Odkażanie mieszkania po zgonie Bytom

Data: 01.04.2019
Miejsce: Bytom
Czas trwania: 7 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Dezynfekcja i sprzątanie kawalerki po zgonie w Bytomiu. Ofiarą była kobieta, która zmarła śmiercią naturalną. Mieszkanie denatki znajdowało się na poddaszu w starej kamienicy w centrum Bytomia. Dodatkowo wykonaną usługą było wyniesienie i utylizacja zbędnych mebli.

Czy praca przy sprzątaniu po zgonie jest dla każdego?

Praca przy czyszczeniu lokali po śmierci wymaga od naszych pracowników ogromnych pokładów empatii i zaangażowania. Dodatkowo duża znajomość prawa i obowiązujących w Polsce przepisów to gwarancja odpowiedniego i skutecznego wykonania zlecenia sprzątania po zgonie.
Podczas tego zlecenia szczęśliwie w kawalerce nie było śladów krwi, ani płynów biologicznych, co zdecydowanie wpłynęło na krótszy czas realizacji. W związku z tym jednak, że ciało zmarłej leżało w mieszkaniu przez kilka ciepłych kwietniowych dni, w mieszkaniu panował bardzo trudny do zniesienia zapach. Wszystko z powodu rozkładu ciała.

Na życzenie krewnych zmarłej kobiety, nasi technicy pozbyli się z mieszkania całego, zbędnego już wyposażenia i przekazali je do utylizacji. Jest to właściwie bardzo często wybierany przez naszych klientów etap usługi usuwania śladów po zgonie. Wszystkie sprzęty RTV AGD oraz stare uposażenie zostało wywiezione specjalnie przeznaczonym do tego zadania samochodem. Do wykonania profesjonalnej dezynfekcji po zgonie, wykorzystaliśmy sprawdzone już wielokrotnie generatory ozonu. Urządzenia wykorzystywane przez tego typu zleceniach przez naszych techników, to najwyższej klasy sprzęt, który produkując ozon, efektywnie eliminuje niebezpieczne dla człowieka wirusy, bakterie czy grzyby. Co najważniejsze, całkowicie likwiduje zapach rozkładającego się ludzkiego ciała.

Po krótkim wietrzeniu, odkażone poprzez ozonowanie mieszkanie w Bytomiu, było ono na nowo bezpieczne do użytkowania. Wykonaną pracę zakończyliśmy wydaniem certyfikatu, który potwierdza wykonanie dezynfekcji i sprzątania po zgonie.

W naszej ofercie oprócz sprzątania kawalerki posiadamy również:

Zapraszamy do kontaktu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!
Oferujemy również:

Całodobowa informacja telefoniczna 735-960-510 lub 660-577-511.