Czyszczenie po zwłokach w mieszkaniu prywatnym w mieście Lublin

Data: 13.07.2021
Miejsce: Lublin
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: prywatna osoba

Nasze ostatnie zlecenie wykonaliśmy w Lublinie. W mieszkaniu, w którym mieliśmy przeprowadzić czyszczenie po zwłokach, pokoje wynajmowało kilka kobiet, które przyjechały do Polski do pracy. Jedna z kobiet, która pochodziła z Ukrainy, niefortunnie poślizgnęła się, wchodząc do swojego pokoju i uderzyła głową o futrynę drzwi. Niestety kobieta mimo szybkiej reanimacji zmarła. Niestety najwięcej wypadków zdarza się w naszych domach i mieszkaniach. Według badań najniebezpieczniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu jest łazienka, ponieważ to właśnie tam dochodzi do największej liczby uszkodzeń ciała.

Sprzątanie po zgonach w Lublinie

Sprzątanie po zgonie w Lublinie

Realizację tego zlecenia polegała na przeprowadzeniu dezynfekcji funeralnej w całym mieszkaniu. Właściciel lokalu chciał, aby mieszkanie było bezpieczne dla pozostałych kobiet, które były świadkami tragedii i znajdują się obecnie w traumie.

Chociaż na miejscu zgonu kobiety nie było dużo płynów ustrojowych ani krwi, warto pamiętać, że odkażanie po śmierci w Lublinie jest właściwie obowiązkowe. Warto skorzystać w takiej sytuacji z usług profesjonalistów. Osoby, które zawodowo sprzątają mieszkania po zmarłych, nie tylko mają odpowiednie doświadczenie, ale także dysponują dużą odpornością psychiczną. Nasi pracownicy widzieli w swojej pracy już naprawdę wiele.

Sprzątanie po zgonie w Lublinie
Zdjęcie: Czyszczenie po zgonie mieszkania na terenie Lublina, Copyright 2021 © Mieszko Kastelnik

Dezynfekcja po zmarłej kobiecie

Wykonanie profesjonalnej dezynfekcji w ramach usługi sprzątania po zmarłym w Lublinie, i to w jak najkrótszym czasie, jest wyjątkowo istotne. Nasi technicy w pierwszej kolejności przystąpili do usunięcia niewielkiej ilości śladów krwi z podłogi oraz framugi drzwi. Wykorzystali do tego bardzo skuteczny środek o szerokim spektrum działania. Jego substancja aktywna eliminuje groźne związki chemiczne i toksyny. Dodatkowo, na życzenie właściciela mieszkania usunęliśmy w pokoju denatki wszystkie meble. Mężczyzna zdecydował się na usługę utylizacji i wywozu gabarytów, ponieważ i tak planował remont i nowe wyposażenie tego pokoju.

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach w Lublinie

Odkażanie pomieszczeń po zgonie przeprowadziliśmy metodą ozonowania. Gaz ten idealnie sprawdza się w sprzątaniu mieszkań i domów po zgonach, z powodu silnie utleniających właściwości. Za proces utleniania odpowiedzialny jest trzeci atom ozonu, który skutecznie neutralizuje napotykane przez siebie niechciane cząsteczki.

Specjalistyczne sprzątanie po zwłokach

Ogromną zaletą dezynfekcji po zgonie ozonem jest fakt, że ozon jako gaz, dociera w nawet najtrudniej dostępne miejsca. Dzięki temu jesteśmy pewni, że odkażone zostały nie tylko powierzchnie płaskie, ale także wszelkie zakamarki i szczeliny.

W przypadku sprzątania po zgonie w Lublinie nie mieliśmy do czynienia z okropnym odorem rozkładających się zwłok. Warto jednak wspomnieć o tym, że ozon świetnie radzi sobie z eliminacją nieprzyjemnych zapachów takich jak rozkład ciała, zapach nikotyny czy np. odór zgnilizny.

Przeprowadzamy także inne usługi:

Odkażanie po zmarłych Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.ostatniesprzatanie.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Mieszko Kastelnik jest zabronione.