Odkażanie mieszkania po zmarłym Siemianowice Śląskie

Data: 23.10.2019
Miejsce: Siemianowice Śląskie
Czas trwania:  8 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Odkażanie mieszkania po zgonie w Siemianowicach Śląskich,  po zgonie wiekowej kobiety, do którego doszło niestety z powodu ulatniającego się dwutlenku węgla z nieszczelnego piecyka gazowego w łazience. Wykonano dezynfekcję oraz pozbyto się mebli oraz sprzętów stanowiących wyposażenie mieszkania.

Usuwanie śladów po zgonach z domów i mieszkań to bardzo wyjątkowy rodzaj pracy, która wykonywana jest każdego dnia. Od pracowników naszej firmy oczekujemy nie tylko fachowości, znajomości obowiązującego prawa ale również wysokich pokładów wrażliwości. Kontakty z krewnymi osoby zmarłej, które bardzo często się zdarzają, są dość trudne i stresujące. Nasi specjaliści jednak w trudnych sytuacjach odnajdują się wyjątkowo dobrze. Nic dziwnego, sprzątanie po zmarłych to nasz zawód i musimy się z niego wywiązywać w sposób odpowiedzialny.

Od czego zacząć sprzątanie po zgonie?

Zlecenie odkażania mieszkania w Siemianowicach Śląskich rozpoczęliśmy od kompleksowej dezynfekcji po śmierci w kuchni, przedpokoju, pokoju oraz łazience. W tym przypadku nie można było skorzystać z ozonowania, ponieważ do zgonu w mieszkaniu doszło na skutek złego funkcjonowania urządzenia ogrzewanego gazem palnym. Nie zmienia to jednak faktu, że ozonowanie po zgonie wykonujemy podczas prawie każdego sprzątania po śmierci.

Do dezynfekcji w Siemianowicach Śląskich wybraliśmy proszek o bardzo mocnym i szerokim działaniu. Środek ten likwiduje grzyby, bakterie, wirusy a także niebezpieczne drobnoustroje. Świetnie nadaje się do sprzątania po zgonach i daje dobry efekt eliminacji toksyn z pomieszczeń, gdzie doszło do rozkładu ciała. Niestety informacja o tym, że ludzkie ciało w trakcie rozkładu wydziela dziesiątki szkodliwych substancji, nie jest wiedzą powszechnie znaną.


Realizację zlecenia w Siemianowicach Śląskich, zakończyliśmy utylizacją wyniesionych na początku pracy naszych techników, mebli i sprzętów, będących na wyposażeniu mieszkania. Dodatkowo specjalnie dla krewnych zmarłej, wystawiliśmy certyfikat, który potwierdza przeprowadzenie dezynfekcji po zgoni.

Usługę sprzątania po śmierci wykonujemy we wszystkich miastach aglomeracji Śląskiej. Oprócz tego w ofercie posiadamy:

  • czyszczenie mieszkania po zmarłych Tychy,
  • sprzątanie lokali po zgonach Siemianowice Śląskie,
  • dezynfekcja domu po śmierci Mikołów,
  • ozonowanie kawalerki po zgonie Piekary Śląskie,
  • sprzątanie mieszkania po śmierci Bytom,
  • odkażanie lokali po zgonach Radzionków.

Całodobowa informacja telefoniczna 735-960-510 lub 660-577-511.