Dezynfekcja, sprzątanie po zmarłej osobie Gliwice

Data: 11.06.2020
Miejsce: Gliwice
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Śmierć najbliższych członków rodziny to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Poza żalem i psychologicznymi skutkami śmierci najbliższych, pozostająca w żałobie rodzina musi uporać się z szeregiem formalności związanych z pogrzebem oraz z kwestiami administracyjnymi. W natłoku wydarzeń i spraw często zapominamy o bardzo ważnym aspekcie w procedurach funeralnych, jakim jest sprzątanie mieszkanie po zgonie. Choć zabieg ten nie jest wymagany prawem, jest bardzo rekomendowany zarówno przez sanepid, jak i specjalistów od tanatologii. W naszej firmie pomagamy naszym w klientom podczas sprzątania po zmarłych w Gliwicach oraz innych miastach aglomeracji Śląska.

Sprzątanie domu po śmierci – dlaczego jest takie ważne?

Sprzątnie domu po śmierci jest standardową usługą oferowaną przez wiele specjalistycznych firm zajmujących się dezynfekcją lokali po zgonach. Nawet w przypadku naturalnej śmierci warto przemyśleć kontakt z ekipą sprzątającą i powierzyć właśnie jej posprzątanie lokalu po zwłokach. Samodzielne sprzątanie nie jest wskazane, gdyż martwe ciało nawet pozostawione na zaledwie kilka godzin w pokoju może wydzielać niebezpieczne substancje. Aby usunąć wszystkie potencjalne zarazki i drobnoustroje konieczna jest interwencja specjalistów. Nasza ekipa techników, doskonale przeszkolona w zasadach bezpiecznego sprzątania miejsc śmierci, w efektowny sposób posprząta mieszkania, lokale, piwnice, w których doszło do zgonu.

Czyszczenie domów po zgonach w Gliwicach

Czyszczenie domów po zgonach w naszej firmie to usługa kompleksowa, którą zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Działamy na terenie miasta Gliwice oraz okolic, a także w całym województwie śląskim i regionach ościennych. W zakresie naszych usług dotyczących sprzątania i dezynfekcji lokali po śmierci należy bezpieczna utylizacja wszelkich skażonych przedmiotów z lokalu, gruntowne wyczyszczenie środkami chemicznymi miejsca zgonu oraz wszystkich innych punktów, w których znajdowało się ciało (np. klatka schodowa, którą transportowano zwłoki). Ważnym etapem pracy naszych specjalistów jest ozonowanie zwane także dezodoryzacją. Jest to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się tzw. zapachu śmierci i końcowe odświeżenie pomieszczenia. Po trwającym kilka godzin zabiegu mieszkanie nadaje się do ponownego użytkowania przez mieszkańców.

Postaw na jakość i doświadczenie

Nasza firma działa na rynku od kilkunastu już lat w branży czyszczenia pomieszczeń po zgonach, wypadkach czy samobójstwach i cieszy się rosnącą popularnością, popartą zadowoleniem klientów. Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie w sprzątaniu nawet bardzo trudnych przypadków. Cechuje ich wysoka empatia, dyskretność i niezawodność. Polecamy nasze usługi na terenie Gliwic oraz województwa Śląskiego.

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!
Oferujemy również:


Całodobowa informacja telefoniczna +48 735-960-510 lub 660-577-511.