Czyszczenie po zmarłych Pszczyna

Data: 17.08.2020
Miejsce: Pszczyna
Czas trwania:  2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie obejmowało profesjonalne sprzątnięcie mieszkania po śmierci dwojga zamordowanych staruszków na terenie Pszczyny. Wykonana została dezynfekcja pomieszczeń i utylizacja całego wyposażenia mieszkania.

Czyszczenie po zmarłych Pszczyna

Praca w mieszkaniach osób niedawno zmarłych jest bardzo trudna. Nie wszyscy mogą ją wykonywać. Z jednej strony wymaga profesjonalizmu i odporności psychicznej z drugie zaś wyczucia i delikatności. Na szczęście nasi technicy legitymują się wszystkimi tymi cechami. Dlatego też realizujemy nasze zadania polegające na czyszczeniu po śmierci, sprawnie i fachowo. Ten przypadek był prawdziwą próbą sił.

Sprzątanie po zgonach Pszczyna

W obu pomieszczeniach mieszkania było mnóstwo śladów krwi i innych płynów, rozbryzgi były na ścianach i suficie. Po wyniesieniu mebli i sprzętów domowych pracownicy naszej firmy podjęli decyzję o konieczności zerwania tapet i likwidacji pokrycia sufitu (był on wyłożony styropianowymi kasetonami). Niezbędne było także częściowe zerwanie podłóg  w obu pomieszczeniach. Krew bowiem i inne wydzieliny przesiąkły  na drugą stronę płyt wiórowych,  z których wykonana była podłoga. Czynności te były bardzo pracochłonne, gdyż oprócz zerwania tapet i demontażu podłóg,  trzeba było wynieść resztki ich elementów na zewnątrz budynku.

Co z dezynfekcją po śmierci?

Gdy pomieszczenia były już puste, ekipa przystąpiła do dezynfekcji po śmierci metodą zamgławiania. Jest to proces polegający na uwolnieniu środka dezynfekującego w silnym strumieniu powietrza. Mgła szybko się rozprzestrzenia i dociera do każdej szczeliny. Zastosowanie specjalistycznego zmagławiacza ULV jest bardzo skuteczne, szybkie, wydajne i bezpieczne. W niektórych przypadkach, aparaty do zamgławiania mogą  stosować środki, które nie tylko dezynfekują ale i pozostawiają specjalną powłokę ochronną, dzięki które powierzchnie przez długi czas są higienicznie czyste. Naszą pracę w Pszczynie sfinalizowaliśmy przeprowadzeniem utylizacji mebli i reszty wyposażenia, wyniesionego z mieszkania.

W naszej ofercie poza specjalistycznym sprzątaniem po zgonie w Pszczynie lub wypadkach w pracy polecamy również:

  • sprzątanie mieszkania po zmarłych Żywiec,
  • ozonowanie kawalerki po zgonie Bielsko-Biała,
  • ozonowanie domu po śmierci Świętochłowice,
  • sprzątanie lokalu po zmarłych Czechowice-Dziedzice,
  • odkażanie domu po zgonach Goczałkowice.

Całodobowa informacja telefoniczna 735-960-510 lub 660-577-511.