Czyszczenie specjalistyczne domu po zgonie Jaworzno

Data: 10.03.2020
Miejsce: Jaworzno
Czas trwania:  7h
Zleceniodawca: osoba prywatna

Specjalistyczne czyszczenie domu po zgonie na terenie miasta Jaworzno w woj. śląskim. Zlecenie obejmowało dokładne sprzątanie pokoju po zmarłej osobie oraz przeprowadzenie dezynfekcji poprzez profesjonalne ozonowanie po śmierci.

Kto może sprzątać po zmarłych?

Czyszczenie po zgonie w Jaworznie ze względów bezpieczeństwa zawsze powinno być przekazywane do realizacji odpowiednio doświadczonym specjalistom. Niewiele osób wie, że w momencie rozpoczęcia procesu rozkładu ciała denata, w jego otoczeniu produkowanych jest kilkadziesiąt niebezpiecznych związków chemicznych – tzw. „jadów trupich”. Co więcej, stanowią one poważne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i życia.

Brak odpowiedniego przeszkolenia w sprzątaniu po zgonie w Jaworznie może więc mieć poważne konsekwencje dla osoby, która teoretycznie chce dobrze. Osoby doświadczone wiedzą, jak w sposób skuteczny i terminowy wyczyścić lokale po zgonach. Nic nie może zastąpić wieloletniego doświadczenia w usuwania śladów po śmierci. Równie istotna jest znajomość przepisów prawa i BHP, które regulują ten typ działalności.

W przypadku pracy podczas specjalistycznego czyszczenia domu po zgonie w Jaworznie nasi fachowcy w pierwszej kolejności pozbyli się z pokoju używanego przez wiele lat zniszczonego łóżka z materacem i przekazali przedmioty do utylizacji. Inne meble nie nosiły śladów zniszczenia ani dużego zużycia, konieczne było tylko porządne odkażanie silnymi środkami wirusobójczymi.

Ozonowanie sposobem na drobnoustroje

W kolejnym etapie sprzątania po zmarłym w Jaworznie, aby spędzanie czasu w mieszkaniu było dla wszystkich bezpieczne i nie wiązało się z nieprzyjemnymi odczuciami, wykonano dezynfekcję poprzez ozonowanie po zgonie. By wyprodukować ozon nasi specjaliści korzystają z generatorów ozonu najwyższej jakości, które pozwalają na przeprowadzenie ozonowania nawet 3000mkw w godzinę. Ozon likwiduje oporne i nieprzyjemne zapachy powstałe w skutek rozkładu ludzkiego organizmu. Co więcej, eliminuje również bakterie, roztocza, grzyby i wirusy. Po zakończeniu sprzątania po śmierci na terenie miasta Jaworzno, otrzymaliśmy szereg pochwał i rekomendację od zleceniodawcy, który dołączył do sporego grona naszych zadowolonych klientów.

W naszej ofercie poza specjalistycznym sprzątaniem po zgonie w Jaworznie lub wypadkach komunikacyjnych oferujemy również:

Całodobowa informacja telefoniczna 735-960-510 lub 660-577-511.