie zabiegu dezodoryzacji za pomocą ozonu to jedna z najbardziej skutecznych metod dezynfekcji. Ozonowanie daje gwarancję ostatecznego pozbycia się wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów w ekspresowym czasie. To zabieg nieinwazyjny i bezpieczny. Co ważne nie pozostawia przykrego chemicznego zapachu, gdyż ozon ma przyjazną dla człowieka woń, przez wielu kojarzoną z zapachem po burzy
Przeprowadzenie tego zlecenia sprzątania mieszkania po śmierci w Krakowie przebiegło pomyślnie i otrzymaliśmy rekomendację od spółdzielni.

Całodobowa infolinia - sprzątanie po zgonach w Częstochowie

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Krakowie to nie jedyna nasza usługa, ponieważ oferujemy również:

  • sprzątanie lokali po śmierci Wieliczka,
  • dezynfekcja domu po zgonie Trzebinia,
  • ozonowanie kawalerki po śmierci Nowy Targ,
  • sprzątanie domu po zgonie Chrzanów,
  • odkażanie mieszkania po śmierci Wadowice.

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny. Wszystkie nasze usługi wykonywane są przez wykwalifikowanych techników w sposób profesjonalny i dyskretny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Całodobowa informacja telefoniczna 735-960-510 lub 660-577-511.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Częstochowie