Ozonowanie małej kawalerki po zgonie Katowice Osiedle 1000lecia

Data: 20.09.2020
Miejsce: Katowice
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Ozonowanie kawalerki na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, po zgonie młodego mężczyzny. Sprzątanie po śmierci oraz utylizacja mienia.

Ozonowanie po zgonie Katowice

Realizacje otrzymanego zlecenia nasi technicy rozpoczęli od wyniesienia wszelkich mebli i sprzętów. Jak się okazało na miejscu zdarzenia przyczyną zgonu lokatora było nadużycie środków odurzających. Mimo, że młody człowiek mieszkał sam, ciało zostało znalezione dość szybko. Jego rozkład znajdował się  więc w początkowej fazie. Nie było krwi ani płynów biologicznych.

Nie wszyscy wiedzą, że ludzkie zwłoki, już od momentu zgonu, wydzielają szkodliwe substancje chemiczne. Jest ich około 30. W miarę upływu czasu ich toksyczność wzrasta. Dlatego też, sprzątanie po zgonie w Katowicach zawsze winno się odbywać przy udziale specjalistycznej firmy sprzątającej, wyposażonej w odpowiedni sprzęt i wyszkolonych fachowców.

Ozonowanie kawalerki w Katowicach

Podczas sprzątania po zmarłym do dezynfekcji katowickiej kawalerki po śmierci nasi pracownicy użyli, wytworzonego przez specjalistyczny generator, wyjątkowo skutecznego ozonu. Ozon to gaz o silnych właściwościach utleniających. Potrafi dotrzeć do najmniejszych zakamarków dezynfekowanych pomieszczeń. Niszczy wszelkie wirusy, bakterie, grzyby i grzyby. Posiada zdolność absorpcji nieprzyjemnych zapachów, w tym tych towarzyszących śmierci. Skutecznie penetruje przewody wentylacyjne i klimatyzację, co więcej oczyszcza nie tylko powierzchnie, nie niszcząc ich, ale też powietrze w pomieszczeniach.

Ozonowanie to bezpieczna i ekologiczna metoda dezynfekcji po śmierci. Dodatkowo, po jej zastosowaniu nie pozostają żadne odpady. Jest to na tyle  nowoczesna metoda, że wysokiej klasy generatory ozonu nie wymagają stałej obecności pracowników obsługi. Włączone mogą działać bez nadzoru.

Po zakończeniu ozonowania w Katowicach nasi pracownicy zadbali o właściwe wietrzenie dezynfekowanych pomieszczeń. Winno ono trwać około 30 minut.  Do kawalerki można było bezpiecznie wejść po upływie 4 godzin. Ostatnim etapem realizacji zlecenia była całościowa utylizacja mebli i elementów wyniesionego wcześniej wyposażenia mieszkania.

Oferujemy również: