Sprzątanie garażu po zgonie mężczyzny w Legnicy

Data: 27.01.2021
Miejsce: Legnica
Czas trwania:  6 h
Zleceniodawca: osoba prywatna

Sprzątanie po zgonie, który miał miejsce w garażu w Legnicy na Dolnym Śląsku. Dezynfekcja i częściowa utylizacja przedmiotów znajdujących się na miejscu zdarzenia.

Czyszczenie po śmierci w Legnicy

To czyszczenie po zgonie miało polegać na odkażeniu pomieszczenia garażowego znajdującego się w ciągu garaży lokatorskich na jednym z osiedli mieszkaniowych. Na skutek zawału serca zmarł tam starszy mężczyzna. Jego zwłoki zostały znalezione szybko, a proces rozkładu jeszcze na dobre się nie zaczął. Nie zmienia to jednak faktu, że już w momencie zgonu ciało ludzkie zaczyna wydzielać związki i substancje, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Dlatego tak ważne jest, aby sprzątanie po zgonie odbyło się jak najszybciej.

Sprzątanie po śmierci mężczyzny w Legnicy

Likwidacja śladów po zgonie w Legnicy

Realizację tego zadania najlepiej jest powierzyć profesjonalnej firmie. W garażu znajdowało się mnóstwo przedmiotów i urządzeń, nie zawsze związanych z motoryzacją. Wszystkie je trzeba było usunąć, aby prawidłowo wykonać dezynfekcję. Niektóre z nich nasi pracownicy mieli później poddać utylizacji. Do przeprowadzenia odkażania po zgonie w Legnicy technicy z naszej firmy użyli ozonu. Jest to odmiana tlenu, charakteryzująca się trójatomową budową. Dlatego też czasami nazywany jest tri tlenem. Jego trzeci atom ma zdolność absorpcji zanieczyszczeń i szkodliwych związków. Po ich wchłonięciu ulega utlenieniu, razem z nimi.

Jakie są zalety ozonowania po zgonie?

Całodobowa infolinia sprzątania po zgonie
Sprzątanie po zmarłej osobie. Całodobowa infolinia

Ozon dzięki właściwościom utleniającym zabija wszystkie bakterie, wirusy i grzyby. Likwiduje też niechciane pleśnie. Dociera do każdego zakamarka pomieszczenia, gdzie jest rozpylany. Nawet tam, gdzie inne środki chemiczne okazują się bezskuteczne. W naszej działalności ozon wytwarzamy dzięki generatorom ozonu, o wysokiej wydajności, nawet do 9000 m3 w ciągu 1 h. Co najważniejsze, nie uszkadza przedmiotów, na które działa. Niszczy natomiast przykre zapachy, w tym te towarzyszące śmierci. Po jego użyciu powietrze w pomieszczeniu jest świeże i łatwo się oddycha. Pomieszczenie dezynfekowane ozonem,  po krótkim wietrzeniu może być bezpiecznie użytkowane. Gdy generator ozonu zakończył pracę, nasi technicy zutylizowali te przedmioty znajdujące się w garażu, które miały zostać zniszczone.

Nasze inne usługi realizowane w okolicy Legnicy:

Czyszczenie domów po zgonach
Dezynfekcja mieszkania po zgonie