Sprzątanie domu po zmarłej osobie Kraków

Data: 15.05.2020
Miejsce: Kraków
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: krewny osoby zmarłej

Zlecenie wysprzątania domu po śmierci w Krakowie

Specjalistyczne czyszczenie mieszkania w domu jednorodzinnym po zmarłej samotnej kobiecie. Zlecenie obejmowało wysprzątanie domu po śmierci w Krakowie oraz dezodoryzację pomieszczeń z użyciem ozonu.

Otrzymaliśmy zlecenie od członka rodziny zmarłej kobiety, który dzielił dom ze zmarłą. Mieszkał w prawdzie na piętrze, a osoba zmarła na parterze, jednak jako właściciel i spadkobierca majątku zdecydował się na profesjonalne czyszczenie lokalu po zgonie. Nasz klient postąpił słusznie, gdyż sprzątanie mieszkań po śmierci jest trudną i niebezpieczną pracą, którą lepiej powierzyć specjalistom w dziedzinie. Nasza firma sprząta domy po zgonach już wiele lat i posiada konieczny profesjonalny sprzęt oraz ogromne doświadczenie.

Realizacja zlecenia sprzątania domu po zgonie w Krakowie

Zlecenie należało do mniej skomplikowanych. Wyniesienie ciała po zgonie nastąpiło stosunkowo szybko, więc nie doszło do uwolnienia się płynów ustrojowych. Nasza praca polegała na usunięciu osobistych mebli denatki i ich bezpiecznej utylizacji. Następnie pokój, w którym przebywała został wyczyszczony specjalnymi środkami chemicznymi. Na koniec całe mieszkanie zostało poddane ozonowaniu. To ekologiczny i najskuteczniejszy sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów oraz na zabicie bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów. Współpraca z klientem układała się bardzo pomyślnie, a rezultaty naszej pracy przerosły jego oczekiwania. Otrzymaliśmy pochwałę i dalsze rekomendacje naszych usług polegających na sprzątaniu po śmierci w Krakowie.

Pozostałe nasze usługi

Sprzątanie po osobie zmarłej w Krakowie to nie jedyna nasza usługa. W ofercie posiadamy również:

  • dezynfekcja domu po śmierci Krynica Zdrój Centrum,
  • sprzątanie po zmarłych Krynica Zdrój Jaworzyna,
  • ozonowanie kawalerki po zgonie Trzebinia Galmaniska,
  • sprzątanie po zgonach Trzebinia Wygnanka,
  • odkażanie po wypadku Wieliczka,
  • sprzątanie po zgonie Skawina Dębcza,
  • sprzątanie po zgonach Skawina Bagienki,
  • usuwanie śladów krwi po zgonie Olkusz oś. Pakuska,
  • sprzątanie po zmarłym Olkusz oś. Słowiki.

Kontakt i wycena usług sprzątających

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny. Wszystkie nasze usługi wykonywane są przez wykwalifikowanych techników w sposób profesjonalny i dyskretny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Całodobowa informacja telefoniczna 735-960-510 lub 660-577-511.