Dezynfekcja lokalu po samobójstwie – Będzin

Data: 25.05.2020
Miejsce: Będzin
Czas trwania:  3 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kompleksowa i dokładna dezynfekcja lokalu po samobójstwie oraz likwidacja śladów po zgonie w Będzinie. Praca naszych techników obejmowała również profesjonalne ozonowanie kawalerki.

Dezynfekcja po śmierci to konieczność

Wykonane przez naszych techników zlecenie, które polegało na dezynfekcji lokalu po śmierci samobójczej w Będzinie, dotyczyło małej kawalerki w bloku mieszkalnym. Pierwszym etapem sprzątania po śmierci, było dokładne zabezpieczenie tych elementów wyposażenia mieszkania, które zostały zanieczyszczone krwią. W związku z dużymi ilościami płynów ustrojowych rozprowadzonych po meblach w mieszkaniu, część z nich przekazano do utylizacji. Z mieszkania wynieśliśmy meble i spakowaliśmy je do samochodu, który przeznaczyliśmy do utylizacji niebezpiecznych odpadów. Pozostałe wyposażenie po wyniesieniu poza kawalerkę, odkaziliśmy przy wykorzystaniu zmgławiacza elektrycznego ULV oraz silnego środka dezynfekującego o bardzo szerokim spektrum działania. Ten sam proces odkażania wykonaliśmy w windzie, którą transportowano ciało mężczyzny oraz skażone meble. W związku z tym, że bardzo duża ilość płynów ustrojowych znalazła się na ścianach mieszkania, zadecydowaliśmy o skuciu tynków i położeniu nowych gładzi.

Trzeciego dnia dezynfekcji kawalerki w Będzinie przeprowadzono ozonowanie, wykorzystując do tego generatory ozonu najwyższej klasy. W rękach osób z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą, jest to najlepsza i najbezpieczniejsza metoda dezynfekcji. Ozon nie tylko efektywnie usuwa uciążliwe zapachy, ale eliminuje także grzyby, bakterie, roztocza i wirusy. Ozonowanie po zgonie to standardowy element naszej usługi sprzątania po śmierci w Będzinie. Po zakończeniu prac, nasza firma otrzymała referencje od klienta oraz specjalne podziękowania za terminowe i profesjonalne wykonanie zleconego zadania. Najbardziej doceniono empatię naszych pracowników, która wyróżnia nas na tle konkurencji.

Zajmujemy się sprzątaniem po zgonie i dezynfekcją po śmierci na terenie całego Zagłębia. W naszej ofercie posiadamy:

  • sprzątanie domu po zgonie Czeladź,
  • dezynfekcja mieszkania po samobójstwie Sosnowiec,
  • ozonowanie mieszkania po śmierci Dąbrowa Górnicza,
  • czyszczenie domu po zgonie Jaworzno,
  • odkażanie lokalu po zgonie Mysłowice.

Nasze usługi wykonywane są przez wyszkolonych i doświadczonych techników w sposób profesjonalny i dyskretny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny.

Całodobowa informacja telefoniczna 735 pokaż numer lub 660 pokaż numer.